Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkanie z radnym w sprawie koloniji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 6:10 pm    Temat postu: spotkanie z radnym w sprawie koloniji Odpowiedz z cytatem

Dostał niesamowite gromy od niezadowolonych mieszkańców za ten bałagan w realizacji kanalizacji,jest w końcu przedstawicielem Miasta czego uniknęli ważniejsi szpece od tego projektu i za te wciąż jeżdżące szamba których wielu już nie chciałoby oglądać.Uważam ,że jeśli przetrzymał takie ataki i nie dostał zawału to będą z niego ludzie bo wskazał parę cennych wskazówek , a o rozwiązania będzie trudno . budżet miasta na 2013 rok dawno uchwalony i nie mówi się w nim o koloniji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie z tego co wiem to jest juz od paru lat Radnym i nie widac jego działalności w kierunku odnowy trzeciej koloni poprzez ubieganie sie środki do budżetu juz mial 3 szanse radnym jest od 2010 roku..... i nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 8:36 pm    Temat postu: Spotkanie z radnym w sprawie koloniji Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy w tej nowej Polsce kilku Radnych którzy reprezentowali Koloniję ,ale ten jest pierwszym który ma wyrzuty sumienia ,że nic się nie dzieje.Człowiek który chce być w zgodzie ze swoim sumieniem musi przejść swoiste catharsis(oczyszczenie) i wydaje mi się ,że tak się stało na spotkaniu z mieszkańcami dzielnicy.Pauperyzacja(doprowadzanie do obniżania stopy życiowej mieszkańców ,jest to proces społeczny)jest już od dawna stosowana w dzielnicy Trzecia Kolonia i to jest problem który trzeba uświadomić rządzącym.Może robili to nieświadomie,bo tak było wygodnie nie wiem,w każdym bądź razie jest to problem który szczegółowo mógłby opisać każdy mieszkaniec tej dzielnicy.Mieszkańcy płacąc wysokie czynsze mają prawo oczekiwać czegoś w zamian tymczasem obserwują jakieś firmy kogucik ,które w jednym miejscu kopią po kilka razy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

istotnie swoiste catharsis(oczyszczenie) - http://info-poster.eu/interesy-prezesow-pruim/#comments .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie masz kogo cytować tylko człowieka który też miesza w Gliwicach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 11:17 am    Temat postu: braveheart Odpowiedz z cytatem

odpiszę lolkowi tylko tak, że woda ze wszystkich oceanów nie ma prawa zatopić okrętu dopóki nie dostanie się do środka;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Radny Sanecznik to kolejny przykład osoby która duzo gada a nic nie robi, z tego co wiem to nawet słowem nie wspomniał o kolonii kiedy ustalany był budżet tylko po co tyle awantury???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to nic nie robi w skrzynkach były kartki z życzeniami na Święta od pana Sanecznika heheh ,moim zdaniem to niewypalony pomysł i szkoda kasy a tak wogóle to to juz jakaś kampania wyborcza czy co ?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommekW



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 136

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam, że kampania wystartowała wraz ze słynnym spotkaniem. I jakoś nie chce mi się wierzyć, że tylko o posadę radnego chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 6:25 pm    Temat postu: braveheart Odpowiedz z cytatem

O czym na radzie ma mówić jak przed radą już wszystko jest pozamiatane.Jeśli chodzi o stary Knurów to jest pierwszy Radny który coś chce zrobić pomimo tego ,że ma wielu przeciwników nawet na IIIkolonii,ale jak ma coś zrobić jak nawet mieszkańcy tej dzielnicy utrudniają mu to.Może jest trochę zamknięty w sobie ale się w niej wychował i kocha ją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 6:34 pm    Temat postu: Re: braveheart Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Może jest trochę zamknięty w sobie ale się w niej wychował i kocha ją

Ją? On już całe miasto kocha. Szkoda tylko, że na odległość i od święta.
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no robi, robi.... ogromne zamieszanie wokół swojej osoby, aby bylo o nim głośno ale to chyba nie o to chodzi wiec dla mnie spalony....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 12:41 pm    Temat postu: Spotkanie z radnym w sprawie koloniji Odpowiedz z cytatem

Jest człowiekiem dobrze wykształconym .Skończył studia w Wyższej Szkole Handlu w Warszawie na kierunku biznes i zarządzanie.Dziwię się tylko ,że w Radzie Miasta nikt nie potrafi wykorzystać jego zdolności pomnażania pieniędzy i jego wiedzy.To, że ktoś jest dobrze wychowany i wysyła ludziom życzenia świąteczne to nie powód aby go niszczyć w tym naszym polskim piekiełku,a może faktycznie byłaby to dobra alternatywa dla obecnego Prezydenta który do tej pory nie miał godnego siebie rywala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 3:11 pm    Temat postu: Re: Spotkanie z radnym w sprawie koloniji Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Jest człowiekiem dobrze wykształconym...To, że ktoś jest dobrze wychowany i wysyła ludziom życzenia świąteczne to nie powód aby go niszczyć w tym naszym polskim piekiełku...


Jestem dobrze wykształcony. Wydaje mi się, że i dobrze wychowany. A mimo to nie "wysyłam" (podrzucam) obcym ludziom życzeń świątecznych na dodatek niechlujnie zredagowanych i z literówką. Jeśli za coś pan radny już się bierze, to radzę robić to porządnie. Proponuję zacząć od aktualizacji strony internetowej.
_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart ~~ ja mam dość "polityki" lokalnej szczególnie w tym okresie świątecznym... a jak tak dalesj pójdzie to radny Sanecznik zostanie polskim celebrytą szybciej niz Natalia Siwiec na euro 2012......nie na tym polega bycie dobrym radnym bo szum wokół siebie może robic każdy z nas....

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka