Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dni Knurowa 2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki Wam Motocykliści. Dla mnie Dni Knurowa to wyłącznie Wasz przejazd przez miasto. Byłam naprawdę wzruszona obserwując tę kawalkadę. Żaden koncert gwiazd nie jest w stanie mi tego zastąpić. Thumbsup Nie wiem od czego i kiedy to się zaczęło ale chwała Wam za to. Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
yousty



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 113
Skąd: knurów

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Wielkie dzięki Wam Motocykliści. Dla mnie Dni Knurowa to wyłącznie Wasz przejazd przez miasto. Byłam naprawdę wzruszona obserwując tę kawalkadę. Żaden koncert gwiazd nie jest w stanie mi tego zastąpić. Thumbsup Nie wiem od czego i kiedy to się zaczęło ale chwała Wam za to. Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause


Applause Applause Applause Applause Applause Applause =D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxa



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 104

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie Dni Knurowa, to tabuny pijanej młodzieży (często dzieci), każde z flaszką piwa przewalające się pod oknami, przekleństwa, zalane moczem okoliczne śmietniki i ciągły jazgot, ale widać takie są uroki mieszkania w pobliżu "TRAWNIKA" 700LECIA.
Chwała Bogu, że to tylko raz w roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maaniek2



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 80
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja ponarzekam Razz Ale nie będę narzekał na młodzież, bo każdy z Was był kiedyś młody i robił to samo Smile
Ja będę narzekał na koncerty. O ile koncert Goorala bardzo fajny, o tyle Brodka.... Jak można, zaczynając ponad pół godziny po planowanym rozpoczęciu, skończyć koncert o czasie? I do tego koncert też tyłka nie urywał. Jak dla mnie (mimo, że Gooral trochę urwatował ten dzień) był to najgorszy dzień spośród wszystkich, które były do tej pory na Dniach Knurowa w przeciągu wszystkich ostatnich lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motocykliści to był bardzo jasny punkt na niestety sfifranym tle. Pod szkołą nr 7 w przejściu na boisko gównażeria nawalona, że strach się minąć idąc z dziećmi. Zrobili sobie bar na wolnym powietrzu. W szkole nr 9 dzieci bawiły się w obszczywanie szkoły po 4-5 na raz w szeregu. Straż M. kursuje bryką, nie widzą.
Brodka chałturnica, powinna się wstydzić, nic nie dała z siebie. Artyści robią inaczej nawet w pipidówach. Pokaz ogni sztucznych bardzo wystawny i udany. Nie wiem, kto sprzątał, bo w niedzielę straszyło śmieciami i szkłem.
Prezentacje młodzieży w niedzielę zarżnięte przez organizatorów - kłopoty z dźwiękiem. Konferansjer sypał dowcipy jak z Koziej Wólki (o orgazmie motocyklistów), choć oprócz tego niezły.
Generalnie - piwsko, karuzele, dwie doby hałasu, demolka i szkło na chodnikach. Formuła ogólna - dyskoteka we wsi. Grunt, że Więcej Niż Prezydent złożył gawiedzi życzenia ze sceny przed występem "gwiazdy". Na otarcie łez - stare, dobre, sprawdzone Czerwone Gitary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwier02



Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 18

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czerwone gitary i motocyklisci ogrome brawa. Jak dla mnie jeden z najfajniejszych koncertow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdeczne podziękowania dla motocyklistów biorących udział w paradzie na dniach miasta Knurowa.Jerry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizatorzy II Zlotu Motocyklowego, który odbył się z okazji DNI KNUROWA 2013 dziękują w sposób szczególny głównemu sponsorowi NSZZ"Solidarność 80" przy KWK "Knurów-Szczygłowice" .
Wyrazy wdzięczności również dla pozostałych ofiarodawców: ZZ Górników w Polsce, ZZ Kontra ZZ Przeróbki Mechanicznej i ZZ Solidarność oraz firmie ZPM Maxpol, sklepowi "Jagoda", Piekarni Marcin CIPOLD, dealerowi FORD City CAR Gliwice, Agencji Reklamowo-Informacyjnej ART TELEKOM i Agencji Fotograficznej przy ul.Lignozy.
Za nieocenione wsparcie MOSiR Knurów oraz Centrum Kultury w Knurowie.

Na koniec pragniemy podziękować również wszystkim osobom prywatnym, które przyczyniły się do organizacji i obsługi festynu - ( przede wszystkim : Żanecie i Marcinowi Wesołowskim, Agnieszce i Mateuszowi Pogoda )

Myślę, że dla Was największą nagrodą jest radość na twarzach zadowolonych dzieci.

Do zobaczenia za rok.
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vn800



Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 134

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 4:58 pm    Temat postu: bylem Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki za udzial,do zobaczenia za rok.....ksiezyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzież pijąca na schodach kościoła walające się puszki i butelki super!A straż naszego prezia spokojnie w aucie se siedzi i ma to gdzieś bo jeszcze w pierdziel dostanie.

Ostatnio zmieniony przez krzysiu dnia Wto Cze 25, 2013 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha a gdzie kato-zomo Smile siostry w przebraniu Mr. Green
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zakonnica_w_przebraniu]
Korba wybiegam w przyszlosc , pisze bo te koscielne schody oblegane w mlodych gniewnych troche mi nie spasowaly

l
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glazio



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 156

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznac, że Czerwone Gitary naprawde dały rade Smile.
Kto za rok Wink?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze za wcześnie, żeby pisać. Plany już są, co z tego wyjdzie trudno powiedzieć, ale jeżeli wszystko wypali to plac 700 lecia będzie pełny.


Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Knurowitz



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 38

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś chyba ściemniasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj, że jak to niektórzy złośliwie określają "siedzę w korycie" więc to i owo wiem o wiele szybciej....
Tak jak pisałem plan jest ambitny ale nic nie napiszę więcej bo nie wiem czy wszystko sie uda.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka