Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycja wprowadzenia oceny postów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rad



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 135
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 10:07 pm    Temat postu: Propozycja wprowadzenia oceny postów Odpowiedz z cytatem

coraz częściej na forach internetowych można dokonać oceny wypowiedzi poszczególnych użytkowników. Można zgodzić się z opinią (klikasz kciuk do góry +) lub nie (kciuk w dół -). Dodatkowo w nawiasie suma oddanych głosów. Czy jest to możliwe na naszym forum? Ostatnie burzliwe dyskusje na temat wystawy przy kościele, opłat za śmieci, czy likwidacji straży miejskiej utwierdzają mnie w przekonaniu że byłoby to świetne rozwiązanie. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rad napisał:
Czy jest to możliwe na naszym forum?


Na aktualnym oprogramowaniu nie jest to możliwe.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponieważ? phpBB od dawna oferuje taką funkcjonalność... Jeśli się dobrze orientuję to bez problemu można do niego dogrywać i usuwać kolejne moduły (w tym system punktowania postów). Więc nie rozumiem w czym problem.

Najlepsze jest to że nie trzeba się bawić w żadną zmianę bazy danych itp. Skrypt powinien zrobić wszystko sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loki997



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 62
Skąd: inąd :)

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo przebywam na wielu forach o tematyce rowerowej ale tam takiego czegoś jeszcze nie spotkałem Smile
_________________
sycko jest proste, ino góry som krziwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rowwerowym co prawda nie przebywam ale na kilkanaście innych zaglądam i faktycznie jest w większości z nich taka opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet na elektroda.pl jest system punktowania postów. Również phpBB (czyli ten sam skrypt co owo forum).

Na mój gust adminowi się po prostu nie chce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaśmiecając to napisze tutaj czego mnie najbardziej brakuje..... a otóż żeby za każdym razem kiedy wchodzę na forum i klikam aby mi pokazało posty od ostatniej wizyty - przewijało stronę do tego momentu na którym skończyłam czytać Smile (niektóre tematy mają dużo stron i klikając np w stronę nr 5, nie wiem kogo post czytałam ostatni.

Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi, a zresztą najważniejsze żeby Admin wiedział Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moron



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 141
Skąd: produkt miastopodobny

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości zapytam: czemu miałoby taki ocenianie postów służyć? Rozumiem to w przypadku forum gdzie udziela się porad na jakiś temat (jak np. forum Elektroda), ale na takim ogólnym forum - po co?
Pozdrawiam
_________________
I didn't expect the Spanish Inquisition.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym forum taka funkcja umocnila by koleczka wzajemnych adoracji oraz zbiorowe krucjaty. Osobiscie na nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wiedzma
Nowe posty są przecież oznaczone pomarańczowym kwadratem, prostokątem czy cokolwiek to jest


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałam, że mnie nie zrozumiecie!! Mr. Green
Wiem, że są kolory, ale jak np. otwieram sobie temat tej wystawy przy kościele... wchodzę na ostatnia zapisaną stronę... i nie chce mi się tego wszystkiego przewijać i szukać gdzie skończyłam, chciałabym po prostu wejść na tą konkretna stronę w momencie gdzie skończyłam czytać.

Wiem, ze już późna godzina i mój bełkot może nie zostać zrozumiany Smile, ale w tym momencie nie mogę sobie przypomnieć stron na których tak właśnie się dzieje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzma napisał:
wchodzę na ostatnia zapisaną stronę... i nie chce mi się tego wszystkiego przewijać i szukać gdzie skończyłam
ale jak klikniesz na to pomarańczowe coś przy danym temacie to samo przenosi cię do pierwszego nieprzeczytanego postu od ostatniej wizyty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gotti... ale wiedźmie nie chodzi o ostatni nieczytany post a o ostatni czytany przez nią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rad



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 135
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu nie chodzi o wzajemne adoracje czy zbiorowe krucjaty (chociaż dobrze by było gdyby niektórych zniechęciło do trollowania) Wprowadzenie ocen postów to świetne narzędzie, dzięki któremu:

1) mamy obraz (wprawdzie jedynie przeglądowy, nie jest to próba reprezentatywna, ale jakaś jest) poglądów mieszkańców na różne sprawy społeczne

2)możemy zainicjować różnego rodzaju akcje społeczne (patrz temat likwidacji straży miejskiej) lub zaniechać działań ze względu na zainteresowanie tematem lub jego brak.

3)może to wprowadzić ład, dzięki któremu łatwiej będzie zdyscyplinować pewne wynaturzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To o czym piszesz za nic moim zdaniem nie wyplynie od tego czy bede mogl dac komus plusika bo spodobal mi sie jego post albo minusika bo akurat mam gorszy dzien.
Zeby takie rzeczy mialy sens musialo by to byc wspierane przez wladze forum a jak widze "nie da sie", a wiem ze sie da czytam "nie chce mi sie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka