Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PIS - Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i na koniec Panie Marku Pan musi pamiętać, że definicja jakiegoś pojęcia np relatywizm w sensie teologicznym (ja zaliczam teologie do nurtu filozoficznego w sensie naukowym) nie jest dyscypliną naukową w sensie stricte. Ja rozumiem przez pojęcie relatiwizmu kulturowego pewnien pogląd o sensie obiektywnym, a Pana definicja podejmuje to zagadnienie w sensie etnocentrycznym, ale dalsze rozważania to już na priv bo posądzą nas o pisanie jakiejś rozprawy habilitacyjnej:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Do dyskusji na temat mojego programu i mojej strony internetowej zapraszam w temacie "M. Kandzior zaprasza na swoją stronę".
Proszę wszelkie pytania adresowane do mojej osoby, jak również uwagi kierować na powyższy temat.
Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 4:34 pm    Temat postu: wracając do wątku głównego Odpowiedz z cytatem

Wracajac do głównego wątku, z tego co pamiętam Prezydent Rams cieszył się zawsze poparciem Platformy Obywatelskiej, jeżeli zatem teraz, jak czytam uzyskał poparcie również PiS, to tylko przyklasnąć... nareszcie doły partyjne potrafią robić swoje i nie naśladują we wszystkim przywódców z Warszawy dla których wspólne poparcie jednego kandydata przez obie nienawidzące się strony jest niemożliwe.

Być moze to co się nie udaje "górze" możliwe jest w Knurowie również dlatego że bezpartyjny Rams dobrze służy miastu - stąd jego szerokie poparcie - od "S", poprzez PiS, LPR, a na przedsiębiorcach z PO skończywszy.

Co do wątku finansowego, to z oświadczeń majatkowych wynika, ze pensja prezydenta Knurowa wynosi chyba średnio ok 5.5 tyś na rękę. A więc panie Maćku, inspirujaca Pana posłanka ma chyba trzykrotnie większe uposażenie, a dla miasta pszysłużyła się średnio.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 4:44 pm    Temat postu: Do Karoliny Odpowiedz z cytatem

Droga Karolino, dwa zdania na temat wykształcenia:

Prezydent Kwaśniewski miał problemy nie dlatego że nie był wykształcony, ale dlatego że podał "wykształcenie wyższe" w oficjalnych dokumentach Państwowej Komisji Wyborczej i w kampanii okłamywał wyborców na ten temat.
Jeśli sobie dobrze przypominam to Prezydent Rams od początku przyznaje się do swojego "średniego technicznego" i uczciwie o tym wyborcom pisał w kampanii 4 lata temu (pamiętam ulotki).

Chwalisz się, że znasz się na "public relations" i świetnie, również chciałbym się znać, ale mam prośbę - dyskutuj uczciwie i nie stosuj "czarnego PR-u".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, odnośnie powyższego posta, radze się nie łudzić tworzeniem takiej platformy w sensie szerokim wokół Pana Ramsa, to jest teraz czysta gra stołków( znam się troche na tym bo od roku zajmuje się PR w polityce), i wnioskuje ze PIS idzie dlatego z Ramsem by coś ugrać i mam nadzieje że po wyborach nie bedzie nagłej zmiany parti jak było 4 lata temu kiedy nagle ludzie z SLD zaczeli przechodzić do formacji Pana Ramsa i PIS do którego powoli się przekonuję sie nie sprzeda po wyborach i bedzie dalej merytoryczne, a nie bedzie marionetkami Pana Ramsa, pod szyldem PIS, co do platformy czy innych komitetów to one chyba nie mają interesu w poparciu Pana Ramsa, chyba ze z nowu bedzie gra stołków, jak to w polityce, i należy pamiętać, że polityka samorządowa, jest bardziej krwista, agresywniejsza niż ta na górze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i nie chwale się, na tym temacie probuje byc obiektywna, robic pewne reasumcje, a co do pr to wystarczy troche poczytac i tez bedziesz w stanie zauwazyc różnice. Co do wykształcenia pana Ramsa, ja sobie wyobrażam stanowisko prezydenta jak stanowisko prezesa firmy ktora zarzadza 50 tys stanowisk pracy, i dlatego uwazam ze wyksztalcenie jest istotne, ale nigdzie nie powiedzialam wprost, ze Pan Rams sie nie nadaje, w koncu lud go wybrał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zmienić temat bo chyba z wszystkimi wymieniłam tutaj jakieś poglądy, nie uważam się za alfe-omege, staram się być obiektywna( ale zawsze zostają jakieś subiektywne pozostałości), życze narazie powodzenia Panowi Markowi, żeby wszystko wyszło jak najlepiej, a jak bedą jeszcze jakieś ciekawe posty to napewno odpisze, a teraz mykam szukać innego wątku na forum, cya chłopaki, szkoda że nie ma tutaj jakiś dziewczyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolino... niestety, w jednej z wypowiedzi z piątku, nie robisz analizy, tylko uprawiasz politykę, wrzucajac do jednego worka sytuację okłamywania wyborców (zob. Kwaśniewski), a uczciwym powiedzeniem tego wyborcom (zob. Rams).

Nie mam jednoznacznego stosunku do prezydentury Kwaśniewskiego, ale w Knurowie Prezydent Rams pokazał, ze potrafi sprawnie kierować miastem i wpływać na jego rozwój.

Już całkiem na marginesie, powiedzmy sobie szczerze, że samo posiadanie wykształcenia wyższego nie daje absolutnie żadnej gwarancji, że przedsiębiorstwo czy miasto będzie dobrze zarządzane. Bliższy jest mi jednak model amerykański, który promuje wiedzę, a nie papier.

Zresztą jednym z najlepszych amerykańskich prezydentów był aktor Regan, jak na ironię, nieprawdaż? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że nie na temat, ale czy wyedytowanie posta jest takie trudne? po co pisać jeden post pod drugim skoro można go wyedytować. Pomyślcie nad tym na przyszłość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w Gimplu to do nauczycielek też mówiliśmy per pani profesor he he he.
I tego nikt nie kwestionował Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Karolino (Kasiu).

Z ogromnym zaciekawieniem śledzę Twój dorobek intelektualny na forum i muszę przyznać, że jest bardzo bardzo bardzo płoooodny. Jak na dwa dni „życia” Twojego na knurowskim forum zdołałaś wyprodukować sporo postów Smile Smile - sporo też zdąrzyłaś ludzi odpowiednio pouczyć Smile Smile Smile .

Pozwolę sobie Twoje wypowiedzi określić mianem „wykładów” Smile , które są nawet w miarę ciekawe, choć po dłuższym ich czytaniu ogarnia mnie przekonanie – że Twoje wypowiedzi są jak „nieomylne rady starszej siostry w stosunku do malutkiego Jasia z prowincji” Smile .

Moja rada jest taka – że nawet i z pouczaniem kogokolwiek należy zachować pewien umiar. Jednocześnie warto pamiętać w trakcie dyskusji, że nie posiada się monopolu na wiedzę i prawdę.

Podkreślanie, jakie fakultety się ukończyło na studiach (oraz uczelni) niczego jeszcze nie przesądzają. Tym bardziej oceniać kogoś przez pryzmat swojej „nieomylnej wiedzy” wprowadzając przy tym w błąd – jak na przykład Xander_cage – jest bardzo niegrzeczne. Jednocześnie traci się przez tp zaufanie i jako taki autorytet.

Przez tę cenzurkę jaką wystawiłaś Xander_Cage jednocześnie dałaś wyraz braku znajomości prawa. Przy czym podkreśliłaś, że na studiach miałaś do czynienia z prawem – mam nadzieje, że tylko w formie wykładów.
Pierwszy raz słyszę, żeby podstawą pozwu dotyczącego ochrony dóbr było wcześniejsze zastraszenie powoda „paragrafem”. Hahaha
Dobre sobie – to przecież bzdura totalna. Pierwszy raz słyszę, aby w stosunkach cywilno – prawnych ktoś kto „zastraszał” (oczywiście nie jest to zastraszanie) paragrafami, czyli stosownymi przepisami prawa, był za to oskarżany z tytułu ochrony dóbr osobistych.
Każdego obywatela jest psim obowiązkiem zareagowania w przypadku gdy ktoś narusza obowiązujące prawo!!! TO JEST OBOWIĄZEK!!! Ten obowiązek realizuje się w zależności od okoliczności i sytuacji, albo poprzez wezwanie czy też w inny sposób policji, prokuratora – i to nie jest zastraszanie paragrafami!!! Przez takie między innymi myślenie jak Twoje - efekt jest taki, że się ludzie boją reagować na przestępstwa, których są świadkami. Przez takie myśli jakie głosisz (epert - myśliciel) przestępscy w więzieniu ma ją się lepiej niż uczciwy pacjent w szpitalu. Przykro czytać wypowiedzi młodej i prawdopodobnie wykształconej osoby, które nijak sie mają do rzeczywistości - są niczym innym jak tylko politycznym zamówieniem - doraga Kasiu!!!

Kasiu (Karolinko) Ty się po prostu w tych nieomylnych wykładach sama pogubiłaś!

Jeśli Maciek nie wyjaśni sprawy, a Xander wniesie stosowne zawiadomienie do organów ścigania - że Maciek dokonał czynu naruszającego prawo - to właściwe organy w postaci prokuratury same sprawdzą czy rzeczywiście tak było czy też nie. A Maciek guzik może zrobić Xander. Pamiętaj, że prawo w normalnie funkcjonującej demokracji pełni rolę regulatora współżycia społecznego. Jest gwarantem odpowiedzialności i bezpieczeństwa – nie jest żadną bronią ani tez środkiem do straszenia ludzi. Wręcz przeciwnie każdy powinien mieć świadomość odpowiedzialności za własne słowa a przede wszystkim za czyny - a to się odnosi przede wszystkim do Maćka.

Pytam się jeszcze raz „naszego eksperta z UJ” – jak można kogokolwiek pozywać, za to tylko, że ktoś żąda wyjaśnień i jednocześnie informuje, że jeśli ktoś (Maciek) nie przedstawi dowodów to skorzysta z przysługującego mu ( a w sumie wszystkim ) prawa i złoży zawiadomienie do prokuratury??? Dodam tylko, że jeśli Maciek jest w posiadaniu dowodów, którego świadczą o tym co zarzuca władzom UM Knurów to powinien złożyć zawiadomienie do prokuratury – a jeśli tego nie zrobił to tym samym sam narusza kolejny raz prawo. ( A tak na marginesie – sprawy dotyczące nadużywania prawa reguluje kodeks karny a nie CYWILNY – doczytaj następny raz zanim zaczniesz kogoś pouczać. My ludzie z prowincji mimo wszystko nie mamy kompleksów w stosunku do tych np. z Krakowa).

Moje zdanie jest takie – albo Droga Karolinko czytasz za szybko i za dużo różnych książek, albo czytasz bez zrozumienia, albo te fakultety z prawa były dawno temu lub po prostu były kiepskie.

Fakultety, uniwersytet, Kraków, itp. to jeszcze stanowczo za mało by być „ekspertem we wszystkim”.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
ale czy wszystko musi regulowac prawo? Czy ludzie nie umieją się poprostu dogadać? Wzory chyba bierzemy z góry gdzie się wiecznie spierają, do sądu sprawy oddawają. A sądy przeciążone, niewydolne. A Knurów... Knurów mieścina mała i ludzie coraz cześciej żyć wspólnie nie potrafią. A tam jedna rasa tylko, jeden naród, tylko dwie grupy etniczne i... smutne wnioski, smutne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy moi!
Widzę, że dysputa z tytułowego PiS'u zeszła, rzekł bym na piss (ang.).
Być może tak ma właśnie być.

@ Tadek_Niejadek: Bardzo dziękuję za wsparcie i wyjaśnienie naszemu expertowi od PR i Prawa, i wielu innych dziedzin o co tak naprawdę mi chodziło.

@ Jonas: Miło widzieć, że kolejna konkretna osoba wpina się w dyskusję. Wracając na temat, Jonasie drogi to takie są czasy, że większość spraw o sąd lub przynajmniej tyłek proroka otrzeć się musi. Wiem, że sądownictwo i więziennictwo ledwie dźwiga ten cały ciężar, ale nie można zostawiać pewnych spraw w lamusie.

@ Karolina: Twoja krytyka mojej wypowiedzi "zastraszającej" (jak to sama określiłaś) Maćka była zupełnie nieuzasadniona, nieprzemyślana i błędna. Tadek wyjaśnił dogłębnie Twój błąd więc nie będę się już powtarzał (kodeksy i przepisy również mam w małym palcu). Przychylam się natomiast do prośby jednego z forumowiczów, używaj proszę przycisku EDYTUJ.

@ maciekknurow: Cały czas czekam na przedstawienie dowodów w sprawie szantaży dokonywanych przez Pana Prezydenta.

W poście z dnia 12.10.06 godz.19:46 napisałeś co następuje:
Kod:
Po piąte- powiedz mi czy styl rządzenia miastem obecnie jest dobry? Czy szantaże są dobrą rzeczą czy to w polityce czy w życiu prywatnym?


Czekam albo na przedstawienie stosownych dowodów i złożenie przez Ciebie wniosku w prokuraturze albo na publiczne przeprosiny. Nie pozwolę aby na forum obrażano i obrzuczno błotem kogokolwiek bez posiadania konkretnych dowodów.


@ Admin : oficjalnie na forum wnoszę o bana dla użytkownika Maćka K jeśli w przeciągu tygodnia nie przedstawi konkretnych dowodów lub nie odwoła wcześniejszej wypowiedzi oczerniającej bezpodstawinie Pana Prezydenta. Liczę na przychylność w tej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panie Tadku, co do zastraszenia odnosiłam się do tego co pisał cage czyli do kodeksu karnego, on cytował paragrafy i ja pokazałam że jeszcze jest taki jak zastraszenia tylko nie pamietam jaki, a co do dobr osobistych to napisalam przeciez 24 i 25 kodeks cywilny. Co do tej Kasi to nie rozumiem nawet na drugie imię tak nie mam, ale jak wolisz do mnie tak się zwracać to mi to nic nie przeszkadza(widze że jakieś teorie spiskowe się rodzą). I widzę Panie Tadeuszu że Pan lepiej zna wykładnie prawną i postępowanie prokuratorskie, czyżby był pan prawnikiem, ja tak daleko się nie posunełam, niech Pan się nie bawi w sąd, czy prokuratora, a jak Pan Cage chce to niech doniesie na Pana Maćka, tylko prokuratura nic, a to nic nie zrobi, a nawet jakby to zrobiła to można łatwo wywnioskować że Pan Cage nie jest apolityczny tylko jest stroną, i atakuje kandydatów innych opcji politycznych.
Tak widać można wiele hipotez wysnuć ect.
I mam pytanie ostatnio, przez to że się rozpisałam dostałam na privie ciekawą informację odnośnie Pan Ramsa, czy to prawda, że jest jakieś postepowanie prokuratorskie prowadzone w sprawie gruntów, nieruchomości, prosze o odpowiedz ile w tej bo ja to narazie traktuje jako plotke jest prawdy.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A prawda jest taka uderz w stół, a nożyce się odezwą. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka