Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miasto sprzedało parafii 7000 m kw. ziemi po 50 gr za m kw.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Dzisiaj w PL było napisane, że będzie tam dom parafialny, ale kiedy zacznie się budowa trudno wyczuć Wink
na co komu ten dom parafialny???pod kosciolem jest tyle pomieszczen ze hoho obok parafi tez zreszta stoi budynek sam uczeszczalem tam na lekcje religi.Wiec uwazam ta budowe za ROZRZUTNOSC!!!
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
lukas2401 napisał:
Dzisiaj w PL było napisane, że będzie tam dom parafialny, ale kiedy zacznie się budowa trudno wyczuć Wink
na co komu ten dom parafialny???pod kosciolem jest tyle pomieszczen ze hoho obok parafi tez zreszta stoi budynek sam uczeszczalem tam na lekcje religi.Wiec uwazam ta budowe za ROZRZUTNOSC!!!


Jak się dostaje tak tanio działkę to aż grzech nie wybudować coś na niej Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
szpitalniak napisał:
lukas2401 napisał:
Dzisiaj w PL było napisane, że będzie tam dom parafialny, ale kiedy zacznie się budowa trudno wyczuć Wink
na co komu ten dom parafialny???pod kosciolem jest tyle pomieszczen ze hoho obok parafi tez zreszta stoi budynek sam uczeszczalem tam na lekcje religi.Wiec uwazam ta budowe za ROZRZUTNOSC!!!


Jak się dostaje tak tanio działkę to aż grzech nie wybudować coś na niej Mr. Green
grzech?haha grzechem bedzie budowac cos co juz masz a ostatni okólnik watykanu mowi ze dom ksiedza ma byc SKROMNY I UBOGI wiec jak to sie ma do tej nowej budowli???wiem wiem zaraz ktos napisze ze ten dom parafialny ma sluzyc wiernym...
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proboszcz będzie wynajmował pomieszczenia odpłatnie. A co? Biznesmen. Może nawet salę weselną tam zrobi, byłoby śmiesznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Proboszcz będzie wynajmował pomieszczenia odpłatnie. A co? Biznesmen. Może nawet salę weselną tam zrobi, byłoby śmiesznie.
dobre hehe a pokoj dla nowozencow bedzie nafaszerowany ukrytymi kamerami a pozniej filmiki z nocy poslubnej bedzie dodawal na malo znany portal ju tube hahaha-zabawa gwarantowana
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Definitor



Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom dyskusji w tym wątku osiągnął obszary ściółki leśnej i mchu. Dno i porażka. Zebrały się 4 anonimowe marudy, które piszą głupoty w ciepłe letnie popołudnie, bo niczym innym nie potrafią się zająć. W relacjach międzyosobowych za niektóre komentarze, np o ukrytych kamerach dostali by po porostu w pysk. No ale anonimowo to sobie można poszaleć. Obraz małostkowości ludzi, którzy nic wspólnego z Kościołem nie mają, a chciałyby dyktować zasady. Jak będzie projekt przedstawiony, to można podyskutować czy skromny czy nie, jeśli jest potrzebny parafii do prowadzenia duszpasterstwa, to osobom, które mają z Kościołem tyle wspólnego co pięść z okiem co do tego? Zazdroszczą, że nie skorzystają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia26



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 28

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do poziomu nie będę dyskutować, ale dom parafialny nie jest najbardziej potrzebną inwestycją w Knurowie. Bardziej przydatny byłby park z prawdziwego zdarzenia lub plac zabaw. Poza tym ten kawałek zieleni był milą dla oka odskocznią od blokowisk i parkingów. Denerwuje mnie to, że radni wolą oddać za bezcen fajny kawałek gruntu zamiast zagospodarować go z korzyścią dla większości (dom parafialny raczej nie będzie tłumnie odwiedzany!!!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia26 napisał:
Co do poziomu nie będę dyskutować, ale dom parafialny nie jest najbardziej potrzebną inwestycją w Knurowie. Bardziej przydatny byłby park z prawdziwego zdarzenia lub plac zabaw. Poza tym ten kawałek zieleni był milą dla oka odskocznią od blokowisk i parkingów. Denerwuje mnie to, że radni wolą oddać za bezcen fajny kawałek gruntu zamiast zagospodarować go z korzyścią dla większości (dom parafialny raczej nie będzie tłumnie odwiedzany!!!)


Placu zabaw ani parku nie wybuduje parafia, bo nie do niej to należy.
Po drugie zostanie jeszcze dużo placu z zielenią miłą dla oka.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Definitor napisał:
Poziom dyskusji w tym wątku osiągnął obszary ściółki leśnej i mchu. Dno i porażka. Zebrały się 4 anonimowe marudy, które piszą głupoty w ciepłe letnie popołudnie, bo niczym innym nie potrafią się zająć. W relacjach międzyosobowych za niektóre komentarze, np o ukrytych kamerach dostali by po porostu w pysk. No ale anonimowo to sobie można poszaleć. Obraz małostkowości ludzi, którzy nic wspólnego z Kościołem nie mają, a chciałyby dyktować zasady. Jak będzie projekt przedstawiony, to można podyskutować czy skromny czy nie, jeśli jest potrzebny parafii do prowadzenia duszpasterstwa, to osobom, które mają z Kościołem tyle wspólnego co pięść z okiem co do tego? Zazdroszczą, że nie skorzystają?
widze ze nie zrozumiales mojego zartu:-(a propos ciekawe ile razy skorzystasz z tego domu parafialnego?chyba nie czytales mojego posta dokladnie,bo niemam nic przeciwko takiemu domowi tylko irytuje mnie sytuacja gdzie stoja jedne pomieszczenia niewykorzystane a buduje sie nastepne,moze wybudujmy jeszcze jedna plebanie tylko teraz taka SKROMNA I UBOGA jak nakazuje okolnik watykanski,co???
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że sensownym rozwiązaniem byłoby utworzenie w tym domu parafialnym oddziału przedszkolnego, podobnie jak u sióstr na Koziełka.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Definitor napisał:
Poziom dyskusji w tym wątku osiągnął obszary ściółki leśnej i mchu. Dno i porażka. Zebrały się 4 anonimowe marudy, które piszą głupoty w ciepłe letnie popołudnie, bo niczym innym nie potrafią się zająć. W relacjach międzyosobowych za niektóre komentarze, np o ukrytych kamerach dostali by po porostu w pysk. No ale anonimowo to sobie można poszaleć. Obraz małostkowości ludzi, którzy nic wspólnego z Kościołem nie mają, a chciałyby dyktować zasady. Jak będzie projekt przedstawiony, to można podyskutować czy skromny czy nie, jeśli jest potrzebny parafii do prowadzenia duszpasterstwa, to osobom, które mają z Kościołem tyle wspólnego co pięść z okiem co do tego? Zazdroszczą, że nie skorzystają?


"Anonimowe marudy" jak ich nazywasz pewnie by nie marudziły, gdyby miasto nie oddało za bezcen gruntu, który mógł być sprzedany po cenach rynkowych, a zarobione pieniądze przeznaczone np. na budowę kilku placów zabaw.

Jeśli już urzędnicy chcieli na siłę "coś" zrobić z tym kawałkiem ziemi, dlaczego nie zapytali mieszkańców (podatników i wyborców) Knurowa jakie mają zdanie na ten temat, wtedy mogliby by z ręką na sercu powiedzieć, że nie było żadnego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wspaniały pomysł na rozbudowę!
Posłużę się obrazkami.
O - symbolizuje budynek który powstanie.
C - symbolizuje obecny budynek parafialny(nawet lekko podobny kształtem).
| - symbolizuje chodnik pomiędzy budynkami.
-- - symbolizuje szklane przejście nad chodnikiem, z dużymi ekranami na których lecą modlitwy.

Jest tak:
O|C
Więc wychodząc z obecnego domu muszą przejść niezły kawałek na jego tyły.
Można zrobić tak:
O-|-C
Efekt? Budując nadziemne przejście oraz delikatnie modernizując obecny budynek można ułatwić życie interesantom jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Kopiszka napisał:
gdyby miasto nie oddało za bezcen gruntu, który mógł być sprzedany po cenach rynkowych, a zarobione pieniądze przeznaczone np. na budowę kilku placów zabaw.

za bezcen i pod pretekstem, że chodzi o kościelne schody. Takie kłamstwo wcisnał bezradnym prezydent więcej niż miasta (nie przygotowując na sesję map terenu, żeby nikt się nie połapał). Tylko co wspólnego ze schodami albo nawet z murem kościoła ma ten ogrodzony kawałek ze zdjęć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Łukasz Kopiszka napisał:
gdyby miasto nie oddało za bezcen gruntu, który mógł być sprzedany po cenach rynkowych, a zarobione pieniądze przeznaczone np. na budowę kilku placów zabaw.

za bezcen i pod pretekstem, że chodzi o kościelne schody. Takie kłamstwo wcisnał bezradnym prezydent więcej niż miasta (nie przygotowując na sesję map terenu, żeby nikt się nie połapał). Tylko co wspólnego ze schodami albo nawet z murem kościoła ma ten ogrodzony kawałek ze zdjęć?
Tu się z Tobą Secundo zgodze. Nie mam pojęcia co wyremontowanie kościelnych schodów ma wspólnego z działką. Dom parafialny jest zbędny, a jeżeli nie to niech mi przedstawią co ma tam być takiego ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPRZEDAZ TEJ DZIALKI I TEN DOM(ek) PARAFIALNY w/g MNIE TO JEDEN WIELKI PRZEKRET!!!
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka