Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lech Wałęsa - opluwanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Borowczak: szkoda mi Lecha Wałęsy - on poświęcił swoją rodzinę [WYWIAD]

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jerzy-borowczak-szkoda-mi-lecha-walesy-on-poswiecil-swoja-rodzine-wywiad/kj4j55



_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy teczka „Bolka” jest prawdziwa? Nie wiem tego. Wyrobię sobie zdanie na ten temat dopiero wtedy, gdy powiedzą mi to wiarygodni historycy, po wnikliwych badaniach (nie tylko grafologicznych) . Już jednak wiadomo, że w tych dokumentach są podpisy „Bolek” robione co najmniej kilkoma charakterami pisma. I że już w 1990 roku sąd uznał dwa z tych dokumentów za sfałszowane.

Na zdrowy rozum: gdyby ta teczka była prawdziwa, to po co w 1982 roku władze dokonywałyby tak gigantycznej operacji fałszersko-dezinformacyjnej, żeby storpedować przyznanie Wałęsie pokojowej nagrody Nobla? Dlaczego po prostu nie pokazano zawartości tej teczki?

http://bogdanklich.natemat.pl/172709,papiez-walesa-i-boniek

ciekawy felieton.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam fascynujący wykład. Szkoda, że nie mamy w Polsce takich umysłów.
https://www.youtube.com/watch?v=vs41JrnGaxc

Gorąco polecam!
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal_gonciarz



Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 3:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto był bolkiem wiadomo nie od dzisiaj, dodatkowe udowadnianie grafologiczne było całkowicie zbędne. Tak naprawdę nie mam pojęcia dlaczego teraz zdecydowano się nagłaśniać masowo niektóre informacje. Ci którzy się interesowali współczesną historią Polski już dawno wiedzieli że był kapusiem. Proszę zwrócić uwagę że nie odtajniono jeszcze dokumentów że służb wojskowych w których również był agentem. W wolnym i cywilizowanym kraju taki delikwent by został powieszony za zdradę ojczyzny, podobnie jak Kiszczak czy jaruzel a u nas jeszcze mu marsze odprawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benon



Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 36

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Wielce nieszanowny Bolku!

Piszę do ciebie ten list otwarty obejrzawszy i odsłuchawszy film z twojej rozmowy z okupującymi Sejm niepełnosprawnymi i ich rodzicami, domagającymi się comiesięcznego 500-złotowego wsparcia w „żywej gotówce”.

Nie przesądzając o słuszności lub niesłuszności żądania niepełnosprawnych i ich opiekunów, uważam że Nasze Państwo powinno im pomagać na miarę swoich możliwości.

Ty jednak Bolku swoimi słowami i zachowaniem podczas wspomnianej rozmowy pokazałeś, że zupełnie nie nadajesz się do roli rzecznika interesów niepełnosprawnych, że przyszedłeś do Sejmu tylko po to by podczyścić swój zafajdany wizerunek, co ci się zresztą nie udało.

Tak jak mi po ludzku żal alkoholika leżącego na trotuarze w kałuży własnych wydalin, tak żal mi ciebie przywalonego konfidencką teczką Bolka i innymi błędami, którymi zaszkodziłeś Polakom i Polsce.

Dlatego mam dla ciebie radę. Można wyczytać w dokumentach, że w latach 1971-1974 wziąłeś od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegów 13 300 zł. Po uwzględnieniu inflacji i denominacji wynika, że 13 300 zł z roku 1974 stanowi równowartość mniej więcej 6 184 zł z roku 2017. Przeznacz taką kwotę na 500-złotowe comiesięczne stypendium dla jednego niepełnosprawnego – będzie je mógł otrzymywać przez przeszło rok.

Jako megaloman, żachniesz się zapewne, że taki gest nie ma znaczenia, że ty chcesz rozwiązać problem niepełnosprawnych systemowo. Wierz mi jednak, iż będzie to krok na miarę twoich obecnych możliwości i oczekiwań wobec ciebie trzeźwo myślących Polaków.

Wiem, że najtrudniejszą dla ciebie konsekwencją przyjęcia mojej rady będzie przyznanie się do tego, czemu – kompromitując się jeszcze bardziej – uporczywie zaprzeczasz. Obiecuję ci jednak, że jeżeli, to zrobisz będę znowu nazywał cię Lechem, a nie Bolkiem. Myślę, że podobnie postąpi wielu innych Polaków.

Obserwujący cię z politowaniem
Benon
_________________
benon.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to PiS nikomu nie szkodzi... Tak jak i PO nie szkodziło...
Wieczne wyciąganie spraw STARYCH.... W tym kraju jest jedno i to samo od lat.... Nie liczy się TU I TERAZ. Nie ma mowy o zrobieniu dla POLAKÓW czegoś ABY BYŁO LEPIEJ... NIE, PO CO?!!!!
Lepiej żyjmy tym co się stało lata temu, tym co JUŻ BYŁO i tym CO NIE ZMIENI JUŻ OBECNEJ SYTUACJI... Bo tak najprościej.... Bo po co zrobić coś DLA POLSKI. Lepiej gadać o Bolkach / Germańskich Oprawcach / Smoleńskach / i cholera wie co jeszcze.... To jest naprawdę super POLITYKA PRZYSZŁOŚCI....
Z takim podejściem to ja się w ogóle dziwię, że My jako Naród stoimy nieco lepiej niż taka Białoruś czy Ukraina.. Bo powinniśmy stać w jednym szeregu z nimi albo jeszcze w cholerę za nimi....
Przykre to jest, ale niestety poprawy na lepsze nie widać....
Każda Zmiana ma być dobra... Lecz każda jest gorsza od poprzedniej... Każda...
Tylko patrzenie w przeszłość tak choćby coś to mogło zmienić, choćby przez to chleb czy benzyna mogła stanieć.... Ehhh
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka