Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Burze i ulewy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina1639 napisał:

Trochę matematyki i nie będziesz musiał tyle pisać i się męczyć.

Kanalizacja, która jest przewidziana w Naszym mieście powinna bez problemów przyjmować takie ilości wody jakie były ostatnio.

Jednak jeżeli jest zapchana, niedrożna, uszkodzona już na etapie budowy (popękane rury tak jak to miało miejsce na ulicy np. Koziełka) a w środku jest 5 ton syfu, mułu itd - to chyba pretensje do kogoś mogą być ?

TAK czy NIE ? Pewnie powiesz, że nie bo jak zawsze w tym kraju NIKT za nic nie odpowiada i nie ma WINNEGO !

BO przecież to zdarzenie losowe !

Jak ma to wszystko normalnie wyglądać ?

Współczuje tym ludziom, którzy przez nieudolność PWiK stracili nie raz dorobek ciężkich lat pracy ! A jeżeli Ty to masz w poważaniu to im to powiedz !

A Urzędnikom (na których płacimy ciężkie miliony), którzy odbierają te buble podaj rękę !

Ręka, rękę myje ! Przez to z tego szamba nigdy nie wyjdziemy !



Karolinko...

Nie denerwuj się bo złość cerze szkodzi...

Po pierwsze zgadzam się, że jeżeli urzędnik czy ktoś inny popełnił błąd, niedopilnował itd. powinien ponieść pełne konsekwencje.

Jeżeli zalanie samochodu, domu było EWIDENTNYM błędem jakiejś instytucji lub też firmy odpowiedzialnej za to - to zgadzam się, że powinno to być rozstrzygnięte na drodze sądowej w formie odszkodowania.

Natomiast nie zawsze - jest to wina ludzka. I to mi chodzi.
Wyłącznie.

Ludzie mają tendencję do szukania winnych wszędzie...

Ale zgadzam się, że dziadostwa u nas nie brakuje i też uważam, że nasze ciężko zarobione pieniądze, często pracując po 14h dziennie są marnotrawione i przewalane przez urzędasów i firmy dla nich pracujące...

A w dupie nie mam tych co wszystko stracili ale też nie jestem zwolennikiem bezwarunkowej pomocy Państwa kiedy nie są winni za dane wydarzenie.

Tak jak było z rolnikami... cwaniaki nie ubezpieczały upraw... przyszedł grad i pretensje do Państwa... tak jak ten słynny paprykarz 'Jak żyć premierze, jak żyć'... to było żenujące i beszczelne....

No także ... no mam nadzieję, że spokojnie oglądniesz wieczorem swój ulubiony serial....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Wszyscy traktują Państwo jak dojną krowe...


Pomijając temat zalewania i ulew ( o dziś też mega opady i Knurów ciut zalało) to uwierz mi to ja się czuję dojony przez Państwo jak tak dojna krowa. Już nie będę tu robił wyliczeń Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powazny napisał:
Knurowianin2000 napisał:
Wszyscy traktują Państwo jak dojną krowe...


Pomijając temat zalewania i ulew ( o dziś też mega opady i Knurów ciut zalało) to uwierz mi to ja się czuję dojony przez Państwo jak tak dojna krowa. Już nie będę tu robił wyliczeń Wink
Tego nie neguje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie czy naprawią "chodnik" na Niepodległości na wysokości Auto-Bumu. Przecież tam można nogi połamać po tych ulewach, wyrwało masakryczne dziurska... Nie wspomnę już o wstrząsu mózgu, którego może nabawić się moje maleństwo jak przejeżdżamy wózkiem Sad Ulicą przecież nie pójdę, a lecieć Wilsona na około mi się nie widzi. D'oh!
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego wiatru i takiej ulewy jak dzisiaj rano to chyba dawno nie było. Rano to przez miasto slalom autem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie lukas, też odniosłem takie wrażenie, wiało jak...

Trzeba przyznać że służby z LWSM szybko uporządkowali teren po złamanym drzewu i porozrzucanych blachach ze śmietnika (przechodziłem akurat obok wieżowców przy Powerze). Niektóre samochody niestety ucierpiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na fotograficzny rekonesans :

http://iknurow.pl/?p=14630
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka