Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mechanicy, warsztaty samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moi znajomi swoja toyotę previę wozili do p. Fornagla. I za każdym razem wyjeżdżała z nową usterką Smile

Więc nie wiem czy taki solidny p. Fornagiel jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
arkadio



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 11
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 12:44 pm    Temat postu: Blacharz Odpowiedz z cytatem

Znacie jakiegos dobrego i taniego blacharza w okolicy żeby zrobił mi podłogę i progi w aucie ?? Pomozcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 337

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manfred napisał:
To moi znajomi swoja toyotę previę wozili do p. Fornagla. I za każdym razem wyjeżdżała z nową usterką Smile

Więc nie wiem czy taki solidny p. Fornagiel jest Smile


Zgadzam się, używa jakiś starych części albo cuś... i ZA DUŻO kasuje.
_________________
http://mtsl.digart.pl/digarty/

tel 661 143 709



Moja trasy na Bikemap
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markos1973



Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten mechanik na granicy Knurowa i Gierałtowic o którym mowa wcześniej jest dobry?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarma



Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 32

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może orientuje sie ktoś ile kosztuje wymiana oleju wraz z filtrami w nissan almera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deejay turn



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 550
Skąd: Slonsk !

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama wymiana ok 80zł + materialy
_________________
Śląsk Hajmat Mój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deejay turn napisał:
sama wymiana ok 80zł + materialy

czyli 150zl Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
animalx



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 185
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej i filtry można wymienić we własnym zakresie. Jak coś, to mogę pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fresz



Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdwe na terenie Knurowa brakuje dobrego i nowoczesnego warsztatu samochodowego. Jeżeli ktoś ma drobne naprawy np: wymiana tłumika to polecam AB z Gierałtowic miła i fachowa obsługa klientów, co do większych napraw pozostaje chyba tylko Mistral. Dużym plusem tego warsztatu jest spore doświadczenie kilku mechaników.
Napewno nie polecam i odradzam korzystania z usług BOSCH Serwis Szymecki, który ni jak mi to coś nie przypomina Serwis BOSCH-a. A widziałem nie jedną taką placówke na terenie europy. Podejście właściciela serwisu do klientów jest strasze, nie dość że czekałem długo na przyjęcie samochodu, to z oddaniem pojazdu było jeszcze gorzej przez tydzień mnie zwodzono i ciagle obiecywano nowe terminy odbioru. Samochód po odbiorze był starannie wymyty i wyprany, aż za bardzo. Niby wszystko wporządku, lecz i tak wróciłem z powrotem bo podczas wymiany jednego elementu inne zostały naruszone i tak sprawa do dziś jest nie wyjaśniona, gwarancja podobno tego nie obejmuje, a jak udowodnić mechanikowi że coś popsuł. Drodzy Knurowianie jeżeli macie nudne życie, a kolejny dzień nie wnosi nic nowego zapraszam do Sz. P. Szymeckiego na wymiane oleju lub czegoś innego w samochodzie, po tej wizycie zrozumiecie co to znaczy trafić na felerny warsztat. Z całym uznaniem pozdrawiam szerokie grono specjalistów wraz z trzecim pokoleniem rodziny Szymeckich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
versus



Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 21

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fresz napisał:
Tak naprawdwe na terenie Knurowa brakuje dobrego i nowoczesnego warsztatu samochodowego. Jeżeli ktoś ma drobne naprawy np: wymiana tłumika to polecam AB z Gierałtowic miła i fachowa obsługa klientów, co do większych napraw pozostaje chyba tylko Mistral. Dużym plusem tego warsztatu jest spore doświadczenie kilku mechaników.
Napewno nie polecam i odradzam korzystania z usług BOSCH Serwis Szymecki, który ni jak mi to coś nie przypomina Serwis BOSCH-a. A widziałem nie jedną taką placówke na terenie europy. Podejście właściciela serwisu do klientów jest strasze, nie dość że czekałem długo na przyjęcie samochodu, to z oddaniem pojazdu było jeszcze gorzej przez tydzień mnie zwodzono i ciagle obiecywano nowe terminy odbioru. Samochód po odbiorze był starannie wymyty i wyprany, aż za bardzo. Niby wszystko wporządku, lecz i tak wróciłem z powrotem bo podczas wymiany jednego elementu inne zostały naruszone i tak sprawa do dziś jest nie wyjaśniona, gwarancja podobno tego nie obejmuje, a jak udowodnić mechanikowi że coś popsuł. Drodzy Knurowianie jeżeli macie nudne życie, a kolejny dzień nie wnosi nic nowego zapraszam do Sz. P. Szymeckiego na wymiane oleju lub czegoś innego w samochodzie, po tej wizycie zrozumiecie co to znaczy trafić na felerny warsztat. Z całym uznaniem pozdrawiam szerokie grono specjalistów wraz z trzecim pokoleniem rodziny Szymeckich


W 100% zgadzam się z fresz'em co do firmy BOSCH SERWIS Szymecki. Dwukrotnie miałem do czynienia z tym "servisem". Za pierwszym razem coś zepsuli "przy okazji" a za drugim za usługę chcieli wziąć trzykrotnie więcej niż w innym zakładzie...
A obsługa...
no cóż...
jakby łaskę robili
człowiek czuje się winny, że miał czelność poprosić o naprawę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U p. Szymeckiego to faktycznie ceny z kosmosu a jakość usług daje wiele do życzenia Violent .Zgadzam się całkowicie z moimi przedmówcami Super
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tgorski20



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę wkońcu ludzie reagują na chamstwo Pana Szymeckiego, miałem z tym warsztatem kilka razy do czynienia i dokładnie jest tak jak piszą ludzie, człowiek nie dość że czeka na termin płaci tyle samo, albo i więcej niż w autoryzowanym serwisie VW to potem prosi się aby auto zostało oddane. Kiedyś mój sąsiad podjechał do P. Szymeckiego starym oplem Kadetem w samochodzie szwankował układ chłodzenia, Serwis uznał że trzeba wymienić chłodnice i elementu układu, kosztorys opiewał na ponad 1000 zł, a w innym warsztacie wymienili jakiś przewód koszt naprawy 25 zł. Szczerze po moich wizytach w naszym ukochanym Serwisie Bocha, zaczołem samochód serwisować u LELKA w Gliwicach na portowej, mają autoryzacje, człowiek jest szanowany jak normalny klient, a jak kierownik poprosił mnie o 10 minut zwłoki bo samochód mi myli to i kawka się znalazła. U P. Szymeckiego zostawiłem dość pokaźne sumy za które można by było kupić nie jeden samochód, a auto niestety musiałem oddać do specjalistów bo ciągle coś mi szwankowało. W zyciu tam już nie pojade, czasem wydaje mi się że rower jest za skomplikowany do tego serwisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy w knurowie lub okolicy jest dobry serwis klimatyzacji - potrzebuje ja odgrzybic - byla serwisowana w zeszlym roku w zakladzie bosh serwis i przy okazji "niby" odgrzybiana (wlasciciel chcial wyludzic pieniadze, bo mial tylko sprawdzic - a niby przez pomylke ja odgrzybili i chcial dodatkowe pieniadze - nie dostał), a w aucie jak smierdziala wentylacja tak dalej jedzie stara szmata.

dzisiaj jestem umowiony do serwisu na wolnosci, ale zastanawiam sie czy jechac, bo jutro mam juz trase i obawiam sie ze moze smierdziec - a jechac cala nocke w smrodzie to kaszana, klima jak juz chodzi to w aucie nie czuc starej szmaty - tylko na samym nawiewie tak wali
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odgrzybiałem w mistralu płaciłem 70zł i nie śmierdzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Thorland



Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha bosh serwis, dramat, szkoda ze nie przeczytalem tego forum zanim tam oddalem samochod... czyzby jakis spisek przeciwko temu warsztatowi czy moze rzeczywiscie omijac szerokim łukiem? Potwierdzam przedmowcow, jestem nowym mieszkancem knurowa i niestety czasem czlowiek zabladzi... pora przetestowac Mistral`a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka