Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KWW Prawo Rodzina Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program ciekawy. Natomiast ani słowa o źródłach finansowania i szczegółach poszczególnych inwestycji (głównie rbrak kwestii finansowych i organizacyjno - prawnych).

Argument "rozkopania miasta przed wyborami" nietrafiony. Właśnie wyjątkowo w tej kadencji więcej zrobiono w pierwszych 3 latach niż w ostatnim czwartym.

Rondo jest jedną z najważniejszych inwestycji jaka zostałą przedsięwzięta, stąd rozumiem atak i przerysowywanie - jedna drobna poprawka nie świdczy negatywnie o nikim, zwłaszcza o Zamawiajacym (czyli gminie). Moze jedynie trochę o firmie Wykonawcy. Ale bez przegieć Panowie.

Propozycja budowy hali lub basenu w szkole 9 absolutnie nietrafiona. Dostosowanie szkoły do tych potrzeb nie byłoby wiele tańsze od budowy basenu tam gdzie jest obecnie. Dodatkowo ruinie uległby budynek obecnego basenu - tych kosztów Państwa Komitet nie bierze pod uwagę wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i jeszcze jedno, bo zapomniałem: Na listach wiele twarzy dawnego SLD. Co się stało Panowie?? Pokłóciliście się z panem Nosiadkiem??
Piękna nazwa Komitetu: prawo, rodzina, praca - jak to wspaniale brzmi..

Niestety to takie SLD po liftingu Smile Podciągnęliście Państwo trochę zmarszczki, wory pod oczami, nosek przypudrowany, mały makijaż, ale
to wciąż ten sam organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągle przewija się wątek środków unijnych. Skoro za prezydenta Kowola było tak świetnie to dlaczego wiecznie były tłumaczenia nie ma na nic kasy?
Gdzie ma przebiegać ta obwodnica? Ze wschodu na zachód czy z północy na południe? Czy to ma być przedłużenie 26 stycznia do Rybnickiej czy może Dworcowej do 26 stycznia?
Wiem Smile Ciężarówki wjeżdżające od Gierałtowic kierowane będą na A1, w Sośnicy zjadą na A4 a następnie wyjadą na węźle Bojków i tym sposobem dojadą do Kuźni czy Pilchowic. Genialne i jakie tanie.
Wpiszcie mnie na listę wyborczą Wave

Może jakieś plany na przyciągnięcie inwestycji do miasta? Think
Wydawać kasę i budować hipermarket to nawet prezydent bez matury potrafi.

Po człowieku z dyplomami oczekuję czegoś więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kichnął napisał:
Rondo jest jedną z najważniejszych inwestycji jaka zostałą przedsięwzięta, stąd rozumiem atak i przerysowywanie - jedna drobna poprawka nie świdczy negatywnie o nikim, zwłaszcza o Zamawiajacym (czyli gminie). Moze jedynie trochę o firmie Wykonawcy. Ale bez przegieć Panowie.

Farbowane czerwone pająki od Kowola mogą mnie pocałować, ale co do ronda mam takie spostrzeżenie, że akurat to w ogóle nie była inwestycja miasta! Co oczywiście nie przeszkadza władzom chwalić się rondem. (Miasto dało połowę kasy, lecz nie miało wpływu na przebieg robót, wybór wykonawcy itp.). Gmina nie była inwestorem i nie powinna powtarzać, że zbudowała rondo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WItam. Słyszę tylko krytykę. Może z historii: z aPana J. Kowola Knurów poszedł do przeodu, za Prezydenta Ramsa i obecnej Rady co? Nie zrobili nic, sfajczone jest rondo, zniszczone są drogi, wyremontowano za 11 mln PLN stary basen, a mógł być nowy za ok. 8 mln PLN. Obecny prezydent poświęca się pracy twórczej tj tworzy na Łamach Przeglądu Lokalnego i zalicza oficjalne baniety. Rada składa się z ludzi o podejściu gastronomicznym tj dieta. Z funduszy europejskich pozyskali można powiedzieć że nic przy tym, co można było pozyskać. Poprostu miernota, czteroletnie TKKK (Towarzystwo Kolegów Kopalni Knurów) Dlatego Pana w pełni popieram, krytykantami nie należy się przejmować, to są szczyty ich możliwości umysłowych. W pełni popieram. Startuję z ramienia tego samego KWW. Może ludzie dają szansę młodym, dynamicznym i z jajami, którzy nie ograniczą się do podnoszenia ręki podczas głosowań, a którzy coś będą chcieli zdziałać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest Pan widzę bardzo poważnym kandydatem. Tak poważnym, że nawet nie śmie podać swojego imienia i nazwiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kandydata(-ki) Polish.

W pierwszych słowach swojego postu piszesz, że nigdzie nie napisano żadnego dobrego na temat p. Kowola. A tymczasem Twoja wypowiedź to jedna wielka nienawiść do "innowierców".

Zamiast tego powinieneś(-nnaś) odpowiedzieć na moje pytania dot. programu Waszego KW, tzn. obwodnicy czy pomysłów na pozyskiwanie środków unijnych. Chyba że poza wpisanie swojego nazwiska na listę program firmowany nazwiskiem byłego prezydenta zupełnie Cię nie interesuje.

Póki KW PRP nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania albo będzie ich udzielał tak jak kanydydat z listy PO, który atakuje osoby popierane przez swój KW będziecie dla mnie niewiarygodni. Będę uważał że jedynym celem wypisania kilku ładnie brzmiących haseł do programu będzie skok na kasę.

Jeszcze raz napiszę to, co napisałem wcześniej wspomnianemu kandydatowi PO:

KONKRETY PANOWIE (I PANIE)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Proszę bardzo wszystkich z Państwa, szczególnie obserwatorów, którzy czytają posty zamieszczane w moim temacie, żeby nie brali "do serca" niektórych treści, gdyż widać że niektóre osoby utworzyły swoje konta w ostatnim czasie, nie zdziwiłbym się gdyby np. Pan Tadek_Niejadek i Wirek w rzeczywistości byli jedną osobą, tzn. jedna osoba posiadałaby dwa konta z których by wysyłała posty negatywne dla mnie tylko po to aby stworzyć wrażenie że nie jedna a kilka osób mnie krytykuje.
Skąd te wrażenie? Mianowicie po ilości maili i widaomości na gg które otrzymuję (pozytywnych), wnioskuję że wyżej przedstawiony przezemnie fakt ma miejsce.
Po raz ostatni odniosę się do osobistych aluzji wysówanych w postach min. pana Tadka:), Anonima i Wirka, zarzucacie mi pieniactwo polityczne, podczasgdy to nie ja a pan Anonim pomawia publicznie radną, którą bardzo cenię panią Teresę Kocierz, pan Tadek:) zażuca mi że w moim programie wyborczym (www.maciejkandzior.prv.pl) są ogólniki, podczasgdy ja nie pisałem w programie haseł typu "będę dbał o sport w mieście"- to jest ogólnik-, lecz "będę walczył o utworzenie S.S.A.
Ten sam pan Tadzio w temacie pana Marka Dymkowskiego kandydata PiS-u pisze że przekonał go jego program, p[odczas gdy pan Marek ma w tym programie same ogólniki ) konkretów.
Panowie wymienieni powyżej uprawiają pieniactwo, a nie ja!
Odniosę się jeszcze do wyrzucenia z forum pani Karoliny, drogi Adminie pytam dlaczego wyrzucił Pan tę Panią?
Nie zrobił Pan tego np. z panem Anonimem mimo tego że jego słowa kwalifikują się zarówno do postępowania karnego (zniesławienie osoby publicznej) jak i z powództwa cywilnego.

P.S. mam nadzieję że mnie Pan nie wyrzuci:)??

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
debiutant



Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 25

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:14 pm    Temat postu: KWW PRAWO RODZINA PRACA Odpowiedz z cytatem

Czytam wypowiedzi uczestnikow forum i powiem ,że jestem zniesmaczony niektórymi wypowiedziami,ich zarliwościa ,ich jakąś dziwną nienawiścią,bezgraniczną krytyką.Demokracja ma to do siebie ,że dopuszcza do udziału rózne osoby,a nikt nie ma monopolu na nieomylność .Zdecdowałem się na popieranie właśnie tego komitetu,tego prezydenta bo wiem, że ten człowiek cos w zyciu osiągnął samodzielnie,potrafi cokolwiek zrobic.Nie jest sztuką wydawać pieniądze z gotowej puli,ale trzeba je umieć zdobyć ,pomnozyć.Osobiście prowadzę działalność gospodarczą od 15tu lat i wiem ,że podstawą wszelkiego sukcesu jest kosekwentna praca.Startuję z okręgu nr 1(Wojska Polskiego)ale mam wątpliwości czy ujawnic swoje nazwisko,ażeby nie byc zasypywanym jakimiś niesłusznymi inwektywami typu "dietetyk"-mam dosć swoich pieniędzy,ale nie jest mi obojętne w jakim mieście mieszkam i co mozna by polepszyć ,ażeby zylo się lepiej i godniej.Nie jest trudno chyba zauważyć ,że ludzie gospodarki odsuwaja się od władzy ,nie chcą w niej uczestniczyć ,a naprawdę potrafja gospodarzyć,ale nie moga tez znieść niekompetencji związkowców ,ludzi oswiaty,słuzby zdrowia ,którzy najczęściej sięgaja po ta samorzadowa władzę.Dam tylko jeden przykład naszej obecnej władzy:podarowano potężne miliony Kampani Weglowej,a podatek od nieruchomości osób prowadzących działalnosć godpodarczą jest w Knurowie w/g najwyższej tabelli,jak w Warszawie-i gdzie tu klimat do rozwoju-a to jest bardzo ważny element ściagania inwetycji do miasta-tylko że jak się jest na "pensyjce " to się o tym nie wie

to tyle,ale mimo wszystko pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję się wywołany do tablicy.

Po pierwsze nie podszywam się pod innymi nickami.

Po drugie już tłumaczyłem się z postu dotyczącego Pani Kocierz więc nie będę nawijał w kółko na ten temat.

Po trzecie to, co mnie razi w wypowiedziach M. Kandziora to czepialstwo i nieumiejętność racjonalnego jego wytłumaczenia. Nie lubi p. Ramsa. OK. Ale co poza tym? Brak matury? OK. Co jeszcze?

Po czwarte od razu sprostuję, że to, że występuje pod własnym nazwiskiem stawia go w lepszym świetle niż debiutanta, który boi się ujawnić swoją godność.

Po piąte nie znalazłem nigdzie informacji jakie konkretnie propozycje p. Kowol z pozostałymi osobami ze swojego KW mają na temat obwodnicy czy pozyskiwania funduszy unijnych. Panie debiutant to dotyczy też Pana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cenzura
_________________
Maciej Kandzior


Ostatnio zmieniony przez maciekknurow dnia Wto Paź 31, 2006 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 10:14 pm    Temat postu: KWW Prawo Rodzina Praca Odpowiedz z cytatem

Szanowny Anonimie. Zauważając u Ciebie fakt zapoznania się z naszym programem oraz niezły poziom wypowiedzi nie trudno się domyślić sposobów pozyskiwania środków unijnych. To najpierw projekt i zabezpieczenie środków włąsnych na jego realizację, wniosek o dotację z właściwego funduszu, po akceptacji realizacja i zwrot części środków. To chyba tyle. Dochodzi zapał radnych i umiejętność prowadzenia tego typu działań, chęć zrobienia czegoś, co posłuży wszystkim. O ile mi wiadomo obecna rada nie jest przygotoana do tgo typu działań od strony merytorycznej, co na którymś z postów można wywnioskować po pozyskanej kwocie tj 30 tys. Z uwagi na wykonywany zawód i stanowisko pracy, to firma w której jestem zatrudniony, z moim udziałem w 2006 roku pozyskałą 2,5 razy tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd dla RADY i radnych. Odnośnie konkretów, o które wołasz, to chyba zapoznałeś się z konkretnymi delaracjami, z których będzie można nas rozliczyć. Knurów jako miasto nie jest pozbawiony środków, budżet jest wystarczający. Infrastrukturze drogowej można pomóc , korzystając z faktu budowanej autostrady A1, wnioskując włączenie dróg wojewódzkiej i planowanej obwodnicy jako drogi kat.1 związane z budową autostrad. Jeżeli chozi o cash, nie należy odpuszczać Kamanii Węglowej opłat eksploatacyjnych, co za bieżacej kadencji miało miejsce - to są duże pieniądze, pieniądze mieszkańców. Jeżeli chodzi o inwestycje związane ze sportem, i rekraacją, to żródeł dofinansowania jest niemało, trzeba wziąść ze żródła które aktualnie bije. POWIEM NA ZAKOŃCZENIE: NIE WYSTARCZY SIĘ RUSZAĆ (obecna władza), TRZEBA JESZCZE UMIEĆ TAŃCZYĆ!!!!!!! Dzięki za dociekliwość i twórczą krytykę. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając niektóre wypowiedzi, zauważam zbyt dużą dawkę jadu i sarkazmu, najprawdopodbniej podszytą strachem, że określona ilość ciepłych, nieruchawych posadek może się skurczyć lub może ich zwyczajnie zabraknać. Chęć powrotu Pana J. Kowola do zarządzania miastem narobił sporo szumu i wywołał emocjonalne reakcje u większości z piszących posty. Ciekawe dlaczego??? W listopadzie zdecydują ludzie. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na remont basenu wydano ponad 11 mln zł,gdy za ta sama kwotę przy Szkole Podstawowej nr 9 mozna bylo wybudować:
1)halę sportową-4mln zł
2)odkryte lodowisko-3mln zl
3)basen-5mln zł


hmm 11mln to fakt, a reszta? Think
może troche konkretów pokazujących że powyższy "kosztorys" ma coś wspólnego z rzeczywistością... [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Najnowsze wieści: Obecna RM oraz Prezydent wygrali konkurs na Mister Of Radni w grze zesołowej oraz Mister of President w grze singlowej. A mianowicie:
W piśmie sygn. GKIRiOŚ-III-7044/1/5/06 zastępca Prezydenta Miasta, Pan Adam Szczypka w odpowiedzi na złożny wniosek o umieszczanie reklam na gminnych słupach oświetleniowych odpowiada:
"Biorąc pod uwagę możliwosć uszkodzenia słupów oświetleniowych w trakcie montażu reklam oraz mając na uwadze względy estetyki miasta nie wyrażamy zgody na montaż reklam wyorczych na słupach oświetleniowych będących własnością Gminy.Ponadto wyjaśniamy, iż:montaż reklam w pasach dróg gminnych obarczony jest opłatami. Z wnioskiem należy wystąpić do Wydziału Urbanistyki, Architektury, Strategii Rozwoju Miasta i Spraw Lokalowych tutejszego Urządu.
Na terenie gminy zlokalizowane sa drogi powiatowe i wojewódzkie. Decyzje zezwalające na umieszczanie reklam w pasach ww. dróg wydają ZDP w Gliwicach oraz ZDW w Katowicach" - koniec cytatu. BUAhahahahahahahah. Jednym słowem sitwa o niesprecyzowanym zabarwieniu politycznym, przywiązana do stołkóW, łatwego szmalcu i nic nie robienia tzw. spokojne Towarzystwo Starszych Panów. Panie Z-co Prezydenta ADAMIE SZCZYPKA (autor pisma urzędowego), poziom jak na zajmowane stanowisko, to raczej jak w partii z pasiastymi krawatami, na głębokiej prowincji. Applause A tak na marginesie jak można sznurkiem i taśmą uszkodzić słup betonowy? Ciekawe, doprawdy ciekawe Think
Totalna blokada miejsc reklammowych dla "swojaków" czyli obecnego Prezydenta i kolesi z towarzycha. A tak swoją drogą ciekawe kto finansuje te drogie banery reklamowe obecnych włodarzy - koszt 1 szt. ok. 1500 PLN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka