Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lech Wałęsa - opluwanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/1037630419638011?fref=nf

Cytat:
Internauci na privach pytają mnie dlaczego milczę w "sprawie Bolka". A co tu mówić?
To, że Wałęsa "bolkował" jest dla mnie oczywiste od co najmniej 15 lat. Wcześniej przekonany byłem, że jest to postać krystalicznie czysta, robotnicza-chłopska, skarb jak wielokilogramowy samorodek złota dla głodnej Rodziny. Niepokalany symbol zwycięstwa nad znienawidzoną komuną.
Gdyby w 1989 -90 roku wyspowiadał się, publicznie powiedział "grałem ze skurwysynami tak, by nie popłynęła krew" , gdyby zaraz po tej spowiedzi optował za dekomunizacją, gdyby sprzeciwił się tej bandyckiej "grubej kresce", która bandziorom bolszewickim dała nie tylko możliwość uniknięcia kary za zdradę Państwa ale na dodatek pozwoliła im się uwłaszczyć na Polsce i jej Obywatelach... Gdyby wtedy powiedział " tak, byłem Bolkiem bo Polska potrzebowała Kordiano-Konrada, bo tylko taka mogła być wówczas rewolucja...Bo nie mieliśmy karabinów... Bo tylko teoretycznie byliśmy Państwem... I dlatego udawałem, że jestem jednym z nich, udawałem bolszewickiego kapusia..."
Gdyby WTEDY tak powiedział to dziś własną piersią bym go chronił. Poważnie.
Mało tego - gdyby 25 lat temu przyznał, że się przeliczył w swoich kalkulacjach, że byli silniejsi od niego, że się przestraszył- wciąż byłby dla mnie bohaterem.
Ale z niewiadomych powodów Wałęsa tej spowiedzi nie dokonał.
Jeśli to tylko zwykły ludzki strach przed niezrozumieniem przez Naród homo sovieticusów - pół biedy. Bo Naród do dziś jest odurniony i żyje w przekonaniu, że Polska od 1989 to kraj demokratyczny.
Gorzej, jeśli to był strach o siebie samego. O swoje ego. O to, że jednak gryzie sumienie, że zdaje sobie sprawę, iż tak naprawdę to w ogromnej mierze dzięki niemu do dziś właścicielami Państwa są zdrajcy, potomkowie hołoty kolaborującej z Sowietami.
Nie wypowiadałem się na temat "Bolka" również i z innej przyczyny. Obawiam się, że w ciągu najbliższego czasu nie będziemy mówić o deficycie budżetowym, o niepełnosprawnych, 500plus, emeryturach, gospodarce.... Będzie temat "Bolek" podobnie jak za rządów PO aborcja, związki partnerskie i marihuana. Zastępcze tematy, które jeszcze bardziej mają otępić Lud otumaniony przekonaniem, iż żyje w demokratycznym, wolnym kraju.
A w prawdziwie demokratycznym, wolnym kraju Ludu Drogi, Obywatele o winach bądź niewinności Bolków-nie-Bolków dowiadują się z chwilą wydania wyroku przez Sądy. Prawdziwie niezawisłe. A nie z prasy. Amen.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kukiz? Pleeeeese!
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Merytorycznie Mr. Green Twoi guru są lepsi Mr. Green

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-i-sprawa-tw-bolka-ipn-w-warszawie-udostepnil-teczki/nlbhk9
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanisław Michalkiewicz Wink
https://www.youtube.com/watch?v=6o5oW23W1ek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Stanisław Michalkiewicz Wink

Telewizja Kurskiego znowu szokuje. Antysemita, który pisał o "chwilowo nieczynnym obozie w Oświęcimiu" w TVP Info

Stanisław Michalkiewicz to bohater prawicy. Teraz będą go oglądać i słuchać nie tylko odbiorcy niszowych mediów korwinistów i reszty skrajnej prawicy, ale też odbiorcy TVP. I to pomimo, że zasłynął on takimi skandalicznymi opiniami, jak twierdzenie o "chwilowo nieczynnym obozie w Oświęcimiu".

http://natemat.pl/172277,pisal-o-chwilowo-nieczynnym-obozie-w-oswiecimiu-dzisiaj-tvp-info-zaprasza-go-do-programu
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to są konkretne argumenty Mr. Green
"A bo kiedyś powiedział" Mr. Green

Rozmowa w stylu:
- Ale mamy dzisiaj ładną pogodę
- To nieważne ! Nie wiesz, że tydzień temu padał deszcz ? Prayer

Powiedz nam wielki unjay, jak mamy myśleć ? zastanawiam się po co ja czytam te wszystkie artykuły.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinie antysemitów jak Michałkiewicz mnie nie interesują. Taką mam zasadę. Mówienie, że ot tak kiedyś sobie coś powiedział, to oszukiwanie siebie lub mnie.

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/ludwik-dorn-w-kropce-nad-i,621610.html

Zdradź mi dlaczego uważasz, że ja wmuszam Ci jak masz myśleć, a Ty nie wmuszasz mi jak ja mam myśleć. Kompletnie nie rozumiem tego toku argumentacji.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antysemita, jak fajnie używać takich słów Wink
Cieszę się, że Cię takie opinie nie interesują. Następnym razem przynajmniej już nie będziesz musiał komentować Wave

W którym miejscu napisałem, że niby mi cokolwiek wmuszasz ?
To było ironicznie pytanie Wink

Cytat:
Panie Cenckiewicz PRZEPRASZAM PANA i dziękuję że opublikowane zostały te materiały .

Ja załamałem się wtedy kiedy dowiedziałem się że zniszczone zostały około 72 tomy z mojej działalności ,i że zniszczono 14 tomów przygotowanych na moje sądzenie a pozostawiono tylko niewiele .Wiedziałem że podrabiali ale wiedziałem że udowodnić w tych warunkach będzie trudno , a wręcz nie możliwe .Popełnili jednak błędy , które z opublikowaniem będą wychodzić .Nie mam dziś pretensji do Pana wręcz przepraszam bo w prowadzili Pana w błąd właśnie nad produkcją którą wykonali w którą trudno nie uwierzyć .Jak będzie miał Pan czas to zapraszam na pogadanie .Dziękuję też Panu Friszke który naprowadził mnie na ich błędy powiedział na przykład że nie przypuszczał iż tych spotkani było tak wiele .No i właśnie było bardzo niewiele a Oni by brać pieniądze wykazywali że się spotykają . . Życzę owoców w tej skomplikowanej Pana pracy L.Wałęsa


http://www.wykop.pl/wpis/16680755/lechwalesa-panie-cenckiewicz-przepraszam-pana-i-dz/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Antysemita, jak fajnie używać takich słów Wink

śmiesza mnie takie teksty. Naprawdę sądzisz, że w Polsce nie ma antysemitów? Jesli sa to jak ich nazywać?

http://natemat.pl/40557,zydzi-szykuja-kolejny-rozbior-polski-i-przez-nich-czeka-nas-wkrotce-wojna-wyklad-z-antysemityzmu-w-kosciele
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:

W którym miejscu napisałem, że niby mi cokolwiek wmuszasz ?
To było ironicznie pytanie Wink


lukas2401 napisał:

Powiedz nam wielki unjay, jak mamy myśleć ?


Trudno by takie pytanie nie było ironiczne. Ironia sprawiła, że pytanie nie oznaczało wymuszania? Ironia to podkreślała. Nie rozumiesz tego czy udajesz?
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wałęsa religijny jest. Może tym fragmentem Listu św. Pawła do Rzymian się kierował Smile

List św. Pawła do Rzymian

Posłuszeństwo władzom

13 Bądźcie posłuszni władzom sprawującym rządy. Każda władza pochodzi bowiem od Boga. Ci, którym podlegacie, również zostali więc powołani przez Niego. 2 Kto przeciwstawia się władzy, burzy porządek ustanowiony przez Boga i sam ściąga na siebie karę. 3 Ludzie sprawujący władzę nie są postrachem dla tych, którzy postępują dobrze, ale dla czyniących zło. Nie chcesz żyć w strachu przed władzą? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę! 4 Bóg ustanowił rządzących dla twojego dobra. Ale jeśli łamiesz prawo, masz się czego bać! Władza potrafi bowiem przywołać przestępców do porządku. Będąc na usługach Boga, wymierza karę tym, którzy postępują źle. 5 Dlatego należy się jej podporządkować – nie tylko z powodu możliwej kary, ale ze względu na własne sumienie.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:


Walter a pocałuj mnie w d....
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem




http://www.wykop.pl/link/3031955/kolejna-manipulacja-ziemca-w-wiadomosciach-22-02-2016-od-5-59/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:


O ironii słyszałeś?
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka