Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PIS - Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wykształcenia Pana prezydenta, jeżeli to jest prawda to jest błąd, pamietam jak się atakowało prezydenta Kwaśniewskiego, i kto to robił PIS, wczesniej AWS, wiec jeżeli te opcje miały problem z wykształceniem kwaśniewskiego to powinny byc w tej samej sytuacji krytyczne co do prezydenta Ramsa, jakoś nie pamietam aby prawica wtedy mówiła, że wykształcenie się nieliczy tylko ważne tak na prawde jest doświadczenie życiowe. Myśle że taka argumentacja typu doświadczenie życiowe jest nie na miejscu, wiec osoba która oczyszcza w pewnym sensie brak wykształcenia pana Ramsa, tak samo powinna oczyscic brak wyksztalcenia pana Kwasniewskiego. A pamietajmy iż oboje ukrywali (jeżeli to jest prawda) swoje wykształcenie. Czemu Pan Rams nic na ten temat nie mówił. W mojej opini osoba nie pamietam teraz, ktora zarzucila nieadekwatne wyksztalecnie pana Ramsa do pozycji którą zajmuje, postawiła w sensie merytorycznym prawidłowy zarzut i ja bym ten argument wykorzystała w kampani wyborczej trafna analiza życiorysu kandydata. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Maćku masz rację , ale dzięki poruszeniu tego tematu Pan Marek zaczyna konkretyzować swój plan, może po następnej krytyce jeszcze bardziej go ulepszy. Wiem że teraz jest ogólnikowy, postawiłamby hipotezę że jeszcze go nie było a on na predce wstawił ogólnikowe propozycje, które dzieki Tobie, I Panu feliksowi uszczegóławia.
P.S może pomożemy mu w wymyśleniu programu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cenzura
_________________
Maciej Kandzior


Ostatnio zmieniony przez maciekknurow dnia Wto Paź 31, 2006 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porównaj sobie Kwaśniewskiego bez matury z Kaczyńskim z maturą i pracą magisterską, z tego co się orientuję z akcentami wychwalającymi leninizm. To koronny dowód na to że wykształcenie nie czyni człowieka wiarygodnym bądź "idealnym" kandydatem na dane stanowisko.
Podobnie tu jest z Ramsem i kandydatem na radnego mr Kandziorem. Zarzucanie komuś braków w wykształceniu jest tak prymitywnym ruchem że aż śmieszne. Kolejny raz się powtórzę, zrób chociaż w 1/10 tyle co on a wtedy porozmawiamy, bądź to pozwolę Ci przeprowadzić monolog w mojej obecności Brick wall
co do ogólników programu wyborczego i innych tego typu historii to proponuję do wybrukowanej ścieżki rowerowej pośród szczerych pól dodać bonusowo kilka wypchanych mew, sączącą się z głośników leniwie muzykę biesiadną... to się zdecydowanie nie wydaje Dontknow
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Miekki_krochmal!

Proszę powiedz mi co takiego dobrego zrobił pan Rams pozatym że zarabia 10 400 zł. miesięcznie a pan Kachel ponad 12 tys. kilkaset złotych mniej od prezydenta Katowic?

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjdź na miasto i sam zobacz, jeśli masz problemy z percepcją nic na to nie poradzę. Zrobił więcej niż Kowol i widać tego efekty. Powiedz co Ty zrobiłeś, w czym czujesz się lepszy od niego, oczywiscie oprócz zdania matury i studiowania na bzikowersytecie
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Marku co do Pana tezy na temat światopoglądu etyczno-religijnego a opcji politycznej, chodzi mi o post związany z tym, że osoba będąca katolikiem nie może należeć do innej frakcji politycznej niż PIS czy LPR, jest niedorzeczna, niech pamięta Pan, że chrześcijańskie doktryny polityczne, społeczne czy etyczne, jak i encykliki nic na ten temat nie mówią, Pan próbuje sobie zagrnąć, stworzyć monopol na katolika, który jest politykiem, i tylko Pan albo osoby Pana pokroju mogą tylko lansować sie tym, że są politykami. Co do liberalizmu moralnego, czy relatywizmu używa Pan tych pojęć w obronie własnych poglądów, święty Augustyn czy święty Tomasz byli relatywistami, mieli inne poglądy niż, dogmaty wtedy przyjęte przez instytucję Kościoła( czytaj Papieży). A teraz nikt nie uważa że są, relatywistami. Pan mówi że prawdziwym chrześcijaninem, może być tylko katolik, a zapomina pan o np. protestantach, czemu według Pana oni nie mogą być zbawieni, domyślam się że wie Pan o tym, iż protestant postępując zgodnie z biblią zbogaci sięi bedzie się własnymi dobrami dzielić z innymi, jak Chrytus dzielił się z apostołami to bedzie szybciej zbawioony.
Więc nie może Pan atakować chyba Pana Maćka za to że startuje z innej listy niż ta w cudzysłowiu jedyna( zbawienna)
Wiec niech Pan nie używa słów typu liberalizm moralny czy relatywizm( a wszczególności relatywizm(zapewne chodzi o ten w sensie kulturowym)) gdyż wydaje mi się że używa Pan tych sformuowań, w celu kontrargumetującym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie miekki krochmal, nie rozumiem czemu pan deprecjonuje czyjeś wykształcenie. np. kończąc studia Pan Maciek może iść na studia podyplomowe i specjalizować się np. w pozyskiwaniu funduszy europejskich, czego np. Pan Rams nie może zrobić. Prosze Pana o troche obiektywizmu
Chociaż Pan Maciek powinien zrobić te studia, i mam nadzieje, że tak zrobi, i polecam Panu Ramsowi również jakieś studia, ponieważ wiedza rozszerza horyzonty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Maćku napewno tyle zarabiają Panowie przez Pana wymienieni. Z tego co wiem to tyle to chyba prezydent Polski zarabia. Ładnie, chyba będe chciała w przyszłości zostać prezydentem Knurowa(to jest taki mały żarcik)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cenzura
_________________
Maciej Kandzior


Ostatnio zmieniony przez maciekknurow dnia Wto Paź 31, 2006 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niczego nie deprecjonuję, daję dowód na to, że Kwaśniewski dał radę bez matury i prezentował wyższy poziom niż "wykształcony"kaczyński.Podobnie jest z Ramsem i naszym kandydatem. Czystą analogię przeprowadziłem ot i tyle
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale się tu naukowo zrobiło. Mam nadzieję, że za jakiś czas mimo braku habilitacji można będzie mi się tu nadal wypowiadać Smile. A ex prezydent Kwaśniewski mature miał tylko z magistrem się nie udało. Deprecjacje, oceny samorządów i inne cuda robicie a najnowszej historii nie znacie. Oj oj oj... Smile
A wracając do głownego wątku; chciałem się zapytać grzecznie czy panowie z PIS się jeszcze tu wypowiadają czy PO, opanowała nie swój ogródek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:10 pm    Temat postu: namnożyło się tyle tematów!! Odpowiedz z cytatem

namnożyło się tyle tematów, że wymiękam nawet z czytaniem Smile. Pozwólcie więc, że będę gdzieś w tle waszych (imponujących mi) przemyśleń, odpowiadał i komentował pewne sprawy. Nie wynika to z braku szacunku, lecz czasu (mój mały Maciuś wymaga trochę spacerku, zabawy, karmienia, usypiania itp).

Kod:
Brak umiłowania prawdy może się ujawniać w dziedzinie moralnej, w tzw. relatywizmie moralnym. Człowiek uważa za moralne i dozwolone wszystko, co mu odpowiada, co zaspokaja jego egoistyczne dążenia. Nie zależy mu na poznaniu prawdziwych norm moralnych, które w sposób obiektywny pouczają człowieka, co naprawdę jest dobre dla niego i dla innych, a co rzeczywiście – złe.


Kod:
liberalizm moralny - inaczej lewicowy, ktory propaguje zupelna wolnosc w sferze moralnej i etycznej propagujac takie anomalia jak aborcja, eutanazja, homoseksualizm i inne


to w celu wytłumaczenia Karolinie (ciągłe dopisywanie pan i pani będzie skutkowało szybszym zapełnianiem bazy danych i admin nas wywali z tymi jakże ciekawymi przemyśleniami ) co rozumiem poprzez te dwa pojęcia. Są to definicje z pierwszych lepszych napotkanych źródeł, co potwierdza fakt, że nie ja to wymyśliłem i że użyłem tych pojęć w dobrym kontekście Smile.

posłuże się w tym momencie cytatem z encykliki Papieża Jana Pawła II EVANGELIUM VITAE - chyba nie czytałaś tego postu na moim forum na www.pis-knurow.ovh.org "...Tak więc w przypadku prawa wewnętrznie niesprawiedliwego, jakim jest prawo dopuszczające przerywanie ciąży i eutanazję, nie wolno się nigdy do niego stosować „ani uczestniczyć w kształtowaniu opinii publicznej przychylnej takiemu prawu, ani też okazywać mu poparcia w głosowaniu...”
Oraz
"...Aby wyjaśnić tę trudną kwestię moralną, należy przypomnieć ogólne zasady dotyczące współudziału w złych czynach. Stanowczy nakaz sumienia zabrania chrześcijanom, podobnie jak wszystkim ludziom dobrej woli, formalnego współudziału w praktykach, które zostały co prawda dopuszczone przez prawodawstwo państwowe, ale są sprzeczne z Prawem Bożym. Z moralnego punktu widzenia nigdy nie wolno formalnie współdziałać w czynieniu zła. Takie współdziałanie ma miejsce wówczas, gdy dokonany czyn — już to z samej swej natury, już to ze względu na określony kontekst kształtujących go okoliczności — ma charakter bezpośredniego uczestnictwa w działaniu przeciwko niewinnemu życiu ludzkiemu albo też wyraża poparcie dla niemoralnej intencji głównego sprawcy. Takiego współdziałania nie można nigdy usprawiedliwić ani powołując się na zasadę poszanowania wolności drugiego człowieka, ani też wykorzystując fakt, że prawo cywilne je przewiduje i nakazuje: za czyny dokonywane osobiście przez każdego istnieje bowiem odpowiedzialność moralna, od której nikt nie może się uchylić i z której będzie sądzony przez samego Boga (por. Rz 2, 6; 14, 12). [/i]
wg mnie jest tu ewidentnie napisane, że nie można popierać ugrupowań o charakterze liberalnym (w rozumieniu z kodu powyżej), a JPII to autorytet niekwestionowalny Smile.
Moja teza nie jest więc niedorzeczna i posłużę się drastycznym przykładem: jeżeli zagłosowałabyś na ugrupowanie, będąc świadoma, że wyznaje umownie mówiąc brak zasad moralnych i za jego kadencji doszłoby do uchwalenia np ustawy o dopuszczeniu eutanazji to wybacz, ale wg wszelkich dostępnych mi interpretacji krew niewinnych staruszków, chorych lub niepełnosprawnych jest bezpośrednio na twoich rękach (sorry, że się powtarzam, ale chcę, aby ludzie to wreszcie zrozumieli).

w rozumieniu powyższych definicji święty Augustyn czy święty Tomasz nie byli relatywistami Smile

nigdzie nie napisałem, że tylko katolik zostanie zbawiony, bo wiem bardzo dokładnie, że tak nie jest Smile

mam nadzieję, że wytłumaczyłem Ci sprawy, które były wątpliwe.


Ostatnio zmieniony przez marekdym dnia Pią Paź 13, 2006 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolina



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że tak oceniam po kolei wypowiedzi poszczegolnych forumowiczów ale dopiero teraz się włączylam do tej dyskusji tj. od dzisiaj mam nadzieje ze nikomu nie przynioslam pecha(13 piątek Razz), chcialam podyskutowac na temat wypowiedzi pana secundo, bardzo mądre spostrzeżenia, na temat postepowania nie oszukujmy się w relatywistycznym(w sensie kulturowym) świecie, chodzi mi o sprawy co by było gdyby, żydzi, czy czeczeni byli w knurowie trafne merytoryczne agrumenty...; !!!!ale najpierw sprawa pana chyba cage`a (mortal combat Razz)
pan atakując sformuowanie kogoś

"Kochany teraz to przegiąłeś na maxa. Podaj mi konkretny przykład szantażu zastosowanego przez Pana Prezydenta Ramsa a odczepie się od Ciebie. Jeśli natomiast tego nie zrobisz osobiście złożę wniosek do odpowiedniej instytucji i prorok jakiś do dupska Ci się dobierze. To co zrobiłeś to zniesławienie i pomówienie osoby publicznej a na to jest "paragraf"

no własnie Pana MAćka używa pewnej formy zastraszenia (ja mam fakultet z prawa rodzinnego, ale oprócz tego na wykładach mieliśmy między innymi inne kodeksy jako ustawy omówione. i z tego co wiem i na to (zastraszenie) jest paragraf. A teraz tak na poważne Pan Maćiek z tego co czytałam nie powołał się na kogoś, nie wskazał konkretnej osoby, dał takie pytanie sensu wg mnie refleksyjnego czy styl rządzenia jest taki a taki, może słyszał plotki ale nikogo nie wskazał w sensie osoby, i nie sformował zarzutu na temat tego że ktos kogos szantażuje. Powiedzmy sobie prawde prokuratura opiniami się nie interesuje. Wg mnie to nawet Pan Maciek jakby chciał to mółby Pana Panie Cage o naruszenie dóbr osobistych chyba art 23 i 24 (ochrona dóbr osob.) kod cywilny pozwać. nie straszmy ludzi którzy się wypowiadają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:16 pm    Temat postu: PIS czuwa!!! Odpowiedz z cytatem

do zobaczenia w niedzielę wieczorem!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka