Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PIS - Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec Twoim zdaniem to ja powinienem przedstawiać argumenty, dlaczego należy głosować na Was? Za stary jesteś na to aby przedstawić na tym forum program tego co chcecie zmienic? Myślisz ze obywatele dalej będą głosować "na gębe" a nie na program?
Oczywiscie wszystko co jest dla Ciebie niewygodne można przedstawić jako drobnostke lub bezpodstawny atak Razz
Przy takim nastawieniu do wyborcow i umiejetnosci przedstawienia tego co konkretna partia chce zmienic nie dziwie sie,ze w Knurowie jest tak jak jest.

Smutne to troche ale już teraz widać, że nic sie w naszym mieście nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 11:29 am    Temat postu: mój osobisty program Odpowiedz z cytatem

mój osobisty program jest na mojej stronie www.dymkowski.republika.pl jest tam też moje c.v. (w zakładce praca) czyli to, co potrafię robić i załatwić.
Natomiast o tobie na razie wiemy niewiele. napisz kim jesteś i o co ci chodzi (oprócz dyskredytowania kandydatów PIS).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zobaczmy Marku twój program. (pozwoliłem sobie zacytować parę razy twój program - mam nadzieję że nie masz mi za złe Laughing )

Cytat:

W moim programie chciałbym zawrzeć:
1. Pieczę nad zadaniami wynikającymi z ustawy samorządowej, czyli:
a) dbałość o drogi, chodniki, oświetlenie wodociągi i kanalizację,
b) działania w celu likwidacji bezrobocia,
c) opiekę nad placówkami oświatowymi ze szczególnym naciskiem na naukę języków, sport oraz kształcenie muzyczne i plastyczne,
d) organizację dożywiania w szkole,
e) pozyskanie nowych książek do biblioteki ,
f) otoczenie opieką starszych, samotnych, niepełnosprawnych,
g) budowę placów zabaw dla dzieci,
h) czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców,
i) działania proekologiczne,
j) czuwanie nad zadaniami opieki zdrowotnej


Rozumiem że pewne podpunkty (a,c,d,h,i,j) to ogólne zadania miasta. Więc moim zdaniem w tych problemach wystarczy racjonalnie [dobrze] wydawać pieniądze z miejskiej kasy.
Jednak przy kilku z twoich planów ciekawi mnie sposób ich wykonania.

I. Jakie działania podejmiesz w celu zmniejszenia bezrobocia ?
II.W jaki sposób chcesz pozyskiwać nowe ksiązki do bibliotek miejskich ?
III. Czy opieka osób starszych to np. otworzenie jakiegoś domu seniora , dofinansowanie drogich lekarstw czy też pomoc przy dojeździe do lekarza ?
IV. Ile chcesz zbudować placów zabaw ? Jaki jest "średni" koszt jednego placu zabaw.
****************************
Cytat:
Będę również pomagał ludziom w nierównej walce z dostarczycielami internetu, a jeżeli się uda to spróbujemy założyć tutaj darmowy punkt dostępowy (tzw hot-spot), aby ludzie mogli bezpłatnie korzystać z usług wirtualnego urzędu miasta, urzędów powiatowych, wojewódzkich itp.

Chodzi ci o tzw. internet w parku czy też jakiś stacjonarny punkt ? Chcesz by powstał jeden punkt (hot-spot) czy więcej oraz w jakich lokalizacjach ? Oraz pytanie najważniejsze , jakie są koszty uruchomienia owego punktu ?

Cytat:
Jako stosunkowo młody człowiek, świadomy zagrożeń, na jakie narażona jest młodzież oraz jako ojciec będę próbował proponować dzieciom i młodzieży sposoby na życie inne niż konsumpcyjny, promowany przez media i liberałów.

A przez dewotów też ?


Cytat:
Szczygłowice są nierozłącznie związane z kopalnią – jako jej pracownik będę dbał o należytą współpracę pomiędzy zakładem i osiedlem.

Tutaj jestem nie w temacie, więc jeśli możesz rozwiń w/w problem.
Co do tematów przykopalnianych to mam jedno pytanie. Jako że jestem mieszkańcem "starego Knurowa" i często jeżdżę samochodem to widzę ciężarówki stojące po węgiel przy ul. Dworcowej. Czasami kierowcy ciężarówek powodują zagrożenie "dłubiąc" przy swoich potworach Laughing wkraczają na jezdnię itp. Ogólnie mimo prostej szerokiej drogi w miejscu parkowania ciężarówek zwalniam i zachowuje max koncentracji gdyż to jest niebezpieczne miejsce. Czy jako przyszły radny podjąłbyś działania które przywróciłyby tam bezpieczeństwo ruchu drogowego ?

Cytat:
Jako turysta rowerowy chciałbym koordynować działania w celu utworzenia w okolicy bezpiecznych ścieżek rowerowych z dobrą nawierzchnią.

Rozumiem że powinna być droga rowerowa łącząca poszczególne dzielnice, lecz czy nie lepiej byłoby zrobić ścieżki po naszych okolicznych pięknych lasach a nie w mieście ?

Cytat:
Chciałbym zmniejszyć odległość kościoła od Szczygłowic – dosłownie i w przenośni.

He ? Chcesz zbudować nowy Kościół ? Bo ja tego "nie kapuje". Jeśli można proszę o bardziej dosadne stwierdzenia.

Cytat:
Chciałbym aby miasto skutecznie pozyskiwało środki finansowe z funduszów Unii Europejskiej – znam zagadnienia projektowania, organizacji przetargów i inne pomocne w tej dziedzinie tematy.

Chciałeś dodać zaczęło pozyskiwać bo z tym jest krucho! Czy uważasz że dobrym rozwiązaniem jest powołanie "komisji ekspertów" która zajmowałaby się pozyskiwaniem pieniędzy z kasy UE. Z tego co się orientuję to podobną komisję ma Rybnik.

Cytat:
Pragnę mieć dobry kontakt z wyborcami poprzez ogólnodostępne media elektroniczne – wirtualne biuro radnego (zrobię to sam).

Brawo, to sie liczy. Mam nadzieję że dotrwasz w postanowieniu jak najdłużej bo z tym jest trudno. Jak wiesz na "starym" forum Knurowa prezydent Rams zarejestrował się i przez dwa tygodnie pisał jednak potem nas olał i tyle widzieliśmy jego posty. O zainteresowaniu radnych forum Knurowa nie wspomnę bo po prostu niema o czym.
***********************
Mam prośbę o odniesienie się do mojego posta na początku strony (2-gi od góry).
Czemu to nie jest plan lecz rozprawka ?

Pozdrawiam lucjaszolajski.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 3:46 pm    Temat postu: napiszę coś wieczorem Odpowiedz z cytatem

myślę, że napiszę coś wieczorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 9:16 pm    Temat postu: Re: mój osobisty program Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
mój osobisty program jest na mojej stronie www.dymkowski.republika.pl jest tam też moje c.v. (w zakładce praca) czyli to, co potrafię robić i załatwić.
Natomiast o tobie na razie wiemy niewiele. napisz kim jesteś i o co ci chodzi (oprócz dyskredytowania kandydatów PIS).


No dzieki! W koncu program Smile
Jak tylko znajde troche czasu zapoznam się z całym Twoim programem i za jakiś czas dopytam się o kilka szczególow bo na 1 rzut oka widać, że Twoj program jest spory.

Co do mojej skromnej osoby to nigdzie nie kandyduje Wink . Cenie tez sobie swoja prywatnosc no i nigdy nie mialem ciagot do internetowego uzewnetrzniania sie Razz Dlatego nie posiadam zadnego bloga ze swoimi przemysleniami, pogladami, opisem swoich dokonan czy tez galerii zdjec na sympatia.onet.pl.

Pozdrawiam
Felix
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasja85



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie bedzie to grzeczne, ale ja także uczepię się jednego z punktów programu, czyli
Cytat:
Chciałbym zmniejszyć odległość kościoła od Szczygłowic – dosłownie i w przenośni.
. A proszę mi powiedzieć kto skróci drogę dzieci ze Szczygłowic (tzw. Krzyżówki) dojeżdżających do szkoły na Krywałd ? Think Przecież szkoła to nie jest przyjemność, tylko obowiązek. A przecież do Kościoła mieszkańcy Szczygłowic mają podstawiony na każda mszę autokar, a dzieciaki..?

Jeśli mój post jest nie na temat to przepraszam, ale dla mnie tego typu postulaty sa wielce irytujące. Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 10:59 pm    Temat postu: co byście powiedzieli, gdybym odpowiadał Odpowiedz z cytatem

namnożyło się dużo pytań i nie będę mógł na wszystkie odpowiedzieć od razu.
1. Jeżeli chodzi o podpunkty dotyczące zadań miasta, to przecież radni mają wpływ na budżet miasta, w którym te zadania są realizowane. pokrótce stwierdzam, że każdy temat będzie dla mnie ważny.
2. Jest wiele sposobów na zmniejszenie bezrobocia. napiszę kilka, które w tym momencie przychodzą mi na myśl:
- koordynacja działań państwa,
- ściąganie do Knurowa inwestorów,
- prowadzenie kursów i szkoleń,
- pomoc w poszukiwaniu pracy,
- prace interwencyjne,
- roboty publiczne
mam jeszcze parę pomysłów ale nie będę ich ujawniałSmile
3. Jeżeli chodzi o nowe książki to ogólnie chodzi o wprowadzanie szerszej tematyki. Jest wiele dobrych książek, których z racji tego, że nie są bestsellerami nie znajdziemy w naszych bibliotekach. A pozycje są doskonałe. Książki są tanie więc formy finansowania nie muszą być zbyt wyszukane. I na to mam parę pomysłów.
4. Starcy i niepełnosprawni. Nie chodzi mi o kolejną "izolatkę", gdzie dzieci mogą oddać swoich schorowanych rodziców. Myślę raczej o łączeniu pokoleń i dawaniu osobom starszym poczucia przydatności dla społeczeństwa. Gwarantuję, że wtedy spadną ich wydatki na lekarzy i dojazdy do nich Smile.
5. place zabaw - kiedyś projektowałem je w auto-CAD-zie i 3d studio. Mogę odświeżyć tę umiejętność Smile. Myślę, o współfinansowaniu takich inwestycji z pieniędzy miasta i spółdzielni lub wspólnot mieszkańców.
O kosztach nie piszę, bo zależą od zbyt wielu czynników.
6. bezpłatny dostęp do internetu. Gdzieś czytałem, że takie projekty finansuje unia europejska, w ramach tworzenia wirtualnych urzędów. ja z początku ograniczyłbym koszty poprzez udostępnianie konkretnych adresów najpierw do tychże urzędów i jednostek administracyjnych. Potem dodałbym obsługę poczty i portali informacyjnych, a na końcu "full wypas" - to oczywiście moje marzenia Smile. Koszty takiego projektu częściowo pokryłaby Unia, a częściowo miasto, które w ten sposób trochę rozładowałoby tłok w urzędzie Smile

poczekajcie do jutra z następnymi pytaniami bo dzisiaj nie jestem w stanie więcej napisać.
nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 5:44 pm    Temat postu: Młodzież Odpowiedz z cytatem

7 Młodzi ludzie są najbardziej narażeni na „pranie mózgów” jakie odbywa się teraz za pomocą prasy, mediów, multimediów, zwariowanych idoli i innych rzeczy
Każdy z nas przeżywał mniej lub więcej okres buntu, kiedy to wolnością zwano robienie wszystkiego tego, na co nie pozwalała mama, tata, nauczyciel, ksiądz itp. Z biegiem czasu jedni się ustatkowali rozumiejąc porządek rzeczy, a inni „buntownicy z wyboru” najczęściej popadali w coraz to nowe konflikty z wszystkim i wszystkimi i ponosząc kolejne życiowe klęski osiągnęli dno.
Widząc dzieci i młodzież na skwerach, boiskach i w parkach pijących, palących awanturujących się, często chciałoby się im pewne sprawy wyjaśnić, żeby nie popełniali tych samych „błędów młodości” co ludzie, których znaliśmy i którzy źle skończyli.
„Chciałoby się”, ponieważ nikt się na to nie odważy, dlatego że można „zarobić po ryju”. Dlatego potrzebna byłaby kampania reklamowa, lub spotkania w szkołach prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów od przeciwdziałania takim zjawiskom.
Oczywiście warto też wspomnieć, o fatalnym wpływie reklamy alkoholu i papierosów przez sportowców, artystów i idoli młodego pokolenia.
Trzeba promować prawdziwą wolność, a więc wolność od nałogów, uzależnień i innych rzeczy, które mają destrukcyjny wpływ na nasze dzieci i młodzież.
Wg definicji w słowniku języka Polskiego „Dewocja” to powierzchowna, manifestacyjna pobożność”. W takim rozumieniu jestem temu zjawisku przeciwny i należy młodzież przed tym bronić.
Młodzież powinna być głęboko i szczerze wierząca, bo to pomaga stać się lepszym człowiekiem Smile.


Ostatnio zmieniony przez marekdym dnia Sro Paź 11, 2006 7:13 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 7:03 pm    Temat postu: ciąg dalszy programu Odpowiedz z cytatem

8. Zgodzicie się, że kopalnia jest bardzo specyficzną firmą.. Po pierwsze daje nam pieniądze (ludziom i miastu) - to pozytywne oddziaływanie. Po drugie degraduje środowisko (szkody górnicze, hałdy, spaliny) – działanie negatywne. Pewne działania są przeprowadzane na styku miasto- kopalnia lub ludzie-kopalnia. Bardzo dobrze znam większość tych tematów i chętnie się nimi zajmę. Pieniądze z Unii na rewitalizację terenów pogórniczych czekają i tylko my- fachowcy jesteśmy w stanie odkroić dla nas kawałek z tego tortu
Jeżeli chodzi o ciężarówki, to KWK „Szczygłowice” poradziła sobie z tym zjawiskiem. Myślę, że czas już na KWK „Knurów”.

9. Ścieżki rowerowe – trzeba koordynować działania z sąsiadującymi gminami, aby stworzyć porządną ścieżkę rowerową obejmującą swym zasięgiem wszystkie większe miasta regionu i wszystkie atrakcyjne tereny rekreacyjne, parki krajobrazowe, zabytki itp.
Ścieżki powinny przebiegać przez tereny względnie czyste ekologicznie, bo inhalacje tlenkiem i dwutlenkiem węgla oraz siarką są wątpliwym pożytkiem dla zdrowia.

10 Środki z Unii – przewinęło się kilka tematów, gdzie można je wykorzystać. Zaznaczam jednak, że radny, który nie posiada predyspozycji intelektualnych do odpowiedniego zrozumienia przepisów, projektów innych materiałów będzie przeszkodą i blokadą dla wszystkich pozytywnych działań w tej dziedzinie – tutaj zgoda jest najważniejsza.
(Przerabiałem to, kiedy próbowałem zachęcić ludzi do pozyskania kredytu z premią termomodernizacyjną będąc w zarządzie wspólnoty mieszkańców – masakra)
Komisja ekspertów – jak najbardziej. Ale fachowcy, a nie kolesie Smile.


11. Wirtualne biuro radnego mam już obmyślone. Będziesz tam mógł założyć swoje konto, dyskretnie zgłaszać swoje problemy i na bieżącą śledzić postęp prac.
Jak pewnie zauważyliście, chociaż może nie jestem artystą webmasterem, to raczej moje serwisy działają bez zarzutu .
I zapomniałem napisać, że komputery i internet to moja pasja od wielu lat i niestety (wg mojej żony) nie przemija Smile

O kościele napiszę później bo to długi temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 8:10 pm    Temat postu: limit wyczerapany Odpowiedz z cytatem

niestety dzisiaj wyczerpałem limit na siedzenie przed kompem.
do jutra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Marekdym!

W takim razie oczekuje na twoją odpowiedź jutro.

Pozdrawiam serdecznie:):

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałeś, że młodzi ludzie powinni być wierzący. Chciałbym zgłębić Twój szczegółowy stosunek do wolności religijnej i problematyki kościelnej. Dlatego proszę o odpowiedź na takie pytania, które dotyczą hipotetycznych sytuacji, z którymi możesz się spotkać jako radny:
1) Załóżmy, że w Szczygłowicach zamieszkało 5 rodzin imigrantów z Czeczenii. Mają immama i chcą, żeby w podstawówce dla ich dzieci zorganizowano lekcje islamu. Proszą Cię jako radnego o pomoc. Co zrobisz?
2) Zachęceni przykładem sąsiadów zgłaszają się świadkowie Jehowy i także proszą o lekcje religii dla małych Badaczy Pisma Św. Jak się zachowasz wobec nich?
3) Wywalczyłeś budowę nowej ulicy na Krywałdzie. W trakcie robót odkryto niespodziewanie cmentarzyk osadników żydowskich z pocz. XIX w. Gmina Żydowska z Katowic w porozumieniu z wpływowymi organizacjami ochrony dziedzictwa żydowskiego w USA nie zgadza się na przeprowadzenie drogi przez kirkut, nie zgadza się na przeniesienie szczątków, uznaje miejsce za nienaruszalne i żąda żeby gmina Knurów na własny koszt ogrodziła i chroniła cmentarzyk. Jakie zajmujesz stanowisko?
4) Na dyżur zgłasza się matka, ateistka znana w dzielnicy z wrogości wobec Kościoła, na dodatek była prostytuka. Twierdzi, że była świadkiem, jak pewien nowy miejscowy duszpasterz dopuścił się czynów lubieżnych na 8-letnim dziecku. Kobieta zarzeka się, że mówi prawdę, ale ze względu na swoją przeszłość wstydzi się iść na policję, przypuszcza, że jej nie uwierzą, ale dzieki Twojej interwencji powinni wszcząć postępowanie. Co robisz?
Mam nadzieję, że nie przeraża Cię moja wyobraźnia;-) Dla mnie powyższe sytuacje są znaczące i jestem ciekaw, jak byś się w nich zachował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem na Pana stronie, że żona "Pracuje w Urzędzie Miejskim w Knurowie".

Teraz już wiemy, dlaczego popiera Pan (i pana partia) kandydata Ramsa na przydenta. Cóż, trudno żeby w takiej sytuacji obiektywnie oceniać prezydenta i pracujący pod jego kierownictwem urząd.

Oceniając Pana program powiem jedno: papier jest cierpliwy... można napisać jeszcze 2 razy tyle. Inaczej mówiąc: przerost ilości nad jakością. Wypisywanie tego wszystkiego czym z założenia zajmują się urzędnicy to po prostu mydleniem oczu, ale jak juz wspomniałem, papier jest cierpliwy. A pisanie o wykorzystanie funduszy unijnych to juz kpina z wyborców (tych nieswiadomych, dla pocieszenia tacy przeważają), w sytuacji gdy popiera się kandydata Ramsa, który chyba nigdy o czymś takim jak fundusze unijne nie słyszał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 11:14 am    Temat postu: kolega bananek troszkę przegina :( Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że odpowiadam nie po kolei, ale kolega bananek troszkę przegina.
1. Jestem sympatykiem PIS-u a nie członkiem i w związku z tym nie mam wpływu na udzielanie poparcia komukolwiek.
2. Wypowiadam się wyłącznie w swoim imieniu – nie jestem rzecznikiem PIS-u.
3. Żona jak wiesz jest dobrze wykształcona, posiada odpowiednie przygotowanie i doświadczenie zawodowe oraz inne predyspozycje do pracy w tut. urzędzie, co potwierdziła pokonując ok. 30 kandydatek w naborze zgodnym z wszelkimi zasadami prawa. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia to zgłoś je prokuratorowi, a jeśli nie to zamilcz!!
4. Program mój jest napisany tak, żeby także ludzie, którzy nie interesują się na co dzień sprawami samorządowymi przypomnieli sobie czym zajmuje się gmina – przecież rada koordynuje te zadania. Na forum jest dużo miejsca więc piszę i nie możesz mi tego zabronić.
5. Jeżeli chodzi o dotacje unijne, to mamy takich a nie innych fachowców, oraz taką a nie inną radę miasta i obarczanie całą winą prezydenta, który przecież nie przygotowuje żadnych materiałów, tylko podpisem uwieńcza dzieło całego zespołu, jest nadużyciem. Widać tu, że w radzie miasta i powiatu oraz sejmiku wojewódzkim potrzebujemy wykształconych ludzi, nie bojących się zmian i ryzyka związanego tą materią.

Chciałbym również przypomnieć, że w przypadku złamania prawa poprzez oszczerstwo, kłamstwo, pomówienie skorzystam z możliwości rozliczenia delikwenta z napisanych słów (namierzenie po IP jest stosunkowo proste)
Forum nie jest spluwaczką, w której frustraci oraz ludzie bez nadziei mogą opluwać wszystko i wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emocje, emocje, emocje.

Czy ja gdzies zakwestionowałem kompetencje, wykształcenie itp. Pańskiej żony? Absolutnie nie (jeżeli tak zostało to przyjete, to proszę przyjąć słowa przeprosin).

Tylko normalnie, po ludzku, zapaliła mi sie czerwona lampka, że trudno uwierzyć w całkowite odcięcie faktu, że Pana żona pracuje w urzedzie, a Pan teraz będzie krytykował pracę tegoż urzędu. Chodzi tutaj o problem z punktu widzenia psychologi. Tyle i tylko tyle.


Odnośnie funduszy unijnych.

Za przygotowanie wniosków odpowiada władza wykonawcza, czyli tytularnie Prezydent, co przeciez nie oznacza, że On (jako człowiek) osobiście ma to robić. Prezydent odpowiada za kierowanie zespołem, który "fizycznie" pracuje. Jezeli źle dobrał zespół współpracowników to kogo jest wina?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka