Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent RP
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 9:09 pm    Temat postu: Prezydent RP Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o sposobie bycia naszego prezydenta? Czy taka osoba jest w stanie godnie reprezentowac nasz kraj na arenie międzynarodowej? Moim zdaniem robi z nas tylko pośmiewisko. Ostatnio byłem 'zniesmaczony' jak zaczął po chamsku rechotac, gdy Tusk mówił po angielsku do pani Rice. http://pl.youtube.com/watch?v=IQh1bdH5vrY Fakt, Tusk mógł trochę popracowac nad akcentem, ale przynajmniej powiedział coś do gościa w jego ojczystym języku, a nie tak jak Prezydęt nie dośc, że się spóźnił to się zachowac nie potrafił i wyskoczył ze swoim głupkowatym uśmieszkiem. Mam wrażenie , że Palikot ma racje z tym, że Kaczyński jest chory, no bo czy to jest zachowanie godne najwyższego urzędnika w państwie, a na dodatek doktora habilitowanego (nie wiem czy nie nawet profesora)? Wolę pijanego Kwaśniewskiego niż trzeźwego Kaczyńskiego. To nie mój prezydent, tyle w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie wchodzić w szczegóły: "koń, jaki jest, każdy widzi".
Na szczęście zostało jeszcze tylko 853 dni do końca kadencji Mr. Green
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie oni tam wszyscy są żałośni Mr. Green Czekacie na tego Tuska na fotelu prezydenckim. I co on wam da ? Będzie tak samo jak teraz, a to, czy ktoś jest wysoki, ładny, czy brzydki, nie powinno mieć najmniejszego znaczenia. Ważne jest to co robi. A w przypadku Kaczyńskiego i Tuska było by to samo - czyli wielkie nic Dontknow

Tak wszyscy czekali na PO w rządzie. I jak? Jest lepiej ? Komuś lepiej się żyje ? Ja nie odczułam zmian. Wszyscy psy na PiSie wieszali, a za panowania PO wcale nie jest lepiej.

W Polsce nie ma odpowiednich polityków do kierowania państwem. Każdy dba tylko o własną dupę i nikogo nie obchodzi los innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na platformie też się zawiodłem, ale mimo wszystko lepsze to niż pis. Dlatego na żadne wybory nie idę, chyba że na prezydenckie żeby pomóc w usunięciu Kwaczyńskiego, bo to jest porażka na całej linii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na PO to każdy się zawiódł.
Ja tam od początku wiedziałam, ze ich głównym celem jest pozbycie się PiS'u, a nie polepszenie sytuacji w państwie. Czcze gadanie.
Był sens taką nagonkę wtedy na ten PiS robić ? Media, ludzie ? Cały kraj ich nienawidził. I za co ? Nic nie zdziałali tak samo jak PO, ale o dziwo na platformę nikt nagonki nie robi. Ciekawe dlaczego ?
Szkoda słów. Dopóki nie powstanie jakaś poważna partia, nie związana w żaden sposób z obecnymi to nie będzie lepiej. Co z tego jak się nazwy zmieniają, jak politycy i koncepcje wciąż te same ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jakaś Unia Polityki Realnej z Korwinem na czele, mają jakieś sensowne punkty w swoim programie, ale nie które podobno całkiem 'niebezpieczne' dla kraju, nie wiem dokładnie nie zagłębiam się w to. Tak czy siak nie mają szans w wyborach, bo media ich nie dopuszczają do głosu.
BTW
Ciekawe jakby wyglądała Polska, jakby królem został Palikot Mr. Green . Bez żadnych sejmów, rządów itp. Mam wrażenie, że on chce dobrze, ale biurokracja mu przeszkadza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:

Tak wszyscy czekali na PO w rządzie. I jak? Jest lepiej ? Komuś lepiej się żyje ? Ja nie odczułam zmian. Wszyscy psy na PiSie wieszali, a za panowania PO wcale nie jest lepiej.

Przepraszam bardzo, czy Ty uważasz, że po tym jak jakakolwiek partia dorwie się do władzy Polska stanie się z dnia na dzień krainą mlekiem i miodem płynacą?
PiS po prostu psuł państwo, obsadzając kolejne stanowiska swoimi marionetkami (najjaskrawszy przykład to obecny szef NBP). Z tego powodu należało PiS odsunąć od władzy, ale tak naprawdę to nie dlatego przegrał wybory. Wybory przegrał przez podlizywanie się Rydzykowi i przez to że Jarek w swoich przemówieniach opowiadał takie idiotyzmy, że aż żal było słuchac. Zresztą po wyborach opowiada jeszcze większe bzdury, dzięki czemu już nigdy w swoim życiu nie posmakuje władzy. I tym optymistycznym akcentem zakończę Smile
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przepraszam bardzo, czy Ty uważasz, że po tym jak jakakolwiek partia dorwie się do władzy Polska stanie się z dnia na dzień krainą mlekiem i miodem płynacą?


Ja Ci gwarantuje, ze oni przez całą kadencję NIC nie zrobią. Jestem ciekawa tylko min tych co tak bardzo liczyli na Irlandię w Polsce i się zawiodą Mr. Green
Pożyjemy zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech Kaczyński jest przyzwoitym prezydentem. Ma swoje ideały i wizję tego, co dla kraju dobre. Nie dba o poklask i pusty piar, nie bawi się w geszefty jak Kwaśniewski z Jolandą. Cierpliwie znosi upokorzenia ze strony PO (spóźnił się, ponieważ wiceszef kancelarii specjalnie prowadził go na trzecie piętro pieszo schodami boczną klatką zamiast użyć windy choć wiadomo, że Kaczyński przeszedł kiedyś zawał). A rechot, który słychać na filmie z youtube linkowanym przez karolzet jest sztucznie doklejony. Kaczyński rozglądał się z uśmiechem po sali, bo zgodnie z protokołem miał przemawiać jako pierwszy ale rudy clown wepchał się przed głowę państwa. Nie wiem, jak po Gruzji można mieć jeszcze wątpliwości, kto z dwóch panów reprezentuje rację stanu, honor, zdecydowanie i który z nich po prostu... ma jaja.
Zaadresowanie zaproszenia dla Prezydenta RP za pomocą "Pan Lech Kaczyński", jak dla osoby prywatnej, było kolejnym szczytem chamstwa ze strony przygłupów z PO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:

Ja Ci gwarantuje, ze oni przez całą kadencję NIC nie zrobią.

Po pierwsze nie gwarantuj niczego co nie od Ciebie zależy, bo możesz się w efekcie postawić w bardzo głupiej sytuacji Smile
Po drugie rząd nie jest od tego żeby robić ludziom dobrze, rząd ma dać ludziom wolność i możliwości wykorzystania tej wolności, aby ludzie sami o siebie mogli zadbać. Dlatego bardzo chciałbym żeby działanie komisji Palikota przyniosło jakieś konkretne efekty. Jeśli się uda - będę zadowolony.
Dovin napisał:
Jestem ciekawa tylko min tych co tak bardzo liczyli na Irlandię w Polsce i się zawiodą Mr. Green

A byli tacy? No to już będą wiedzieć że nie można ufać w każde slowo polityków. Zwłaszcza przed wyborami.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo:
Skąd wiesz, że śmiech jest doklejony? Ty to dokleiłeś? Z tym, że prezydent ma swoje wartości się zgodzę, ale uważam, że powinien byc osobą reprezentatywną, a nie że tak powiem 'ciamajdą'. Gdyby w Polsce funkcja prezydenta miała większe uprawnienia to jego sposób bycia by mi wisiał, ale w naszym wydaniu to ma byc wizytówka Polski.
Tak, fikanie Rosji było bardzo honorowym i sensownym podejściem, dobrze że skończyło się tak a nie inaczej. A może jeszcze się nie skończyło? Chyba pan prezydent nie zadał sobie pytania czy nas stac na takie wychodzenie przed szereg i popieranie Gruzji. Poza tym w tym konflikcie są różne wersje kto zaczął - ruscy czy gruzini.

secundo napisał:
szczytem chamstwa ze strony przygłupów z PO.

otóż to, nie ma to jak szczyt chamstwa
BTW czy ja jestem z PO Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, bo widziałem oryginalną relację i takiego rechotu tam nie było. W sprawie napaści Rosji na Gruzję nie będę zaczynał dyskusji z argumentem, że powinniśmy ze strachu przed kacapami siedzieć cicho i udawać, że wszystko jest ok.
Jeżeli celem polskiej polityki wschodniej jest to, żeby nie denerwować Rosjan i żeby oni nas lubili za wszelką cenę, to należy już dziś zlikwidować polską państwowość i oddać się Moskwie w zarząd, bo tylko wtedy zagwarantujemy sobie pełne od nich bezpieczeństwo i satysfakcję Kremla. Najwidoczniej - po wypowiedziach - wielu w Platformie i SLD o tym marzy.
Poza tym nie słyszałem żeby ktoś oprócz SLD i PO w Polsce a polityków rosyjskich w Rosji krytykował Kaczyńskiego za przemówienie w Tibilisi (podobnie jak nikt oprócz ruskich nie strofował Carla Bildta za porównanie Putina do Hitlera, zresztą zupełnie trafne).
Jak chcesz przeżyć powtórkę z niedalekiej historii, to słuchaj moskiewskich pachołków, a co mam na myśli możesz sprawdzić sobie niedługo, bo 17. września.
W sprawie, kto zaczął konflikt o Osetię Płd, mam pogląd tak prosty i jasny, jak prosty i jasny jest przebieg gruzińskich granic państwowych uznany przez wszystkie państwa świata, także przez Rosję. Problem polega na tym, że Rosja użyła w praktyce doktryny Breżniewa, która mówiła, że granice państw satelickich nie mają znaczenia, gdy zagrożone są interesy Moskwy. Oraz starej doktryny imperialnej, która głosi, że granice imperium są tam, gdzie stanęła stopa jego żołnierza. Obie doktryny są śmiertelnym zagrożeniem dla współczesnego porządku światowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczyński powinien wiedziec, że w razie konfliktu zbrojnego z Rosją nie mamy żadnych szans, no chyba że myśli że nasz wielki sojusznik zza oceanu nas uratuje. Czy nie mógł jako priorytet uznac bezpieczeństwa Polski? Kto wie jak nasze podskakiwanie się zakończy. Potężniejsze państwa 'aż tak' się nie kwapiły do reakcji na działania Rosji, bo dobrze wiedzą do czego ci psychopaci są zdolni, a my jak zwykle musimy się unosic honorem... Kaczyński jest rusofobem. Ciekawe czy jakby konflikt rozgrywał się pomiędy Gruzją, a np. ich innym sąsiadem Azerbejdżanem też by się tak oburzył i tam pojechał.
Bezpieczeństwo energetyczne też go mało obchodzi, bo przecież gaz bierze z gazowni a benzynę z dystrybutora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczyński to mały Putin dla ubogich, któremu Bush pozwolił poczuć się "mocarzem".
W którym miejscu te słowa są ostre? Przeczytałem całą wypowiedź i nic poza mdłą gadką i tępym spojrzeniem nie zauważyłem. Ostry to jest nas dżygit Kaczyński. Zapotrzebowanie na partyzantkę, nieustanne zapotrzebowanie na partyzantkę. Żadnych reguł, procedur, analiz, pospolite ruszenie, pełna spontaniczność i żywiołowość. Cienia dojrzałości, krzty powściągliwości, pryszczatość, szalejący testosteron, tubalne megafony i owacje na stojąco, spektakl uliczny. Z gustami się nie dyskutuje jak mawiali Rzymianie, natomiast z bezguściem i owszem.

Odwaga? Patrzę na rozanielonych, występem partyzanta, Polaków, na szczęście nie więcej niż w połowie liczebności rozanielonych, i zastanawiam się czym jest w ich mniemaniu odwaga. Wygląda mi to bardzo źle, odwaga dla nie więcej niż połowy Polaków jest synonimem brawury, która z kolei jest zbudowana z głupoty i braku wyobraźni. Człowiek sapiens, potrafi poruszać się między niuansami, potrafi odróżnić cienkie granice między pozornie podobnymi zjawiskami. Umie wskazać piękno i odróżnić od ładnego, umie pokazać dobro i odróżnić od pozorów, potrafi dostrzec zło i oddzielić od konieczności.

Odwaga? W życiu, nawet nie brawura. Cóż to za odwaga, panie Kaczyński, wyjść do tłumu i powiedzieć to, czego tłum oczekuje? Wejście do klatki Cracovii, po to, żeby wyzwać Wisłę, nie jest odwagą, jest koniunkturalnym populizmem w najgorszym wydaniu. Pójdźmy dalej za tym prostym przykładem, aby pokazać panu Kaczyńskiemu proste definicje pozornie zbieżnych zjawisk. Brawurą byłoby wejście do klatki Cracovii i odśpiewanie hymnu Wisły. Odwagą - wejście z szalikiem Wisły i ofertą kulturalnego dopingu, co rzecz jasna musiałby się skończyć śmiechem i drwiną. Przekładając ten prosty przykład na "szarżę" Kaczyńskiego, sprawy mają się tak.

To co zrobił Kaczyński było głupotą, czystej wody głupotą i tchórzliwym koniunkturalizmem. Powiedział tłumowi, to na co tłum oczekiwał, słowem kicz dla mas, tchórzostwo, efekciarstwo, łatwizna. Gdyby Kaczyński chciał zasłużyć na "miano" brawurowego, powinien pojechać na Kreml i tam prosto w oczy Putino-Miedwiediewa wykrzyczeć, co krzyczał do Gruzinów. W żadnym wypadku nie byłoby to mądre, gdyż jak wiadomo, głupota jest składową brawury, ale po takim zachowaniu trudno zarzucić tchórzostwo, jakim się Kaczyński wykazał w Tbilisi. I w końcu odwaga, coś kompletnie poza zasięgiem tego pana, ponieważ odwaga wymaga roztropności, refleksji i analizy okoliczności.

Odważny dyplomata, z ambicjami międzynarodowymi, powinien po drodze do Gruzji wstąpić do Rosji i proponować pokój, proponować rozmowy. Dopiero po tym wyjść do gruzińskiego rozgrzanego tłumu i powiedzieć rzecz następującą. Kochani przyjaciele z Gruzji, jesteśmy tu po to, aby żaden z Was nie opłakiwał już swoich bliskich, aby każdy z Was poczuł się bezpiecznie w swoim kraju. Jesteśmy tu po to, aby agresji przeciwstawić rozsądek, aby wojnę zastąpić pokojem. Nie dajcie się prowokować sile i agresji, posługiwanie się bronią Waszych przeciwników nie może Wam przynieść zwycięstwa, zwycięstwo przyniesie Wam konsekwentne działanie pokazujące światu Wasze problemy i Waszą dobrą wolę, aby problemy w tej części świata rozwiązać jak na Europę w XXI wieku przystało.

Flaki z olejem, po takiej drętwej mowie, może jeden Gruzin pacnąłby o dłonie, ale tak właśnie wygląda odwaga. Odwaga jest nudna i mało efektowna, odwaga nie ma szans ze spektakularną brawurą i widowiskowym tchórzostwem. Nie wiem czy pan Kaczyński pojął i opanował proste definicje, wiem natomiast, że zrobił rzecz znacznie gorszą niż tchórzliwe fajerwerki dla rozemocjonowanego tłumu. Pan Kaczyński przyszedł na mecz Wisły z całą polską rodziną, starcy, dzieci, kobiety, młodzież i zaczął robić głupie miny w stronę klatki Cracovii, zaczął rzucać wulgarnymi przyśpiewkami i prowokować muskułami, na kształt pięty komara. Pan Kaczyński jest "odważny" w takich akcjach, bo po pierwsze ma wroga z daleka od siebie, po drugie opancerzoną limuzynę, po trzecie w rodzinie tylko jedną córkę i brata, niezdolnych do odbycia zasadniczej służby wojskowej.

Pan Kaczyński pojechał sobie do Gruzji i razem z panami Bielanem i Kamińskim odstawili show dla regionalnej TV z Torunia. To show w żaden sposób nie pomogło Gruzinom i zaszkodziło Polakom. Patriotyzm nie polega na tym, że naraża się własny naród, aby popisywać się przed innym narodem, patriotyzm to przede wszystkim troska o własny kraj. Na własny rachunek pan Kaczyński z doradcami może się popisywać tchórzostwem do woli, problem w detalu. Detalem jesteśmy my, zdolni do służby wojskowej i kompletnie nieprzygotowani, aby umierać za głupotę i tchórzostwo panów Kaczyńskiego, Bielana i Kamińskiego. Żeby było jeszcze bardziej niesprawiedliwie: widzowie, dla których wystawiono ten kicz uliczny, z reguły mają po 70 lat i na linię frontu się nie udadzą, a ci co mają po lat 20 rzucą kilka patriotycznych haseł, potem połkną łyżkę lub wstrzykną w nogę pastę do butów i tyle ich Ojczyzna w potrzebie będzie widziała.

Chciałbym z całą mocą podkreślić, że ja z rodziną nie wybieram się na wojnę za głupotę prezydenta PiS. Jestem tchórzem, mogę być Niemcem, czy czerwoną świnią, proszę mnie tak zaklasyfikować przy najbliższym naborze rezerwistów. Natomiast gorąco polecam doborowe jednostki pierwszego uderzenia, 150 komandosów z klubu PiS, gotowych umrzeć w męczarniach za głupotę i tchórzostwo swojego prezydenta, oraz rezerwy patriotyczne 30% elektoratu maryjno-endeckiego. Pragnę również oświadczyć, że mnie nie interesują polskie sadomasochistyczne ciągoty powstańcze, mnie niezmiernie interesują ceny gazu, ropy i eksport polskiego mięsa do Rosji. Dokładnie tak, mam w "d", moralne zwycięstwa polskich partyzantów, znam je, moi rodacy od wieków mają połatane gacie tymi triumfami. Interesuje mnie mięso, ropa, gaz, biznes z Rosją i płacę za towar Bogiem, Honorem, Ojczyzną, tego w Polsce nie brakuje, na każdym bazarze pakują kontenerami.

W słowie końcowym pragnę nadmienić, że groteskowość zachowań Kaczyńskiego i jego wiernych, to nic innego jak powielanie rosyjskiej retoryki. Kaczyński prezentuje się jak Putin dla ubogich, przedstawia Polskę jako odizolowany kraj z ambicjami mocarstwowymi. Niemcy Nie, Unia Nie, Rosja Nie, tylko Polska jako jedyny sprawiedliwy w rejonie, wyrywny do opieki nad maluczkimi. Polska od morza do morza, której świat nie dotyczy i nie podskoczy imperialnej Polsce Niemiec, nikim jest Ruski, ponieważ wielka Polska jest ponad wszystkim. Zabawność powielania retoryki i izolacjonizmu rosyjskiego polega na tym, że wszystkie te okrągłe zdania wypowiada polski karzeł, nie rosyjski wielkolud, przestraszony karzeł dodający sobie wielkomocarstwowej otuchy zbieraniem na stopa przywódców państewek. Symbolicznej śmieszności dodaje fakt, że przywódca mocarstwa poleciał 30-letnim radzieckim samolotem.

Mały Putin poczuł się jak mocarz, ponieważ Bush pozwolił mu pozbierać do Tupolewa kilku przerażonych ruską agresją i polecieć na wiec. Większość państw związanych nieco luźniej z Rosją i mniej przed Rosją truchlejących, kompletnie olało machanie szabelką. Nie było w Gruzji: Węgrów, Czechów, Rumunów, Bułgarów, Słowaków, Finów. Te kraje pozbyły się już ruskiego kompleksu i strachu przed niedźwiedziem. Budują swoją pozycję w Europie i nie zmierzają umierać za fanaberie gruzińskiego watażki, który dla wewnętrznej popularności rzucił się z motyką na słońce. Małe narody mają swoje miejsce i poważanie w świecie, jeśli znajdą dla siebie właściwe miejsce i będą konsekwentnie tego miejsca bronić. Kaczyński ma aspiracje rosyjskie i potencjał albański, to musi budzić śmiech i politowanie. Gdyby tylko Putin był tak zakompleksiony jak mały Putin i brał słowa małego na poważnie, już mielibyśmy w Białymstoku czerwoną armię. Putin słuchając pomruków Kaczyńskiego musiał mieć niezły ubaw i pewność, że ten człowiek jest śmiertelnie przerażony.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Karolzet-kolego zepsółeś mi cały dzień tym pytaniem!!!
Prezydent Kaczor to najgorszy burak jaki kiedy kolwiek rządził naszym krajem to człek chory z nienawiści leczy swoje kompleksy władzą jeśli jest żle wszyscy są skłóceni wszystko dookoła sie rozpie***ala wtedy u tego malego przykurcza pręży się pierś!!!Cały świat się śmieje z nas (dzięki waszemu Prezydentowi)Bo to nie mój Prezydent..Widział ktoś kiedyś Prezydenta jakiegokolwiek kraju który wyciera sobie gębe Patryiotyzmem a nie potrafi śpiewać swojego hymnu państwowego!!!! Violent Violent Violent którego Prezydenta nazwano kartoflem Wałęse,Kwacha nie!Człowiek ten nie potrafi złożyć prawidłowo-stylistycznie zdania po naszemu, mlacka mówi nie wyrażnie,a co najważniejsze nie przejmóje się wogóle swoim narodem dla niego ważne jest tylko procentowe poparcie jego zafajdanej partyjki a dowodem tego jest wyjazd do Gruzji(nie potrzebny)ale trzeba przecież podnieśc popularność swojej partii.
Suma sumarum-Polska biedna ale katolicka i cofająca sie w rozwoju dzieki takim ludziom jak kaczory,gosiewskie.zero ziobra itd.itd.
Jeśli tacy ludzie przejeli by władze w polsce to Rydzyk,Jankowski i cała ta czarna mafia żadzili by wspólnie z PiS wszedzie dookoła wisiały by krzyże co druga ulica zwała by się JPII w szkołach stare dewoty(mohery) uczyły by dzieci że przyniosły je bociany.
Chcecie aby ta wizja sie spełniła Wasza sprawa....
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka