Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PIS - Knurów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 12:44 pm    Temat postu: PIS - Knurów Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z zasadami tego forum, powiadamiam was, że od pewnego czasu istnieje serwis internetowy knurowskiego koła PIS-u www.pis-knurow.ovh.org oraz bliźniaczy serwis PIS-u w powiecie gliwickim www.pispowiatgliwice.ovh.org . Mamy tam też małe forum, gdzie można dyskutować na różne ciekawe tematy. pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Uwierz!!
Z nami zmienisz swoje otoczenie na lepsze

Cytat:

nie ma alternatywy!!! tylko PIS!!

Cytat:

Robimy wszystko dla Ciebie. Wierzymy w nasze idee !!

Cytat:

wybierz najlepiej. Wygraj z PIS-em !!

Cytat:

Dla ludzi - nie dla elit!!!

Cytat:

szczytne cele!!!

Skad wyrwaliscie ta propagandowa papke? z jakiegos Gierkowskiego przemowienia ?
To ostatnie haslo jest najlepsze. Tydzien temu bylo widac jaki jest wasz szczytny cel - utrzymanie sie przy korycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram PiS i łączę z ich rządami ogromne nadzieje. Jednak zapytałem na forum PiS, czy prawdziwa jest plotka, że PiS poprze Adama Ramsa na prezydenta Knurowa. Okazuje się, że tak. Jest mi przykro. Obiecano przedstawić argumenty takiej decyzji. Czekam niecierpliwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nastąpiło odejście od tematu...

zaczynacie wyjeżdżać poza Knurów a to chodziło chyba o sprawy lokalne
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Chyba nastąpiło odejście od tematu...
zaczynacie wyjeżdżać poza Knurów a to chodziło chyba o sprawy lokalne

To prawda, pozostańmy w Knurowie. Henryk M. prezes Komartu znika w maju 2004 r. Henryk M. włożył 160 tys. zł w remont willi dyrektora wydz. ochrony środowska urzędu marszałkowskiego, którego zakres obowiązków pokrywał się zupełnie przypadkowo z interesami Komartu na wysypisku śmieci w Szczygłowicach. Tamże powstało największe w Polsce składowisko azbestu na 200 tys ton (500-900 zł za tonę). Prezydent Knurowa z SLD popierał pomysł ciesząc się, że miast zarobi 10 zł za tonę. Prezes Komartu organizował u siebie sobotnie przyjęcia, na których bywała śląska elita polityczno-biznesowa z prezesami największej w Europie spółki górniczej - Komapnii Węglowej. Przed śmiercią Henryk M. przypadkiem i z dobrego serca pożyczył Romanowi Nodze 80 tys zł i spędził z nim urlop na Krecie. Przypadkiem i bez związku Komapania Węglowa wydała Henrykowi M. tajne zezwolenie na pośrednictwo w handlu węglem koksującym w ilości 135 tys. ton mimo oficjalnego zakazu sprzedaży tego surowca pośrednikom. Oprócz Komartu zezwolenie wydano innej spółce, której prezesem przypadkiem był krewny ówczesnego wiceprezesa KW. Notes Henryka M. zawierał nazwiska osób, z którymi prowadził rozległe interesy. Policja po długich poszukiwaniach odnalazła ślady krwi i fragmenty kości Henryka M., ale notesu nie odnaleziono. Na początku żona denata zeznała o uprowadzeniu i mafijnych porachunkach. Oficjalnie zastrzeliła go ze sztucera. Potem nie budząc podejrzeń nocą kupiła w hipermarkecie piłę łańcuchową i poćwiartowała męża. Ciało spaliła w kominku i rozrzuciła po lasach ROW. Ciała nie odnaleziono. Oficjalnie kobieta popełniła po roku samobójstwo w celi aresztu śledczego.
Po co to napisałem? Z dwóch powodów. "Układ" nie jest rojeniem PiS ale rzeczywistością na wyciągnięcie ręki. W tym układzie zdarzają się m.in. niewyjaśnione zabójstwa. Najnowszą ofiarą jest Anna Politkowska. Układ postpeerelowski nie różni się niczym prócz skali od układu panującego w rosji postsowieckiej. To władza urzędniczo-biznesowej mafii, której źródło ma się bardzo dobrze i tkwi w najpotężniejszych w dziejach służbach specjalnych systemu sowieckiego. Tak oto rozciągnęliśmy nić, która prowadzi od knurowskiego biznesmena do prezydenta Putina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 11:40 am    Temat postu: Dziękuję wszystkim Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za żywą dyskusję i ciekawe posty.
Chciałbym tu ostudzić zapały kolegi kandydata z PO do prowadzenia na różnych forach bardzo negatywnej kampanii. Wszak wasi idole i wodzowie raz po raz odżegnują się od tego typu brudnej gry. Jesteś jednak nieodrodnym dzieckiem tych dwóch panów (!), bo często zapominacie o danych obietnicach i uporczywie kąsajcie to „mocherów”, to Sz. K., który na mocy obowiązującego prawa i przepisów ukończył (pokrywając odpowiednie koszty) kurs dla kandydatów do rad nadzorczych, co jest warunkiem wystarczającym do zasiadania w takowej radzie, wreszcie Prezydenta Knurowa (ma lepszy rodowód niż wasz wódz), który działa całkiem sprawnie, co widać nawet w naszym najbliższym otoczeniu.
Nie znasz pewnie też różnicy pomiędzy wykształceniem, a mądrością i doświadczeniem życiowym. Ty jesteś dopiero na pierwszym roku, więc nie wiadomo czy wyższe nabędziesz Smile.
Trzeba też mieć tupet, aby swoje linki wyborcze umieszczać w serwisie konkurencji – to tak, jakby w katolickim serwisie umieszczać reklamę prezerwatyw – twój pęd do władzy jest straszny.
Życzę Ci więcej pokory, a nam kandydatów PO, którzy nie zieją nienawiścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 11:41 am    Temat postu: pis jest do bani Odpowiedz z cytatem

obiecanki cacanki a pisowi radosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 5:14 pm    Temat postu: Re: Dziękuję wszystkim Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Dziękuję wszystkim za żywą dyskusję i ciekawe posty.
Chciałbym tu ostudzić zapały kolegi kandydata z PO do prowadzenia na różnych forach bardzo negatywnej kampanii. Wszak wasi idole i wodzowie raz po raz odżegnują się od tego typu brudnej gry. Jesteś jednak nieodrodnym dzieckiem tych dwóch panów (!), bo często zapominacie o danych obietnicach i uporczywie kąsajcie to „mocherów”, to Sz. K., który na mocy obowiązującego prawa i przepisów ukończył (pokrywając odpowiednie koszty) kurs dla kandydatów do rad nadzorczych, co jest warunkiem wystarczającym do zasiadania w takowej radzie, wreszcie Prezydenta Knurowa (ma lepszy rodowód niż wasz wódz), który działa całkiem sprawnie, co widać nawet w naszym najbliższym otoczeniu.
Nie znasz pewnie też różnicy pomiędzy wykształceniem, a mądrością i doświadczeniem życiowym. Ty jesteś dopiero na pierwszym roku, więc nie wiadomo czy wyższe nabędziesz Smile.
Trzeba też mieć tupet, aby swoje linki wyborcze umieszczać w serwisie konkurencji – to tak, jakby w katolickim serwisie umieszczać reklamę prezerwatyw – twój pęd do władzy jest straszny.
Życzę Ci więcej pokory, a nam kandydatów PO, którzy nie zieją nienawiścią.

Wycieczki do konkretnych osob to chyba sie pisze w formie prywatnej wiadomosci... no chyba, ze to czesc Twojej kampanii wyborczej. Piszesz cos o nie zianiu nienawiscia a sam atakujesz konkretna osobe na forum publicznym. Jakie to typowe katolickie podejscie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:31 pm    Temat postu: Gdzie napisałem coś złego?? Odpowiedz z cytatem

Myślę, że skojarzenie pewnych faktów nie jest niczym zdrożnym.
Powiedz dlaczego obelgi mamy przyjmować oficjalnie a wyjaśniać przez PW Smile. Jeżeli ktoś pisze o nieprawidłowościach to niech to poprze zgłoszeniem w prokuraturze, a nie rzuca fałszywych oskarżeń.
Jeżeli masz coś do katolików, to trafiłeś na nie całkiem pokornego wobec przeciwników wiary więc lepiej nie zaczynaj dyskusji.
Co do kamapanii wyborczej to nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jest i nie będzie taka natrętna, jak wspomnianego kolegi z PO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewałem się jakiś wypunktowanych planów itp. a otrzymałem rozprawkę na temat słabej roli powiatu i postulowanie de lege ferenda, czyli rozmowa o ustawie dotyczącej zakresu działań powiatu (-ów). Dalej w programie przeczytać można jak słaby jest powiat gliwicki lecz niema nigdzie odpowiedzi jak to zamierzacie zmienić. Ogólnie strasznie mało a właściwie brak konkretnych rozwiązań czy planów a wiele ogólnikowych haseł z których mi sie najbardziej podobało
PROGRAM PiS W POW. GLIWICKIM napisał:
!!! Gospodarskie podejście (jakże cenione w gminie) to zbyt mało dla potrzeb powiatu - potrzeba podejścia innowacyjnego


Fraus latet in generalibus
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 6:38 pm    Temat postu: Re: Gdzie napisałem coś złego?? Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Myślę, że skojarzenie pewnych faktów nie jest niczym zdrożnym.
Powiedz dlaczego obelgi mamy przyjmować oficjalnie a wyjaśniać przez PW Smile. Jeżeli ktoś pisze o nieprawidłowościach to niech to poprze zgłoszeniem w prokuraturze, a nie rzuca fałszywych oskarżeń.
Jeżeli masz coś do katolików, to trafiłeś na nie całkiem pokornego wobec przeciwników wiary więc lepiej nie zaczynaj dyskusji.
Co do kamapanii wyborczej to nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jest i nie będzie taka natrętna, jak wspomnianego kolegi z PO.


Pokaz mi w tym temacie posta, w ktorym ta osoba napisala cos w stosunku do Ciebie. Raczej to Ty ja zaatakowales oczywiscie jednoczesnie wmawiajac nam, ze tego nie bedziesz robil.
Skads to chyba powinienes znac:
"Drzazgę w oku bliźniego dostrzegacie, a belki we własnym oku nie widzicie"

Zamiast prowadzenia merytorycznej dyskusji zabrales sie za moralizatorstwo.

Nie mam nic do religii katolickiej lecz do niektorych postaw osob, ktore obnosza sie ze swoja wiara i prawoscia jednoczesnie knujac cos skrycie aby dowalic konkurencji.
Nie trzeba daleko szukać wystarczy zobaczyć miłość do bliźnich Wierzejskiego czy też prawdomówność Kurskiego(pewnie dalej dalej go szyja boli i ma sad w tak glebokim powazaniu..).
Taka jest ta Wasza moralność, ktora chcecie uzdrawiac kraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Marekdym!

Proszę Cię o konkretne merytoryczne argumenty dla poparcia udzielonego przez PiS panu Adamowi Ramsowi w wyborach prezydenckich. Proszę również żebyś nigdy więcej nie odnosił się do cyt. "mocherowych beretów", ja pochodzę z katolickiej rodziny, mam 2 wujków, którzy są księżmi głosowałem na PiS w wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Zaskoczony? Ja się wcale tego nie wstydzę. Nie jestem członkiem PO jako partii lecz jestem rekomendowany przez PO. Dlaczego nie przez PiS, bo PiS popiera pana Ramsa, który współprqacuje z panem Kachlem członkiem egzekutywy partyjnej. Proszę również o spokojniejszy ton twych wypowiedzi, choć zdaję sobie sprawę że jest ci trudno się spokojnie wypowiadać, gdyż nie masz żadnych argumentów dla poparcia pana R. Jakim argumentem jest odniesienie pana R. do pana Tuska czy tego że jestem na 1 roku studiów, skoro popieracie osobę od której 18 latek ma lepsze wykształcenie?Smile
Publicznie proponuję ci spotkanie osobiste ze mną i spokojną uczciwą rozmowę na tematy dotyczące naszego miasta. Proszę o odpowiedź na moje zaproszenie.

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 11:09 pm    Temat postu: odpowiadam Odpowiedz z cytatem

najpierw chciałbym odpowiedzieć felixowi:
nie rzuciłem się ujadając na nikogo tylko delikatnie zasugerowałem koledze, żeby spuścił z tonu, pozwalając sobie przy okazji na swawolny żarcik, który w porównaniu do kalibru wykroczenia przeciwko dobrym obyczajom Maćka jest super light!!
nie zaatakowałem go tylko delikatnie napomniałem
Ciebie natomiast coś musi chyba boleć, bo strasznie psioczysz i to nie wiadomo czemu ja jestem przypadkową ofiarą twojej frustracji Smile
Jeżeli boli Cię to, że z dumą przyznaję się do reprezentowanego światopoglądu to jest to twój problem, a nie mój - może sumienie się odzywa:)

teraz do Maćka:
nie jestem zaskoczony, że jesteś wierzący ani tym, że masz w rodzinie osoby duchowne, bo niby co w tym zaskakującego 90% Polaków to katolicy Smile.
moje zdziwienie wynika jedynie z faktu, że jak napisałem na stronie "wybory katolika" świadomy katolik nie może reprezentować liberalizmu moralnego czy też relatywizmu, a więc nie może popierać, a co więcej być w strukturach ugrupowania o charakterze liberalnym.
Takim ugrupowaniem jest wg mnie i moich znajomych PO Smile

Jeżeli chodzi popoparcie kandydata na prezydenta, to niestety jeszcze nie mogę nic napisać i to wynika ze względów formalnych - nic na to nie poradzę Sad
możemy się spotkać, ale ty będziesz musiał prowadzić rozmowę, bo na razie za dużo pytań do Ciebie nie mam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:


Ciebie natomiast coś musi chyba boleć, bo strasznie psioczysz i to nie wiadomo czemu ja jestem przypadkową ofiarą twojej frustracji Smile

Jeżeli boli Cię to, że z dumą przyznaję się do reprezentowanego światopoglądu to jest to twój problem, a nie mój - może sumienie się odzywa:)



Jestes osoba reprezentujaca dana opcje polityczna, ktora stara się zdobyc mandat zaufania lokalnej spolecznosci po to aby zarzadzac tym miastem. Jako obywatel mam prawo zadawac trudne pytania i prowokowac do merytorycznej rozmowy(no tak dla Ciebie to psioczenie). Jedyne co mnie boli to fakt, ze prezentujac swoje stanowisko powinno sie przedstawic jakies argumenty albo chociaz udawac, ze sie je ma. No ale czego mozna oczekiwac od lokalnego podwórka skoro widac jaki jest poziom polityki na ul. Wiejskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 9:23 am    Temat postu: na razie nie było żadnych pytań Odpowiedz z cytatem

na razie nie było żadnych merytorycznych pytań, oprócz tego, na które nie mogę odpowiedzieć, bo szykowane jest oficjalne stanowisko. Pisanie siedem razy, że jeszcze go nie ma jest nadużyciem, bo nigdzie nie jest napisane gdzie i kiedy takie wyjaśnienie powinno być podane.
Przedstawiasz więc argumenty również rodem z Maćkowej szkoły - atak jakąś drobostką, byle atakować. Niestety jestem za stary na takie marne prowokacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka