Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zniszczenie graffiti na płocie boiska Concordii!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggae dance napisał:
Owszem dla Ciebie byloby lepiej gdyby młodzież zamiast rozwijać swoje pasje kradła, biła, zabijała?...


Bzdury wypisujesz, choc czesciowo ludzie o tych podmiotach wywodza sie z tej subkultury

Reggae dance napisał:
Niestety Ty tam w niemczech(specjalnie z małej) masz wszystko idealne i tam policjanci strzelają do każdego i zatrzymują każdego.


Błąd!!! niema kraju doskonalego, krytykuje ludzie wedlug ich postepowania a nie wedlug przynaleznosci narodowej jak sie to wielu tutaj wydaje

Reggae dance napisał:
Są gusty i guściki...wolę oglądać takie malowidła niż np...

"Piast ch.uj!", KSG, etc etc któreto na prawdę psują krajobraz architektury.


Idz do muzeum , zainteresuj sie prawdziwa sztuka!

Cytat:
wiecie wogole ile milionow wydaje panstwo na usowanie tych bazgrol rocznie


Reggae dance napisał:
Oświeć mnie o wszechwiedzący.


Jedna spoldzielnia w katowicach wydala w tamtym roku okolo 100 000zl w skali panstwowej jest to jednak nic w koncu dochodza do tego budynki panstwowe juz niemowie o niszczeniu wagonow kolejowych, tramwajow autobusow wewnatrz jak i na zewnatrz..........statystyki znajdziesz w necie


Reggae dance napisał:
Paranoją i parodią jest Twoja wypowiedź, bo neguje ona współpracę władz z młodymi ludźmi. Na szczęście nasz kraj się rozwija a Twój stoi w miejscu ze swoimi konserwatywnymi i zardzewiałymi poglądami.


Moja wypowiedz neguje "NEGATYWNA" wspolprace wladz z mlodymi ludzmi przynajmniej w moich oczach, zabronic niemoge wam nic ,pisac jednak moge do woli, Plot jest ochydny mysle ze prawdziwa sztuka byloby postawic nowy plot a nie zamalowywac brudy kolorowa farba .............

_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bzdury wypisujesz, choc czesciowo ludzie o tych podmiotach wywodza sie z tej subkultury


Typowe uogólnianie Very Happy kierowanie się za stereotypami...konformizm jak cholera.

W takim bądź razie jaką proponujesz alternatywę dla tych ludzi, skoro uważasz że wyznaczanie miejsca dla graffiti jest negatywną formą współpracy z młodzieżą.

Cytat:
Błąd!!! niema kraju doskonalego, krytykuje ludzie wedlug ich postepowania a nie wedlug przynaleznosci narodowej jak sie to wielu tutaj wydaje


Tak samo jak nie ma ludzi doskonałych...wiele razy przytaczane "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"

Cytat:
Idz do muzeum , zainteresuj sie prawdziwa sztuka!


Nigdzie nie wspominałem o tym że moją pasją jest graffiti a nadmieniłem tylko to że milej oglądać malowidła podobne do tych z tego muru niż coś na wzór tego co napisałem... i żeby było jasne nie pałam zamiłowaniem do sztuki jako takiej z definicji.


Cytat:
Jedna spoldzielnia w katowicach wydala w tamtym roku okolo 100 000 zl w skali panstwowej jest to jednak nic w koncu dochodza do tego budynki panstwowe juz niemowie o niszczeniu wagonow kolejowych, tramwajow autobusow wewnatrz jak i na zewnatrz..........statystyki znajdziesz w necie


Hmm a ja słyszałem że ktoś gdzieś z kimś i za ile...

Statystyki są dla głupców...jeszcze raz Ci powiem, że jest to przejaw buntu tych ludzi, ponieważ nie mają możliwości rozwijać się w tym kierunku jaki lubią, przez takich ludzi jak Ty niestety. Na 10000000000% Ty też masz jakieś pasje zamiłowanie hobby...postaw się na miejscu tych ludzi gdyby zakazano Ci ich Very Happy.


Cytat:
Moja wypowiedz neguje "NEGATYWNA" wspolprace wladz z mlodymi ludzmi przynajmniej w moich oczach, zabronic niemoge wam nic ,pisac jednak moge do woli, Plot jest ochydny mysle ze prawdziwa sztuka byloby postawic nowy plot a nie zamalowywac brudy kolorowa farba .............


Negatywne w tym wszstkim byłoby to gdyby zakazać wszystkiego...jeżeli tego chcemy głosujmy za Kononowiczem, wtedy ziści się Twe marzenie Very Happy.

Dla mnie płot jak płot Very Happy pomalowany w finezyjny sposób...to tak samo jakby postawić płot i pomalować go na zielono...niektórzy tego koloru nie nawidzą i stwierdzą że płot jest ochydny innym zaś będzie się podobać Very Happy...

Tak i to jest zwyczajny płot pomalowany w ten a nie inny sposób Very Happy

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. masz racje, zwolaj chlopakow mi tez trzeba pomalowac plot ale w jednym kolorze, jak bede chcial go widziec w kolorach teczy zapale sobie ziolo indywidualnie, Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
w Knurowie monitorowac beda tego co zepsoje te bazgroly


Monitorować będą sytuację na drodze i dzielnicę zwaną "kolonija" a przy okazji również płot, pomalowany w irytujący

Cię sposób.

Baron napisał:
Reggae dance napisał:

Owszem dla Ciebie byloby lepiej gdyby młodzież zamiast rozwijać swoje pasje kradła, biła, zabijała?...


Bzdury wypisujesz, choc czesciowo ludzie o tych podmiotach wywodza sie z tej subkultury


Nie wiem jak Ci to powiedzieć delikatnie... Jeśli Cię to tak bardzo interesuje to wśród kryminalistów odsetek

"graficiarzy" jest bardzo nikły (wiem co piszę, mam dosyć dobrą orientację w tym temacie).


Jeszcze jedno:
Baron napisał:
a Xander pewnie osobiscie bedzie murek OCHRANIAC ........ to jest mi dopiero parodia paranoi

ehhhhhhh


Kolego Baronie nie wiem czy masz z tego jakąś satysfakcję, może każdy sarkazm pod moim adresem wywołuje u Ciebie

silne podniecenie, może inny rodzaj satysfakcji. Nie wiem czy nie widzisz tego, że Twoje teksty są tak denne i

płytkie, że aż mdli? Kiedyś na PW pisałeś mi, że wiesz o mnie wszystko wiesz, więc pewnie wiesz, że ochrona mienia

to nie mój zawód tylko hobby. A zdaje się, że żal Ci zadek ściska, że mam nieco do powiedzenia w tej branży w

mieście, jeśli tak jest to wykaż się swoimi umiejętnościami i wiedzą w tej materii i zajmij moje miejsce.

@Rasta pastor:Chłopie nie ma co dyskusji prowadzić z gościem, którego światopogląd nie sięga dalej niż za

czubek własnego nosa... Baron wiele razy zabłysnął na tym forum a to jego kolejna perełka.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
OK. masz racje, zwolaj chlopakow mi tez trzeba pomalowac plot ale w jednym kolorze, jak bede chcial go widziec w kolorach teczy zapale sobie ziolo indywidualnie


O tu wychodzi Twoja nikła wiedza Very Happy...nie należę do żadnej subkultury a i nie każdy Rasta pali trawę...konformizm pełną gembą...polecam oceniać coś na podstawie własnych poglądów a nie stereotypów kreowanych przez ludzi którzy ogólnie nic nie wiedzą Very Happy

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisałem o tutejszych kłutniach na forum przepraszam ale Nie rozumie jednego panie BARON

Czy ty pisząc takie komentarze ((mądre)) robisz to tylko po to aby cyferek pod słowem. LICZBA POSTÓW stale rosła.?
Czy naprawde jesteś tak mądrym osobnikiem gatunku HOMO SAPIENS?

Chyba nie umiemy odróżnić legalnego malunku od "wandalizmu"

Jeśli mógł bym Cię prosić o zapodanie linku z informacją iz Katowice wydały 100000 zł na złą "subkulturę"
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli zegarmistrz na Powerze tez jest mega wandalem bo zlecil kiedys namalowanie reklamy na elewacji Smile

tylez plytkie co idiotyczne myslenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha , ale was ruszylo , tja na niektore pytania musicie sobie sami odpowiedziec, nie jestem waszym nauczycielem, dalem wam poznac tylko moje zdanie na ten temat, coz nie kazdy sie umie z tym pogodzic ze Baron to nie Ges i swoj jezyk ma! ...........
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro jesteś tak mądry wiesz na czym polega polemika Very Happy

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem się ustosunkować w tym temacie. BEZSTRONNIE.
Oczywiście potępiam wszelkie próby wandalizmu i zniszczenie loga Wisłoki.

Ale dziwią mnie opinie kibica czy kogoś innego, kto pisze, że to na pewno sprawka piastoli czy innych kibiców, z którymi Górnik na kosę.

Tylko co Wy powiecie na bazgranie po wszystkich możliwych elewacjach haseł TORCIDA (ostatnio na bloku koło MIX-a) czy coś podobnego.

Oczywiście jak znam życie to napiszecie że to nie Wy ani Wasi kolesie i nie macie pojęcia kto i dlaczego a ja się niepotrzebnie czepiam a najlepiej to żeby z wami wyskoczyć na solo to mi pokażecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adalbert.



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 141

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graffiti mnie sie podobalo i ma nadzieje ze zostanie odnowione. Niemniej jednak jestem zdecydowanie przeciwko niestrannym napisom które dosyc czesto pojawiaja sie blokach. I tak dobrze ze u nas sa kibice tylko Górnika bo w innych miastach prowadzona jest walka i tam to juz wyglada tragicznie ( np. Ruda Śląska). Bazgrolenie bezsensu to moim zdaniem brak szacunku dla klubu ktoremu sie kibicuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopuki ludzi sie kultury nie nauczy tym bardziej kibicow to i tak piekne wedlug was Graffiti bedzie niszczone na to wam daje gwarancje- wiem juz kto zniszczyl ten malunek i zrobi to jeszcze raz, w polsce niema normalnej pilki noznej wszystko co zwiazane jest z PZPN to jedynie korupcja i nienormalni kibole najnowszy przyklad z meczu Przerwane derby Śląska: Sędzia nieprzytomy, kibole na murawie a w poniedziałek rano konta bankowe Polskiego Związku Piłki nożnej zostały zablokowane przez Izbę Skarbową. Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gowno wiesz za przeproszeniem bo to nie jedyne graffiti zniszczone w tym czasie tym samym sprayem.

http://www.gornik.zabrze.net.pl/graffiti/38.jpg

to dla Ciebie tez nie jest dzielo sztuki? gdybys wiedzial to dzieki temu graffiti na plocie Concordii, Knurow na swoj sposob stal sie slawny na cala Polske, bo to byla najwieksza tego typu praca w Polsce. byla i jest bo napewno zostanie poprawiona.

jak mozna z Toba normalnie dyskutowac skoro w rozmowie o graffiti wyciagasz argumenty z d.. wziete o PZPN i awanturze na GieKSie. co to ma wspolnego z tematem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze wyrazaj sie bo nie jestes na stadionie, po drugie takie graffiti z zamaskowanym kibolem mowia o sobie wszystko powinno byc tak samo zakazane jak swastyka! mowisz ze wiecej graffiti zniszczone? jakie? gdzie? mowisz o tych nielegalnych? padne chyba........
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

argumenty prosze! argumenty!. nie odwracaj kota ogonem.

jak juz jestes taki poprawny to zajrzyj do slownika a nie pouczaj innych.

dwa to co Ci znow nie pasuje w tym graffiti? ze moze nawoluje ono do nienawisci? do przemocy? ja Cie prosze... jak ktos zyje stereotypami to wszystko bedzie dla niego na NIE. klapki na oczach i tyle...

zniszczono kilka prac kibicow Gornika. ale przeciez Ty o tym wszystkim wiesz. a czy legalne czy nie to przeciez i tak dla Ciebie bez roznicy skoro legalna prace tez potepiasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka