Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Filozofia, czarny PR, wykształcenie i inne dywagacje - 2
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:30 am    Temat postu: Filozofia, czarny PR, wykształcenie i inne dywagacje - 2 Odpowiedz z cytatem

A ja widzę, że Pani Czepialska – Karolinka – która uzurpuje sobie wyłączne prawo do oceniania wszystkich i wszystko jako pewien „autorytet” – w sumie EKSPERT również i w tym temacie próbuje zaistnieć i zaczyna prawic „wykłady”.

A tak a propo to jeszcze nie zdarzyłem poddać krytyce Twojej osoby – zrobię to oczywiście czym prędzej, bowiem ubóstwiam PRAWDE. Jestem niczym położnik, który (czasami w bólach) powoli lecz z należytą starannością wyciąga, odbiera prawdę. A tak szczerze, dla mnie nie jesteś żadnym autorytetem ani tez ekspertem. Nie mam też żadnych kompleksów co do wykształcenia – a wręcz przeciwnie – UJ nie robi na mnie wrażenie. Mało tego nigdy by mi nie przyszło do głowy chwalić się własnym wykształceniem – ja cenie skromność w przeciwieństwie do Ciebie!

A jeśli chodzi o ten temat – to nic nowego nie wniosłaś (zresztą jak w innych) – TRUIZM!!!! Fakt jest jeden – wystąpienie masz odnotowane Smile to się liczy Smile

Przy okazji sprawdź daty i godziny moich postów – nigdzie nie byłaś KASIU J. Smile przez mnie (do dnia dzisiejszego) atakowana, coś Ci się pomieszało Smile
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu muszę się zgodzić z Tadkiem w 102%.
Chwalenie się swoim tytułem zawodowym (mgr wbrew temu co sądzą niektórzy, nie jest tytułem naukowym) świadczy tylko i wyłącznie o ciasnocie umysłowej. Śmieszą mnie ci, którzy przy każdej okazji podkreślają swoje WYŻSZE wykształcenie. Przykładem jest jeden z właścicieli firmy wulkanizatorskiej, który za każdym razem i gdzie tylko może umieszcza "mgr" przed nazwiskiem.
Albo taka sytuacja z programu "Nauka jazdy", gdy kursanci przystępują do egzaminu. Cytuję: "dzień dobry państwu, nazywam się inżynier Kowalski". Wstyd się przyznać, ale nie wiem kiedy są imieniny Inżyniera. A dziś np. imieniny ma Kalikst i Bernard.
Szpanowanie maturą vide Maciej K. jest tym bardziej nie na miejscu.

Ale chyba trochę zrobił się off topic.

Panie Kowol, co nam obiecasz tym razem? Czekam niecierpliwie na ulotkę z aktualną podobizną bliźniąt Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panwie już tworzą jakieś fantasmagorie, zapędziliście się troszeczke, gdzie napisałam że jestem magisterem(narazie mam dyplom licencjata), a kto mi zabroni pracować już, podczas studiów, i to w agencji PR, Panowie to zapewne w moim wieku siedzieli na garnuszkach rodziców, ect. Jak zarzucacie mi niewnikliwe czytanie, tak i ja Wam to zarzucam, a w sensie ideowym to nie ma się co z Wami kłucić bo to na zasadzie subiektywnej prawdy czytaj jak piernik do wiatraka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
debiutant



Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 25

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przykroscia musze stwierdzic, że większosci uczestników forum udziela się "choroba warszawska" tzn pieniactwo polityczne,zamiast merytorycznej dyskusji na temat przyszłości naszego środowiska,naszego miasta,naszej gminy-ludzie przecież my żyjemy tutaj,nie dajcie się zwariowac....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Karolinko
mnie osobiście guzik interesuje jakie masz wykształcenie, jakie fakultety skończyłaś, jaką uczelnie i co robisz zawodowo (sama się chwaliłaś). Myślę nawet, że większość forumowiczów ze mną się zgodzi – że nie papierek decyduje o kwalifikacji eksperta, tylko praca, czyny i efekty (dorobek) a na forum to co merytorycznie przedstawiasz. Co z tego, że piszesz o swojej dobrej znajomości prawa – argumentując to tym że skończyłaś fakultety skoro po Twoich wypowiedziach ewidentnie wynika, że masz blade pojęcie na temat prawa. Sorki, wiem że to jest przykre – ale niestety prawdziwe. Ludzi się ocenia po ich dorobkach a nie po papierkach.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prepraszam Pana Debiutanta , że repostuje dalej tutaj, Panie Tadku czy ja się chwaliłam fakultetami, z tego co sądze to napisałam że się tym posiłkuję, nic typu sluchajcie mnie bo mam fakultet to jestem ekspertem, Pan próbuje być w pewnym sensie, w pracy nazywamy to manipulatorem języka(np Pan Kurski) ale Panu to nie wychodzi, i w sumie Pan nawet nie dorasta do pięt Panu Kurskiemu. Myślę, że Pana zadaniem jest tutaj wychwalać swój PIS, ja nikogo nie wychwalam, Pan tym przerpraszam za wyrazenie "śmierdzi" Ja jestem obiektywna nikogo wprost nie atakuję, PAn to robi, dalej nie otrzymałam odpowiedzi co do Pana Ramsa, i sprawy sprzedarzy gruntu i podobno jest sprawa w tym względzie wprokuraturze,pohipotezujmy na ten temat niech Pan sie odniesie do tego pytania ale w sensie obiektywnym czekam na riposte
P.S to nie ja kreuje się na autorytet tylko Pan, dywagacje natury filozoficzno etycznej prowadziłam z Panem Markiem, zasadność wykształcenia to tylko dyskusja z Panem MAćkiem, no ale sory w końcu jestem wykształciuchem , a tacy nie są polakami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku Pan debiutant(pieniactwo polityczne) ma rację, analizując temat wyborów samorządowych , to coś konstruktywnego narazie próbowali przedstawić Pan MAciek, Pan Sebastian, Pan Mołek, chyba wszyscy, potem lekko naciskany zdradził Pan Marek swój program, no i czekamy na Pana debiutanta.
Ale Pan Tadek fakt do momentu kiedy się pojawiłam miał mało roboty, teraz widze że chyba jestem niewygodną osobą wiec trzeba mnie zdeprecjonować, no ale to sąjego funkcje( czyżby Pan był narzędziem PIS-u Knurowskiego w mediach typu internet, jakoś inni kandydaci sami rozmawiają z nami, Pana kandydaci chyba nie mają uwagi, ale o tylko moja mała hipoteza, jeżeli się myliłam to przepraszam, i co w sprawie gruntów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawiąc sie w wykształcenie- papierek to według Pana tylko papierek, zero pracy, zero czynów, doświadczenia, to niech Pan mi wytłumaczy po co jest wykształcenie, po co siedze 5 rok na uczelni, dodatkowo pracując, hmm, Pan chyba się w coś uderzył, ma pan jakieś wykształcenie, a jak Pan ma to po co Panu ten papierek jak Pan ten papierek z zasady deprecjonuje hmmm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiektywnie stwierdziłem i nadal stwierdzam, że kreujesz się na „eksperta” a do tego by nim zostać musiałaś się czymś wesprzeć – a najlepiej zrobić to swym wykształceniem – papierkami. Tym bardziej, że zaistniałaś na forum 13 w piątek (ciekawe czy to tylko dziwny zbieg okolicznościJ) , więc aby szybko móc zaistnieć na forum - najlepiej od razu dać wszystkim do zrozumienia z kim ma się do czynienia – niech z prowincji wiedzą jak słuszna i jedyna prawda wygląda oczyma krakowskiego intelektualisty! Określiłem Ciebie jako ekspert „z UJ” – bowiem wszystkich pouczaszJ. Równie dobrze mogłabyś to uczynić na pri ale wolisz publicznie i wykonywać zamówienie polityczne a przy okazji, czy też pod płaszczykiem sadzić wykłady dla małego Jasia niczym „wujek dobra rada” – ekspert z UJ.

Obiektywnie stwierdziłem, że się na prawie kompletnie nie znasz!!! – ale zabierasz głos jako ekspert w tej dziedzinie.

Mówisz o obiektywizmie, mówisz o tym, że będąc czasami w Knurowie na wakacjach jeździsz sobie rowerkiem nie masz w sumie nawet gdzie jeździć, mówisz że przebywasz od lat w Krakowie, itd. mówisz, że jesteś obiektywna – a tu nagle czytam o sprawie Pana Ramsa w prokuraturze dotyczącej jakiejś ziemi. To ciekawe, bowiem ja mieszkam w Knurowie od urodzenia, interesuje się sprawami lokalnymi Knurowa i tego newsa nie słyszałem. A Ty jako osoba obiektywna wiesz!?!?!? Czy może sprawę prowadzą prokuratorzy z Krakowa, skoro Ty o niej wiesz więcej ode mnie będąc w Krakowie!?!?!?! Czy może Maciek newsa Ci przekazał??? Do tego „obiektywnie” nikogo nie atakujesz – to też bardzo ciekaweJ

Zgadzam się z Tobą, że jeśli wiedzy się nie ma, że jeśli merytorycznie nic się nie ma do powiedzenia, że jeśli dodatkowo krótko „żyje się na forum” to najlepiej uwiarygodnić swoją osobę papierkami.

Co do Twoich pytań – to proszę bez emocji – spokojnie, zadać je po prostu w innym temacie a nie tutaj u Pana Jana K. – to po pierwsze. Po drugie sam czekam na odpowiedz PiS-owców jak to w końcu jest!!! Więc wymagasz ode mnie troszeczkę za dużo, ja w żadnych wyborach nie startowałem i nie mam też zamiaru startować – To tak w ramach wyjaśnień

Mimo wszystko czekam wciąż z wielką niecierpliwością na program Prawo Rodzina i Praca – zgodnie z niniejszym tematem.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle to Droga Karolinko przeeesaaadzasz swoimi wykładami...

Mam wrażenie, ze Ty chyba na forum wklejasz wszystko co Ci się w necie otworzy - w Twoich wypowiedziach jest w sumie wszystko a w praktyce nic....
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz jeszcze internetem się nie podpierałam, a co do tego priva w sprawie Ramsa to akurat od Pana Macka sie nie dowiedziałam tylko od innej osoby jeszcze głosu w naszej dyskusji nie zabierającej, prosiła o anonimowość bo się boi pewnych reakcji z innej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan mnie rozsmiesza co do krakowskiego intelektualisty itp, ale to juz na prv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Pan to robi prosze przeanalizować teamaty od góry prosiałam pana o dalsze odpowiedzi na priv a Pan co dalej tutaj ,Pan się ośmiesza, najpierw niech Pan tak postępuje, a potem prosi innych o robienie tego. Prosze innych aby osądzili kto zaczął zaśmiecać temat:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I niech Pan mnie nie atakuje, gdzie popadnie- czyli gdzie napisze to Pan musi udowodnić że się myle z Panem to chyba coś jest nie tak. Pozdrawiam i do później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolino - wcale nie napisałem, że przechwalasz się tytułem mgr, więc w moim poście nie było nadinterpretacji Twoich słów.
Chciałem jedynie wyrazić swoją opinię o tych, którzy przedkładają tytuły, zwłaszcza takie jak "mgr" czy "inż." nad zwykłą ludzką uczciwość.
Wybacz, ale zawsze będę wyśmiewał takich, którzy dowartościowują się jakimś skrótem przed nazwiskiem.
Niedawno widziałem klepsydrę jakiegoś ś.p. inżyniera. I to nie takiego przedwojennego, kiedy wykształcenie wyższe było elitarne i świadczyło o fachowości posiadacza przedrostka. Sorry, ale rodzina mogła sobie darować. Św. Piotr przecież nie wpuszcza za bramę tylko tych, którzy chłonęli wiedzę dłużej niż inni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka