Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent RP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem do tego takie same podeście jak i teraz. Nie robiłem afery kiedyś, nie robię afery teraz. Dopiszę jednak lepiej, że nie popieram takiej niebezpiecznej jazdy. To Ty oburzasz się teraz, a kiedyś nie. Nie byłbyś taki dwulicowy, byłbyś ?
Pozdrawiam wierzącego/naiwnego, że za innych czasów BOR jeździł zgodnie z przepisami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
lukas2401 napisał:
To czyli parę lat temu BOR jeździł w terenie zabudowanym 50km/h ?
Dopiero teraz tak szaleją ? Mr. Green

A kto tak twierdził? Skąd wyciągnąłeś takie wnioski? Zdradź te tajemnicę. Ale Komorowskiemu wypadek się nie zdarzył i nie został prezydentem, krytykując poprzednika za arogancję wobec obywateli sam udając niezłomnego anioła.



lukas2401 napisał:

Pozdrawiam wierzącego/naiwnego, że za innych czasów BOR jeździł zgodnie z przepisami.


Ze ścianą człowiek, by się lepiej dogadał.
Myślę, że aferę byś robił. Po prostu nie przypominasz sobie takiego przypadku (co nie oznacza, że go nie było) i teraz powiem grzecznie , udajesz Greka.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lukas2401: Dajmy spokój z tą dyskusją. Według Unjay ja jestem dzieciakiem zamotanym w swojej wypowiedzi a Ty udajesz greka...
Niech moc UNJAY będzie z nami ... Na wieki wieków ...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wg mnie, ale wg tego co pisaliście.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Nie wg mnie, ale wg tego co pisaliście.


To zdaje się, że my piszemy jedno a Ty czytasz drugie... dlaczego mnie to nie dziwi...
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie dzieli naród PIS Smile
Jak powyżej.

Wav
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^^ Te same hasło na marszu KOD powiedziała jedna babka, że to PiS dzieli naród, bo ona nie głosowała za PiSem, a ktoś z jej rodziny tak Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 3:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
^^ Te same hasło na marszu KOD powiedziała jedna babka, że to PiS dzieli naród, bo ona nie głosowała za PiSem, a ktoś z jej rodziny tak Mr. Green


My tu sobie żartujemy...

A tymczasem nasze notowania ( PL ) lecą w dół...

Kilka dni temu kolega zostawił mi wiadomość na gg.
Treści nie przytoczę bo była dość ostra.

Ale w skrócie nawet w Nowej Zelandii mówią o Polsce o upadku demokracji i drodze ku totalitarnej władzy...
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
unjay napisał:
Nie wg mnie, ale wg tego co pisaliście.


To zdaje się, że my piszemy jedno a Ty czytasz drugie... dlaczego mnie to nie dziwi...


Może byś tak spróbował przeczytać ze zrozumieniem to co wkleiłem powyżej "Nie Mar 13, 2016 10:43 am" i przestał czarne nazywać białym?
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezydent Andrzej Duda. - Głęboko wierzę w to, że jesteśmy w stanie odbudować wspólnotę, być razem, naprawiać nasz kraj. Nikt tego w pojedynkę nie zrobi. Musi być poczucie wspólnoty. Potrzebujemy tego. Andrzej Duda jest prezydentem wszystkich Polaków - deklarował. A tuż obok stały żona Agata i córka Kinga. Politycy PiS triumfowali.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/andrzej-duda-bede-prezydentem-wszystkich-polakow_611392.html

Rzecznik Dudy: nie istnieje polityk, który będzie prezydentem wszystkich Polaków

http://www.tvn24.pl/marek-magierowski-o-andrzeju-dudzie-i-prezydencie-wszystkich-polakow,627146,s.html

Jakie mamy opcje.
1. Kłamał PAD,
2. kłamie rzecznik
3. PAD nie istnieje
Mr. Green
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowe-limuzyny-dla-bor-to-audi-a8-l/j0ybb3

A mnie ciekawi jedna rzecz...

Właśnie nadchodzą nowe limuzyny dla głowy RP JK.
Wygrało Audo 8L.

Wymogiem było min. 408KM.
Ciekawe kto 'wyliczył' / ustalił ten konkretny parametr. ?
Dlaczego akurat 408KM ?

Cytat:
Głównymi kryteriami w wyborze nowego samochodu były wymiary i moc. Samochody nie mogły być mniejsze niż 5 m i 20 cm, a jednostka napędowa musiała generować przynajmniej 408 KM mocy. Te wymogi spełniło Audi A8 L.


Czy to nie wygląda jak typowe chamskie ustawienie przetargu ?

LOL
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet sześć banków może upaść - ostrzega Komisja Nadzoru Finansowego, która wyliczyła, ile kosztują prezydenckie pomysły na ratowanie frankowiczów. W kampanii to była przynęta, dla budżetu to może być katastrofa. Obciążenie dla sektora bankowego może wynieść niemal 70 mld zł, a z państwowej kasy może wypłynąć prawie 140 mld zł.

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/ustawa-frankowa-dalsza-dzialalnosc-szesciu-bankow-zagrozona,627697.html

Kolejny gniot. PAD powie, że ustawę przygotował, więc spełnił obietnice, a rząd gniota nie uchwali bo nic nie obiecywał.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Nawet sześć banków może upaść - ostrzega Komisja Nadzoru Finansowego, która wyliczyła, ile kosztują prezydenckie pomysły na ratowanie frankowiczów. W kampanii to była przynęta, dla budżetu to może być katastrofa. Obciążenie dla sektora bankowego może wynieść niemal 70 mld zł, a z państwowej kasy może wypłynąć prawie 140 mld zł.

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/ustawa-frankowa-dalsza-dzialalnosc-szesciu-bankow-zagrozona,627697.html

Kolejny gniot. PAD powie, że ustawę przygotował, więc spełnił obietnice, a rząd gniota nie uchwali bo nic nie obiecywał.


Ale to akurat jest plus.
Wystarczy, że wdrożyli program 500+ i rozdają idiotycznie kasę.

Więc pomoc frankowiczom jest jeszcze większym idiotyzmem.
Ale ja się obawiam, że PIS to przełknie i pomogą...

A za kilka lat jak Polska 'dogoni' Grecję to PIS wypnie swój tyłek i powie - chcieliście 500na dzieci - daliśmy. Chcieliście pomocy w kredytach - dostaliście... chcieliście mniej pracować - mniej pracujecie, to co Wam się nie podoba... I tak skończymy.

A każda kolejna partia będzie podtrzymywać realizację PIS-u bo będzie bała się utraty wyborców... takie pisowskie populistyczne perpetum mobile, które doprowadzi nas do ruiny.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że to plus nie zmienia faktu, że nowa władza to wzór niekompetencji i pustych (głupich lub cynicznych) obietnic wyborczych.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
To, że to plus nie zmienia faktu, że nowa władza to wzór niekompetencji i pustych (głupich lub cynicznych) obietnic wyborczych.


A tu się mogę z Tobą zgodzić. Co często miejsca nie ma ale fakt jest faktem. Czasami dobrze prawisz.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka