Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fast Food
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario704



Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 16

PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry kebab otworzył się niedawno obok fryzjera za biedronką na wojska -Adana kebab czy jakoś tak.Ruch mają non stop i nie żałują na składnikach-byłem kilka razy i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Składników owszem nie żałują ale niestety jakość mięsa się zepsuła, na początku był to najlepszy kebab w mieście a teraz niestety notowania spadły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 73

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczak raczej się nie zmienił. Wołowina osiągnęła poziom ankary.
Przeciętna ze wskazaniem na słaba. Tym bardziej że śniady kolega (nie właściciel) w ogóle jej nie dosmaża na płycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mikołaj



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 5:55 pm    Temat postu: Kebaba Odpowiedz z cytatem

Witam Byłem dziś w kebabie koło fryzjera na wojska i powiem szczeże że bardziej mi smakuje w Olii Kebab maja o wiele lepszy sos czosnkowy będę dalej kosztowac kebaby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 8:03 am    Temat postu: Re: Kebaba Odpowiedz z cytatem

Mikołaj napisał:
Witam Byłem dziś w kebabie koło fryzjera na wojska i powiem szczeże że bardziej mi smakuje w Olii Kebab maja o wiele lepszy sos czosnkowy będę dalej kosztowac kebaby Smile


A gdzie ten Olii??
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba koło basenu na Szpitalnej
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inka



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 73

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikołaj Rozumiem gusta i smaki, ale olii kebabożercy raczej omijają Sosy kupne a mięso jak załadują w poniedziałek to kręci się do niedzieli.Ja zawsze uważałam, że dobry kebab jest tam gdzie rano załadowana rolka kończy się wieczorem. A w adanie zdarzało się w sobotę dwa razy zmieniać "magazynek"
A wracając do wcześniejszego Twojego posta o starszej pani. Tu racja Ona chyba odrabia jakieś pracę społeczne zadane przez sąd, czy coś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mikołaj



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 3:09 pm    Temat postu: Olii Kebab Odpowiedz z cytatem

Byłem specjalnie w sobote się zapytać czy robią sami sosy do kebaba i kupiłem sobie kebaba i nigdy więcej nie kupię już u tej pani starszej pomijając fakt że czekałem chyba z 30min to chciałem sos średni to mi go zmieszała ostry i czosnkowy co ostry zabil smak łagodnego to mięso miałem spalone i jeszcze pytając czy długo jeszcze będę czekać to mi powiedziała że w sklepie chyba pan też czeka w kolejce coś takiego odszczekala Ta pani powinna chyba dostawac 3zł. na godzinę albo być zwolniona dziś się tam wybieram na lody mam nadzieję że tam w niedziele stoi szefostwo a co do sosów dowiedziałem się że sami robią do kebaba czosnkowy jest zajebisty a ta pani młodziutka miła i bardzo szybka to daje sos średni do kebaba i to jest jeden sos a nie jakaś mieszanka co staruszka mi zrobila już nigdy więcej u tej starszej pani nie kupię Ale u tej mlodej Kobitki POLECAM KEBABA I TORTILLE bo to robi ZAJEBISTE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na fińskich domkach (była lodziarnia) otworzył się nowy,, frytkarz,, na razie smacznie i miła obsługa polecam
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
na fińskich domkach (była lodziarnia) otworzył się nowy,, frytkarz,, na razie smacznie i miła obsługa polecam

Patrząc na menu to raczej normalny fast food. Nazwa trochę zmyla. Razem ze znajomymi rozmawialiśmy o nazwie. Myśleliśmy, że będzie większa oferta frytek. Jak na razie to z nazwą 'Frytkarz' ma tylko jedna pozycja coś wspólnego: 'Frytki - małe, duże'...
Pomimo tego, to i tak odwiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej 2 tygodnie temu byłem w tym kebabie na witosa przy sklepie eko. Adana chyba. Wziąłem sobie ciasto z kurczakiem, średni sos. Później dobrałem jeszcze ayran. Zapłaciłem, patrzę a ayran datę ważności skończył kilka dni wcześniej. Pani miała kłopot żeby się odnaleźć w sytuacji i kalendarzu, w końcu wziąłem fantę - cena ta sama.
Zjadłem wszystko ok, całkiem smaczne to było.
Wróciłem do domu i mniej więcej po 3h przestało być fajnie. Mało brakowało a musiałbym po wolne dzwonić.
Żeby nie było, była to moja 2 wizyta w tym miejscu i 2 rewolucje. Za pierwszym razem myślałem, że od czegoś innego ale teraz skłaniam się ku temu, że adana ma w tym swój udział.

Warzywa wyglądają na świeże, przynajmniej z tej strony z której klient je widzi przez szybę. Nie wiem, ale jeśli do świeżości i higieny przywiązują taką wagę jak do tego ayrana to chyba trzeba uważać na to miejsce. Ja już nie zaryzykuję.
Czekam dalej na przyzwoity kebab w knurowie, póki co zostaje "Się kręci" w gliwicach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z "fast foodów" to tylko coś jadalnego np. https://www.facebook.com/mihiderka/photos/a.549765361837228.1073741828.543137142500050/878469518966809/?type=3 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Kopiszka napisał:
Z "fast foodów" to tylko coś jadalnego np. https://www.facebook.com/mihiderka/photos/a.549765361837228.1073741828.543137142500050/878469518966809/?type=3 Smile


Byłem tak rok temu i hamburger mój oraz narzeczonej były ohydne. Teraz patrzę w menu, że już ich nie ma Razz Ogólnie ciężko trafić na dobrego wege burgera. Albo są tak mdłe i bez smaku, że bez popijania nie da rady ich zjeść albo tak nawalą sosu sojowego, że czuć tylko to...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z założenia i logicznego punktu widzenia burger nie może być wege Mr. Green Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SQT napisał:
Z założenia i logicznego punktu widzenia burger nie może być wege Mr. Green Wave

Niby dlaczego ? może być fishburger, hamburger, chickenburger, więc wegeburger też Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka