Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent RP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Na platformie też się zawiodłem, ale mimo wszystko lepsze to niż pis. Dlatego na żadne wybory nie idę, chyba że na prezydenckie żeby pomóc w usunięciu Kwaczyńskiego, bo to jest porażka na całej linii.


Grzecznie się prosi ludzi, aby zapoznali się z programem wyborczym, ale większość głosuje na twarze i słodką gadkę.

BTW podobno nie do końca obiektywny raport, ale pozwala spojrzeć na dokonania naszej władzy z perspektywy 19 lat

http://www.podsumowanie2008.yoyo.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
A rechot, który słychać na filmie z youtube linkowanym przez karolzet jest sztucznie doklejony.



Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się podczas przemówienia Tuska
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5620258,Prezydent_Kaczynski_potwierdza__Smialem_sie_podczas.html
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sawo



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
A rechot, który słychać na filmie z youtube linkowanym przez karolzet jest sztucznie doklejony.


Secundo muszę Ciebie rozczarować ale oglądałem w TVP 3 info na żywo relację i jest to 100% żałosnego śmieszku w wykonaniu aż smutek mnie ogrania "Naszego" prezydenta. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sawo napisał:
secundo napisał:
A rechot, który słychać na filmie z youtube linkowanym przez karolzet jest sztucznie doklejony.


Secundo muszę Ciebie rozczarować ale oglądałem w TVP 3 info na żywo relację i jest to 100% żałosnego śmieszku w wykonaniu aż smutek mnie ogrania "Naszego" prezydenta. pozdro


Potwierdzam; tym bardziej, że nie można powiedzieć, że jakiś "odłam" TVP jest nieprzychylny prezydentowi.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaspian



Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 17

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te brechanie przypomniało mi taką jedną postać z bajki - detektyw bełkot, czy jakos tak... Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaspian napisał:
te brechanie przypomniało mi taką jedną postać z bajki - detektyw bełkot, czy jakos tak... Dancing


A mi Mariolkę Krejzolkę Smile
http://pl.youtube.com/results?search_query=mariolka+krejzolka&search_type=&aq=1&oq=mariol
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sawo



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:20 pm    Temat postu: ss Odpowiedz z cytatem

Odnośnie Was którzy piszą, że Kaczyński dobrze zrobił jadąc do Gruzji atakując retorycznie Rosję. Aż mnie żal bierze z tak wąskiego toku myślenia. Kaczyński od samego początku elekcji zabiega o partnerstwo z USA i mówienie tutaj że Polska stawia się Rosji dzięki takim posunięciom jest śmieszne, bo przez to jesteśmy satelitą USA. Czym się różnił logicznie atak Putnia na Gruzję od ataku Busha na Irak niczym. Tylko USA mają lepszy marketing globalny państwo demokratyczne, walczące z totalitaryzmem i to jest dobra przykrywka. I dzięki temu Stany mogą więcej. A Rosja też by mogła gdyby była demokratyczna, walcząca z totalitaryzmem (ale w tym wypadku walczyła z totalitaryzmem będąc państwem totalitarnym). Więc trzeba się zastanowić nad postępowaniami bo sojusz z USA nie jest dobry i pogorszenie stosunków z Rosją też. Jedyna szansą jest pogłębiona integracja z UE do ewolucyjnego osiągnięcia stanu federacji, ale tutaj z Kaczyńskimi na czele będą przeciwko pseudo nacjonaliści. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, głupia blondynka, napiszę tylko tyle: jak usłyszałam, w jaki sposób Kaczor w Gruzji się wypowiada, to tylko to, że nie miałam gotówki a do wypłaty daleko - powstrzymało mnie przed sprintem do biedronki i zakupu kilkunastu butelek wody, paru kilogramów mąki, kaszy, ryżu, cukru itd....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozumcie w końcu fanatycy kaczora i reszty oszołomów z pis... że ten chory człowieczek tak jak jego braciszek prowadzi nasz kraj ku przepasci!Gdy byli u władzy(2 lata)co zrobili pytam co!Powiesili krzyż w sejmie zajmowali się deubekizacją ośmieszaniem nas Polaków przed całym światem.Większość grup zawodowych w tym czasie strajkowała o godne pensje to co ten wasz kaczorek robił.....zagłuszał rozmowy pielęgniarek olewał każdy strajk z góry na dół!!!Jeżdził do Częstochowy ze swoimi lizusami (czyt.edgar peron gosiewski,lepper i inni karierowicze)Tak bardzo -pamietam-wtedy się modlił że nawiedzony tadko rydzyk zwyzywal kaczora i jego zone od czarownic i gdyby kaczor mial jaja odpowiedzial by celna riposta zaden facet z jajami nie pozwolil by sobie na obrazanie wlasnej zony ale trzeba nosic spodnie a nie pistolecik wiem jedno ze elektorat pis-u sklada sie z 85%nawiedzonych moherow sa to emeryci rencisci-prosci ludzie- ktorym za pomoca ksiedza wszystko da sie wmowic i te przykurcze z pisu dobrze o tym wiedza ale zab czasu jest nie ublagany i elektorat sie konczy....
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
secundo napisał:
A rechot, który słychać na filmie z youtube linkowanym przez karolzet jest sztucznie doklejony.



Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się podczas przemówienia Tuska
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5620258,Prezydent_Kaczynski_potwierdza__Smialem_sie_podczas.html


Ten tytuł, że on potwierdza, ułożyła Gazeta Wyborcza. Wywiad pochodzi z Dziennika http://www.dziennik.pl/opinie/article227128/Prezydent_Tacy_jak_Tusk_nie_powinni_byc_politykami.html
W tym wywiadzie nie ma mowy o śmiechu tylko o uśmiechu:
"Dz: A dlaczego uśmiechał się pan prezydent na początku przemówienia premiera?
LK: Bo mnie strasznie bawi, jak ktoś, kto słabo zna angielki rzuca się do przemawiania w tym języku. A w ogóle śmieszyło mnie to, że premier nie uznaje zwyczaju, który jest szanowany w całej Europie: prezydent zawsze przemawia przed premierem."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Secundo to co piszesz jest śmieszne. Może to sobie nazywać uśmiechem, a jak to wyglądało naprawdę to wszyscy widzieli i słyszeli. Śmiał się jak głupi. A pozatym słowa uśmiech użył dziennikarz a nie kaczor. Chyba logiczne, że nie poprawi dziennikarza i nie powie - przepraszam nie uśmiechałem się tylko rechotałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:44 pm    Temat postu: Re: ss Odpowiedz z cytatem

sawo napisał:
sojusz z USA nie jest dobry i pogorszenie stosunków z Rosją też. Jedyna szansą jest pogłębiona integracja z UE do ewolucyjnego osiągnięcia stanu federacji

I tutaj mamy bez osłonek podany postulat likwidacji Państwa Polskiego. W tej federacji UE inicjatywa należeć będzie oczywiście do Niemiec. To jest państwo, którego premier zawarł najpierw korzystny kontrakt z Rosjanami a w zamian dostał u nich dobrze płatną pracę (Gazprom). Czyli model poprawności stosunków z Rosją. I to ma być Twoim zdaniem polska racja stanu? Bo dla mnie to zdrada stanu.
Aż skóra cierpnie, jak bardzo Rosja i Niemcy się cieszą, że w Polsce jest młodzież, która myśli w taki sposób. Szkoda tylko tych tysięcy i milionów, które umierały w 1830, 1863-1865, 1920, 1939-1945, 1945-1956 i później za to, żeby Polska była suwerennym krajem. Ale widocznie to wszystko niepraktyczne głupki były.


Ostatnio zmieniony przez secundo dnia Sob Sie 23, 2008 2:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Secundo to co piszesz jest śmieszne. Może to sobie nazywać uśmiechem, a jak to wyglądało naprawdę to wszyscy widzieli i słyszeli. Śmiał się jak głupi. A pozatym słowa uśmiech użył dziennikarz a nie kaczor. Chyba logiczne, że nie poprawi dziennikarza i nie powie - przepraszam nie uśmiechałem się tylko rechotałem.

No widzisz. A Gazeta Wyborcza uwzględniła to wszystko i od razu zrobiła kompletną logiczną wersję wydarzeń. Ale dziwię się, że nie poszli na całość. Należało dać tytuł: "Prezydent potwierdza: Rechotałem jak głupi!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sawo



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 3:16 pm    Temat postu: s Odpowiedz z cytatem

secundo my nie żyjemy w XVIII czy XIX wieku czy XX wieku. Założę się, że jak PiS też byłeś przeciwny wstąpieniu Polski do UE bo będzie zagrożona nasza suwerenność, a potem co ściema że unia jednak dobra ale dalej są zagrożenia. Po pierwsze polecam trochę postudiować odnośnie suwerenności a nie rzucać populistycznych hasełek pod tytułem tak naprawdę Niemcy będą miały inicjatywę. Wiesz co to jest spowodowane brakiem w specjalistycznej edukacji tylko szczebla wyższego.
Tak Schroeder dostał robotę u ruskich ale co to ma wspólnego z hipotetycznie federalną Europą??. Czy USA albo Federacja Niemiec czy najlepszy przykład wielojęzycznej oraz wielonarodowej Federacji Szwajcarii pokazuje jakieś antagonizmy typu, że teksykańczyk, mieszkaniec byłej NRD czy jakiś Niemiec w Szwajcarii rządzi poszczególnym państwem; nie, takie chore populistyczne hasła tylko u nas w Polsce. Po pierwsze powolna federalizacja UE nastaje w drodze ewolucyjnej jako bytu od jej powstania czyli lat 90 XX wieku. Po drugie statut prawny byłby zawarty w konstytucji takiego bytu jakby powstał i tam można np. na wzór USA stworzyć konstytucyjne poprawki i inne akty które by blokowały jakieś posunięcia nie zgodne z zsadą solidaryzmu obywateli takiego bytu, tylko trzeba mieć wyobraźnie, myśl oświeceniową, której chyba secundo Ci brakuje. pozdro
To
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sawo



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:

W tym wywiadzie nie ma mowy o śmiechu tylko o uśmiechu:
"Dz: A dlaczego uśmiechał się pan prezydent na początku przemówienia premiera?
LK: Bo mnie strasznie bawi, jak ktoś, kto słabo zna angielki rzuca się do przemawiania w tym języku. A w ogóle śmieszyło mnie to, że premier nie uznaje zwyczaju, który jest szanowany w całej Europie: prezydent zawsze przemawia przed premierem."


Nieźle secundo nie umie się przyznać do błędu, przyznaj że Kaczyński się nabijał z "Tusku", bo dzieciaki się pokłóciły w piaskownicy, i każde musi jednemu nadepnąć na odcisk, tak prezio powinien pierwszy mówić jako prezydent ale może Tusku jako gospodarz doszedł do wniosku że on będzie pierwszy, ale to nie istotne bo dzieciakom nie wytłumaczysz. Wracając do Ciebie napisałeś że filmik to manipulacja, a większość Ci odpowiada że nie i koniec pomyliłeś się, a dodatkowe jakieś tłumaczenia i próba z faktu oczywistego zrobienia jakiegoś spisku mediów np. TVP3 info, że chcą ośmieszyć prezydenta Ci się tutaj nie uda. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka