Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior - kandydat do Rady Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hayer



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy secundo to osławiony nauczyciel historii w naszym gimplu pan. Anndrzej Kołodziej , którego tak pięknie wypromował kiedyś Jan KOWOL w wiadomym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hayer napisał:
Czy secundo to osławiony nauczyciel historii w naszym gimplu pan. Anndrzej Kołodziej , którego tak pięknie wypromował kiedyś Jan KOWOL w wiadomym temacie.


nie Smile
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Pragnę poinformować Państwa, iż już wkrótce, tj. do środy zostanie uzupełniony dział "Wystąpienia w mediach" na mojej stronie internetowej, informuję o tym, gdyż wielu z Państwa na to czekało i o to pytało.
Zapraszam na www.maciejkandzior.prv.pl

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile no pięknie Maciusiu, że z oszczerstw i blefów, powróciłeś do chwalenia innych forumowiczów Smile
tyle, że bez obaw - myśle że secundo już wie jak bardzo go szanujesz i nie zmieni to fakt że wkleisz swoją wypowiedź do wszystkich tematów...

mariolka napisał:
a co Ty drogi Maćku masz za prawo do zachęcania kogo i czego mamy czytać? masz chłoptasiu jeszcze "nupla" pod nosem, a już chcesz doradzać? Komu? Chyba sobie! Lepiej umów się z dziewczyną (jak masz) i rozerwijcie się razem. A jak nie z nią to zrób to sam.Ciężko już z Tobą! Violent

najśmieszniejsze jest to że Mariolka (choć w mało subtelny sposób) to skrytykowała CIEBIE Maćku, a nie secundo którego bronisz i chwalisz!!!... Super

więc Maćku, efekt jest taki że Twój post mający pokazać jaki ty sprawiedliwy i obiektywny jesteś (stajesz w końcu w obronie innych), jest szczutczny aż do przesady, nie mówiąc o tym jak pretensjonalne jest przeklejanie go do innego tematu... Brick wall

Edit: Admin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Pragnę poinformować również w moim temacie na kogo zagłosuję do Rady Powiatu i Sejmiku Województwa Śląskiego i tak kolejno:


Piotr Królicki


Kinga Ponieważ


Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Admin usunął obraźliwe posty Macieja skierowane pod adresem Barta.
To naprawdę źle świadczy o autorze wypowiedzi, jeżeli zamieszcza na forum takie, które trzeba usuwać.

Przejrzałem skany szumnie nazywane na stronie WYSTĄPIENIA W MEDIACH.
Są to po prostu wzmianki o MRM i Millennium.
Na 5 zamieszczonych skanów w dwóch Maciej został wymieniony z imienia i nazwiska. W jednym przytoczony jest krótki tekst o problemach kadrowych klubu.

A ja myślałem że to będą obszerne fragmenty jakiegoś wykładu, prelekcji, wystąpienia, dyskusji na jakiś temat. Miałem nadzieję, że usłyszę jakąś MP3-kę z jakiejś debaty radiowej albo prowadzonej w TVP3.

Niestety młodzieńcze muszę przyznać, że "słowa to tylko słowa".


Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia Nie Lis 05, 2006 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

W najbliższym czasie zostanie dodanych jeszcze kilka moich wywiadów z gazet min. najsłynniejszy "Młodzik kontra weterani" z Dziennika Zachodniego, muszę je poprostu znaleźć Smile
A swoją drogą cieszę się Anonimie że tak uporczywie spoglądasz na moją stronę internetową Smile, gdyż ja nawet tego jeszcze sczerze mówiąc nie widziałem Smile

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do Admina, dlaczego nie reaguje na dzialania "kandydata" na radnego w radykalny sposób? Kasuje posty które sam napisał a kompromitują go na calej linii, dodatkowo uwagi innych forumowiczów w tym temacie też są kasowane. Co to za cenzura? gdzie odpowiedzialność za słowa? Jesli Kandzior nie mysli nad tym co pisze, to ostrzeżenie powinien dostać, a nie obchodzić się z nim jak z jakiem.
tyle w tym temacie, to jest dalekie od ok
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak. Szczerze mówiąc nie traktuję zbyt poważnie postów od osób anonimowych. Każdy może założyć sobie kilka kont i prowadzić zmasowany atak na danego użytkownika forum.

Co do strony Maćka uważam, że jest bardzo dobrze wykonana i zawiera dużo informacji na jego temat.

Już od kilku lat obserwuję działalność Maćka w Knurowie i muszę przyznać jedno: chłopak nie próżnuje. Przez tyle lat nie stracił swojego zapału, to bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Pozdrawiam.

Dawid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo Dawid Smile uważam że taka opinia pozatym że oczywiście motywuje mnie do dalszego działania, jako opinia człowieka obiektywnego, który jest już długo na tymże forum, to zachęca do jeszcze większego wysiłku z mojej strony dla poprawienia jakości życia mieszkańców naszego miasta, tak czysto fizycznej, jak i rozrywkowej.
Co do wypowiedzi Miękkiego_krochmala, nie będę zniżał się do twego poziomu, tyle w tym temacie.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:

Co do wypowiedzi Miękkiego_krochmala, nie będę zniżał się do twego poziomu, tyle w tym temacie.

Pozdrawiam


Gdybyś się zniżył, być może wreszcie osiągnąłbyś jakiś poziom
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naglowki tych wycinkow prasowych tak szczerze nie wygladaja budujaco Wink


"Młodzieżowa Rada Miasta umarła śmiercią naturalną - Stracili zapał"
"Millenium nie wystartowało"
"Z nisko podniesioną głową"


Wink
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zgadzam się Zibo, lecz powiem tyle że MRM nie upadł z winy Komitetu Założycielskiego, którego byłem członkiem, artykuły zamieszczone na mojej stronie świadczą o mojej obiektywności wobec własnej osoby, gdyż nie są tylko pozytywnymi dla mnie.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choćbyś nie wiadomo jakie miał dobre plany, program i nawet zasługi, to wizerunek, etykietka jaka się przylepiła do ciebie - trudno Ci będzie ją zerwać. Przez Twoja aktywnść na forum, przez niewyparzoną gębę pokazałeś, że oprócz zalet tylu zapał, energia jesteś jeszcze niedojrzały do roli radnego, bo nie znasz podstawowej zasady, że w radzie nie będziesz samotnym rycerzem, ale grasz w zespole - oczywiście jeżeli masz zamiar coś zbudować, a nie tylko być krytykiem i oceniaczem. Ale chyba jednak chcesz byc tym ostatnim, bo Twoim wzorem jest p. T. Kocierz. Poniewaz również b. prezydenta Kowola cenisz, to nie dziwię się, że tak samo "zioniesz słowem" jako on (pomimo sukcesów nie został i raczej nie zostanie prezydentem, bo tak samo jak Tym nie umiał rozmawiać z ludźmi). Inaczej mówiąc: swoimi słowami zrażasz do siebie ludzi, więc trudno ci będzie budować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaDo napisał:
Szczerze mówiąc nie traktuję zbyt poważnie postów od osób anonimowych.


@DaDo
no cóż - dla mnie istotna jest po pierwsze strona merytoryczna postów niezależnie od tego kto je pisze.
Jeżeli ktoś zakłada kilka konto to po to aby "bombardować" innych bezpodstawnymi oskarżeniami, ale odbija sie to na poziomie postów tych osób...
Natomiast jeżeli ktoś chce uczestniczyć w merytorycznej dyskusji to nie ma powodu by sobie zakładać innych kont, tym bardziej że jakością (a nie ilością) sam sobie wyrabia image na forum...

pozatym, Dawidzie, czy gdybym podpisywał się Bartłomiej to byłbym mniej anonimowy? Mr. Green

maciekknurow napisał:

Co do wypowiedzi Miękkiego_krochmala, nie będę zniżał się do twego poziomu, tyle w tym temacie.

co takiego było w wypowiedzi Miękkiego_krochmala że tak się wypowiadasz o nim?

Chyba każdy już zauważył że nie odpowiadasz na posty dla Ciebie niewygodne lub robisz to w powyższy infantylny sposób. Za to z niesamowitą gorliwością piszesz że zgadzasz się z innymi i dziękujesz im za miłe słowa. Czy nie zauważyłeś że dla wielu osób jest to już irytujące i pretensjonalne? jeżli rzeczywiście chciałbyś komuś podziękować to być to zrobił wiadomością na priv... ale widać przyświecają Ci inne cele... Think
może się powtarzam, ale ręce opadają widząc z jaką częstotliwością sam siebie kompromitujesz... Dontknow
pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka