Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior - kandydat do Rady Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Max!

Skoro uważasz że nie potrafię rozmawiać z ludźmi, to zapraszam na gg 3173611 w celu umówienia się na spotkanie, porozmawiamy i ocenisz czy potrafię rozmawiać z ludźmi.
P.S. Niestety nie pozwolę być "owieczką" do bicia, dla niektórych osób na tym forum; starałem się wypowiadać merytorycznie i nikogo nie atakować, długo też nie reagowałem na chamskie i bezszczelne ataki na moją osobę ze strony niektórych ludzi na tym forum, w końcu im odpowiedziałem i tego nie żałuję. Zdecydowałem się na otwartą dyskusję z Państwem na tym forum, lecz niektóre osoby niestety nie potrafiły przestrzegać podstawowych zasad tej dyskusji, więc "trafiła kosa na kamień", a że "kamień" podpisuje się imieniem i nazwiskiem, to jest jeszcze bardziej atakowany, z kolei te "kosy" nie mają nawet odwagi ujawnić swojej tożsamości i ja tego nie rozumiem, czego się obawiają?


Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macieju,
ponieważ nie mogliśmy się dogadać w wielu kwestiach (brak odpowiedzi, lub odpowiedzi szczątkowe albo nie na temat) zostałeś przez niektórych okrzyknięty pieniaczem.

Przyznaj jednak, że w jednym z postów (o ile dokładnie śledzisz dyskusję - chyba w temacie KWW PRP) napisałem, że jesteś "lepszy gość" niż inni bo masz odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem.

To niewątpliwy atut obok zapału i chęci działania. Cała reszta niestety ... D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem raz pochlebnie się o mnie wyraziłeś Smile
Tylko co z tego wynika? Smile

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Polecam Państwu stronę pani radnej Teresy Kocierz, kandydatki na urząd prezydenta miasta Knurów na którą ja będę głosował i którą popieram w wyborach prezydenckich, strona jest pod adresem www.teresakocierz.knurow.com.pl

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
zapewniam Państwa że oświadczenie PO w tej sprawie będzie wydane jeszcze przed wyborami (mam takie informacje ze strony władz PO)


no Maćku co z tym oświadczeniem, wiesz czas ucieka... wkrótce okaże się ile warte są Twoje deklaracje i obietnice - nawet te najprostsze...
Liar

CYa
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

W związku ze zblirzającom się "ciszą wyborczą", jak i wieloma spotkaniami w dniu jutrzejszym z wyborcami, pragnę podziękować Państwu za dyskusję w moim temacie i zaprosić do niej po wyborach (od poniedziałku).
W dalszym ciągu czekam na Państwa zapytania drogą mailową jak i poprzez gg (3173611).
Zachęcam wszystkie osoby z okręgu numer 1 do głosowania na moją skromną osobę w wyborach do Rady Miasta, jednocześnie informuję Państwa po raz kolejny na kogo ja oddam swój głos; są to:

Piotr Królicki- Rada Powiatu

Kinga Ponieważ- Sejmik Województwa Śląskiego

Teresa Kocierz- prezydent miasta

Zachęcam do głosowania na ww. osoby, są one osobami kompetentnymi i godnymi Państwa zaufania, polecam te osoby.

Ponadto zchęcam wszystkich niezależnie od poglądów politycznych i społecznych do pójścia na wybory, Szanowni Wyborcy władza jest w Waszych rękach, nie pozwólcie aby Wami manipulowano i idźcie głosować, zachęcam!

Pozdrawiam serdecznie

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zachęcam do rzetelnego zapoznania się z informacjami o kandydatach - przykładowo Macieju Kandziorze - myśle że każdy kto prześledzi dyskusje w tym wątku, wyrobi sobie zdanie o tym kandydacie...
szczególnie zwracam uwage na to w jaki otwarty sposób reaguje na wypowiedzi i pytania innych forumowiczów...
Osobiście chciałbym też podziękować Maćkowi za to że odważnie postanowił zaprezentować się na Forum - jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem kim jest... teraz wiem że niestety nie nadaje on się na radnego...
dlaczego?
- arogancja (vide: odpowiedzi) Evil or Very Mad
- cynizm (wywody o tym jak negocjował z partiami i że nie startuje z listy Kocierzowej bo za późno się do niego zgłosiła)
- brak wyczucia i taktu (vide: powyższy przykład) D'oh!
- rzucanie oszczerstw (vide: np. wobec Ramsa, część odwołanych zresztą oficjalnie) Violent
- wazeliniarstwo wobec "głosów poparcia", brak odpowiedzi (lub odpowiedź niecenzuralna) na głosy krytyczne (obiecał 3 razy oświadczenie PO w sprawie rzekomego braku poparcia dla Ramsa... i nic) Not talking
- i co najważniejsze mijanie się z prawdą (zdjęte kłopotliwe posty, ale wyjaśnienie odnośnie jednego wątku, no i składanie obietnic bez pokrycia) Liar

Ja ciesze się ze zdobytej wiedzy tym bardziej że w wyborach parlamentarnych głosowałem na Platformę Obywatelską, i pewnie w następnych wyborach do sejmu i senatu również poprę PO - teraz już wiem na kogo NIE głosować!

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co? obiecanki macanki... oświadczenia PO do tej pory nie dane mi było zobaczyć, ja już wiem, że Tobie się nie udało, a Ramsowi wyszło Smile
Wykształcenie w niczym Ci nie pomogło, jak i poparcie Krystyny Szumilas. Mam nadzieję że jak najszybciej PO wymaże Twoją osobę z szeregów i pozbędzie się tej czkawki...
a miało być tak pięknie i co??
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rano słyszałem, że Maciej ma duże poparcie.
Tak mi się nasunęło, że nie ważne czy o kandydacie mówi się dobrze czy źle, byleby mówiło się dużo.
Z tego co napisał miękki_krochmal nie zawsze się to sprawdza.
Pewnie znowu wybraliśmy starych wyjadaczy, którzy zapuścili już korzenie w Ratuszu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miękki_krochmal napisał:

Wykształcenie w niczym Ci nie pomogło


hmmm śmię twierdzić że policealene studium zawodowe i 1 rok na jakiejś tam prywatnej szkole to niezbyt dobry punkt przetargowy jeśli chodzi o wykształcenie... tym bardziej mnie śmieszyło kiedy Maciek czepiał się wykształcenia prezydenta...
ale cóż - ja też mam nadzieje że PO pozbędzie się takich ludzi jak on - wtedy będe mógł na nią dalej z czystym serecem głosować w wyborach parlamentarnych...

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nam Maciuś po wyborach ucichł Mr. Green
Jeśli tu zaglądasz to mam pytanie ! Jaki był twój wynik wyborczy ?
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak patrzałem to Maciek miał 105 głosówSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za wszystkie oddane na moją skromną osobę głosy Smile Wynik- dobry, liczyłem na ponad 100 głosów i było ponad 100.
Zarówno ja jak i Pan Marek Ostrowski osiągnęliśmy lepszy wynik od pana Henryka Kurowskiego (PiS), który miał 60 głosów i "wszedł" do Rady, dzięki "blokowaniu się" listy WdK i PiS-u; pozostawiam to bez komentarza.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Smile Wink
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maćku, jak już wpadłeś, to może nam wyjaśnisz jak było z tym poparciem PO dla Ramsa?

może się czepiam ale nie cierpię aroganckich kłamców...

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 8:46 pm    Temat postu: Pan Kurowski Odpowiedz z cytatem

Pan Kurowski wszedł nie dzięki blokowaniu tylko dzięki temu, że Pan Machulik miał 390 głosów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka