Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gry komputerowe i nie tylko
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja bardziej do drugiej części tematu "...i nie tylko" niż do "gry komputerowe" Smile Otóż... od pewnego czasu regularnie grywam w siatkówkę.. Gra wyrabiająca mięśnie i równowagę .. wystarczy jedynie wziąć po dwie siatki zakupów do każdej ręki i przetłumaczyć latorośli, że mamusia to nie budda i nie ma dziesiąciu rąk, więc nie weźmie chwilowo 8 cudu świata na ręce Mr. Green
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj to źle tłumaczysz dziecku bo kilka rąk mają tylko bogowie hinduscy (ten w okegu z kilkoma rękoma to Kryszna i w dodatku tańczący) a Buddha po oswieceniu nabrał tylko większej masy.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obecnie:

Splinter Cell: Double Agent
Just Cause
In Memoriam 2
F.E.A.R
Dark Messiah

ale co miesiac gram cos innego bo tyle tego wychodzi, lubie gry przede wszystkim od 18+ nienawidze gier strategicznych, posiadam wszystkie konsole jednak od czasu Tomb raider ostatniej czesci niegram juz na konsolach, zadna konsola niedorowna nigdy PC jak i graficznie tak i szybkosciowo a i mozliwosci sterowania sa nieograniczone na PC, ze wzgeldu ze mam w domu 2 synow ktorzy zemna graja ( posiadam w domu 6 kompow) rownoczesnie , jest zabawa niesamowita do takich celow uzywam programow jak Battlefield 2 , lub symulatory wojskowe gdzie mozemy tez w trojke poleciec na jakas misje kazdy z nas siedzi w innym pokoju a komunikujemy sie przez headset cool co? ...... Super
wsumie mam malo czasu na gierki sa przyjemniejsze zeczy w zyciu ale czasami mozna sie ladnie zabawic , uwazam ze gry nieoglupiaja jak tutaj jakis przekret napisal i nierobia zadnego super inteligentem to jest poprostu zabawa i tak ma zostac !!

amen !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
oj to źle tłumaczysz dziecku bo kilka rąk mają tylko bogowie hinduscy (ten w okegu z kilkoma rękoma to Kryszna i w dodatku tańczący) a Buddha po oswieceniu nabrał tylko większej masy.Smile


Hahah masz rację Jonasie, kompletna ze mnie ignorantka : (
Mam nadzieję, że jednak nie nabiorę takiej masy ciała jak buddha Wink
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba znalazłem grę na dłuższy czas, chodzi oczywiście o Europa Universalis : Mroczne Wieki.
Gra strategiczna lecz posiadająca trochę inny system rozgrywki. Nie trzeba organizować wypraw i podbojów, wystarczy dobrze się "wżenić" lub uzurpować prawo do tytułów np. księcia. Ogólnie chodzi oto by twój ród był najmocniejszy w Europie. Polecam tą grę.

P.S - zaczynam jako 27-letni hrabia prowincji Troendenlag, mam żonę 40 ; lat na która będę musiał wysłać skrytobójcę by móc potem wziąść sobie młodszą z którą mogę mieć dzieci, dla dobra mojego rodu.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Ja chyba znalazłem grę na dłuższy czas, chodzi oczywiście o Europa Universalis : Mroczne Wieki.
Gra strategiczna lecz posiadająca trochę inny system rozgrywki. Nie trzeba organizować wypraw i podbojów, wystarczy dobrze się "wżenić" lub uzurpować prawo do tytułów np. księcia. Ogólnie chodzi oto by twój ród był najmocniejszy w Europie. Polecam tą grę.

P.S - zaczynam jako 27-letni hrabia prowincji Troendenlag, mam żonę 40 ; lat na która będę musiał wysłać skrytobójcę by móc potem wziąść sobie młodszą z którą mogę mieć dzieci, dla dobra mojego rodu.



tylko nie wczuj sie zabardzo Very Happy bo mozesz zapragnac by twoj rod byl najsilniejszy w bloku Smile
potem bedzie skrotobojstwo Razz 2 tyg sledztwa Smile i skonczysz w rubryce Nasze Miasto z piekna fotka w pasiastym ubranku Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Johnny napisał:


tylko nie wczuj sie zabardzo Very Happy bo mozesz zapragnac by twoj rod byl najsilniejszy w bloku Smile
potem bedzie skrotobojstwo Razz 2 tyg sledztwa Smile i skonczysz w rubryce Nasze Miasto z piekna fotka w pasiastym ubranku Mr. Green

hehe Mr. Green
ale z tym blokiem to będzie trudne Razz ale gierka wymiata, dodam że gram wariant Hastings: czyli początek gry jest w roku 1066 a koniec 1453, potem są jeszcze krucjaty oraz wojna stuletnia.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuKiO



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 30
Skąd: Wszakże skond ja byc moge!!;p(Knurów

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam mam 3 gry które mi w pamienci zostana na zawsze!!...i w które warto pograć Applause chodzi o strategie metalfatigue grałem w to przez 3 lata no oczywiscie grałem: przestawałem i grałem;p aż płytka mi sie zgubiła(a na necie nieumiem znaleść oczywiście by ktoś miał do sprzedania Liar ) oraz call of duty w którego multi gram po dziś dzień i sim city 3000 po które siengam jak niemam już w co grać Evil or Very Mad ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LuKiO napisał:
A ja tam mam 3 gry które mi w pamienci zostana na zawsze!!...i w które warto pograć Applause chodzi o strategie metalfatigue grałem w to przez 3 lata no oczywiscie grałem: przestawałem i grałem;p aż płytka mi sie zgubiła(a na necie nieumiem znaleść oczywiście by ktoś miał do sprzedania Liar ) oraz call of duty w którego multi gram po dziś dzień i sim city 3000 po które siengam jak niemam już w co grać Evil or Very Mad ...


heheh
ja po recenzji w jakims pismie tez sie napalilem na te metal fatique lecz dlugo nie moglem tego znalesc , ale jak juz dopadlem to gralem i graaalem Smile


btw b. podobala mi sie tez earth2150 , ta nastepna czesc juz znacznie mniej


swojego czasu ( lata temu ) to d2 a potem d2 i BN Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostanio gralem w Tom Clancy's Rainbow Six Vegas jest niedopobicja jezeli chodzi grafike i sound rewolucja w swiecie gier !

hallelujah
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka