Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior - kandydat do Rady Miasta Knurów
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 10:16 pm    Temat postu: Maciej Kandzior - kandydat do Rady Miasta Knurów Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że te wybory niestety wygra pan R. Sad choć chciałbym żeby tak się nie stało odnośnie Komitetów wyborczych to w tych wyborach najprawdopodobniej bedzie ich aż 10 o 3 więcej niż w poprzednich, więc głosy się rozdrobnią
Zapraszam na moją stronę www.maciejkandzior.prv.pl

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek, Twoja strona cos niestety nie funkcjonuje w 100%, dziala tylko strona glowna
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Zapraszam na moją stronę www.maciejkandzior.prv.pl



Dlaczego miast programu wyborczego wyskakuje mi reklama czipsów?
Brick wall
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Ja uważam że te wybory niestety wygra pan R. Sad choć chciałbym żeby tak się nie stało odnośnie Komitetów wyborczych to w tych wyborach najprawdopodobniej bedzie ich aż 10 o 3 więcej niż w poprzednich, więc głosy się rozdrobnią
Zapraszam na moją stronę www.maciejkandzior.prv.pl

Pozdrawiam

Czy nie uwazasz, ze w strone ktora prezentujesz powinienes wlozyc choc troche wysilku ? Chcesz sie reklamowac z gifem zrobionym w paincie wsadzonym w ta tandetna ramke ? litosci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Maćku!
Niestety to ja uważam, że oszołomstwem jest wstawiać sobie na forum taką "reklamówkę". Nie wiem czego ci naobiecywali, ale przestań robić z siebie pośmiewisko. Strona nie działa zupełnie i w dodatku jest na jakimś free serverku. Mogłeś choć zadać sobie jakiś trud i komercyjny serverek wykupić (to nie jest takie drogie). Nie chcę Cię oceniać i dołować zaraz na wstępie, ale jeśli szybko czegoś nie zrobisz w mojej pamięci pozostaniesz jako kolejny "oszołom" (sorki za wyrażenie) który pcha się do koryta na plecach innych.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage


PS. Polityka śmierdzi a foum to nie szalet.....
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem forum to nie słup ogłoszeniowy i nie miejsce na kampanie wyborczą i obiecywanie gruszek na wierzbie. Wszyscy są tacy dobrzy przed wyborami, a potem... wszyscy widzimy co się wyprawia.

maciekknurow napisał:
Ja uważam że te wybory niestety wygra pan R. Sad choć chciałbym żeby tak się nie stało

A co wolałbyś, żeby wygrał były prezydent pan K.??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum dotyczy naszego miasta, a wybory rowniez, tak ze mysle ze dzial moze byc przydatny w uzyskaniu jakis informacji, zobaczymy jak to sie rozwinie Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronka faktycznie nie działa, ale myślę, że coś tam się po prostu zablokowało w podstronach. Osobiście broniłbym tego chłopaka. Chociaż krytycznie oceniam PO i - jak może wiadomo - popieram PiS, uważam, że każdy pełen zdrowego buntu adept polityki lokalnej jest w Knurowie na wagę złota i trzeba takich ludzi pielęnować, jak drogocenne roślinki. A forum? Nie unikniemy na nim polityki, więc z dwojga złego lepiej, jeśli przychodzi z konkretną twarzą i nazwiskiem. Krótko mówiąc: ze stroną wpadka, ale intencje chłopaka rozumiem, szanuję i będę bronił, choć politycznie to niby mój przeciwnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cenzura
_________________
Maciej Kandzior


Ostatnio zmieniony przez maciekknurow dnia Wto Paź 31, 2006 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- droga rowerowa łącząca Knurów z gminą Pilchowice,

wow - moze więcej szczegółów? Szczerze mówiąc nie bardzo widzę możliwości realizacji tego przedsięwzięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:

Zapraszam na moją stronę www.maciejkandzior.prv.pl


troche więcej pracy...

nawet korzystając z darmowych narzędzi można zrobić coś lepszego...
a przynajmniej żeby działało jak trzeba...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Drodzy Państwo!

Przepraszam najmocniej za to że moja strona nie funkcjonuje tak ja powinna, zapewniam ze bedzie działała do końca września perfekcyjnie.

Zobaczymy, sprawdzimy , ocenimy.

maciekknurow napisał:
Felix nie wiem czy gif był robiony w "paincie", szczerze mówiąc nie znam się na robieniu stron internetowych dlatego tez poprosiłem o to kolegę, który wg. mnie główną stronę pod względem graficznym zrobił bardzo dobrze. Niestety nie dysponuje "wielkimi" pieniędzmi żeby wynająść firmę.

Tak mi się wydaje że nawet cen serwerów nie sprawdziłeś bo byś wiedział że są to stosunkowo niskie kwoty .A co do stronki to zrobiła tobie reklamę ale negatywną, lepiej było poczekać i zrobić ją w całości [dobrze], a i jeszcze jedno wynająć .

maciekknurow napisał:



- zmiana Planu Zagospodarowania Przestrzennego miasta odnośnie "Al. Lipowej" w celu umorzliwienia Dontknow istnienia tam miejsc pracy (tzw. "budki przy kościele"), przypominam że w tej chwili praca ludzi tam handlujących jest zagrożona,

A co budki maja zniknąć ? [ tak z ciekawości]
Jak chcesz zmienić PZPrzestrzennego miasta ? Zmienić przeznaczenie tego poletka na festyny ? Czy tam gdzie jest wieża telekomunikacyjna ?
Czy chcesz tylko zmiany zapisu o Al.Lipowej w ustawie.
maciekknurow napisał:

- reaktywacja Domu Kultury w Knurowie wraz ze wszystkimi zespołami i kółkami zainteresowań

Jaki jest stan budynku byłego DK w Knurowie i ile ewentualny remont będzie kosztował ?
Co z firmami działającymi na terenie DK ?
Czy jakieś zespoły będą "podbierane" np. z DK w Szczygłowicach [inne placówki] ?
maciekknurow napisał:

-powołanie Sportowej Spółki akcyjnej

Czego, Olimpu czy Concordii ewentualnie BKS-u ?
Jakie koszty ?
No i najważniejsze pytanie: Po co chcesz powołać SSA ?
maciekknurow napisał:

- zadaszenie i poprowadzenie kanalizacji dla "targowiska miejskiego"

Kanalizacja jak najbardziej.
Zadaszenie w formie wiaty ?
A może na początek pogonić Straż Miejską do dawania mandatów za burdel którzy zostawiają sprzedający ?
maciekknurow napisał:

- droga rowerowa łącząca Knurów z gminą Pilchowice,

Pomysł dobry ale ile to kosztuje ?
maciekknurow napisał:

- oszczędności: nie 2 v-ce przew. Rady Miejskiej a 1, nie 8 komisji stałych a 5 (dla przykładu Katowice mają 10 przy 8 Knurowa!)

Oczywiście że tak ! Lecz zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy 21 radnych to o wiele za dużo. By w mieście wielkości Knurowa sprawowanie władzy odbywało się normalnie wystarczy 10-12 radnych.


Mam nadzieje na szybką odpowiedź.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:

Felix nie wiem czy gif był robiony w "paincie", szczerze mówiąc nie znam się na robieniu stron internetowych dlatego tez poprosiłem o to kolegę, który wg. mnie główną stronę pod względem graficznym zrobił bardzo dobrze. Niestety nie dysponuje "wielkimi" pieniędzmi żeby wynająść firmę.

Wpisalem w google "darmowe szablony"
Sprawdz ile tego jest... internet ma to do siebie, ze nie majac pieniedzy mozna zrobic bardzo wiele, wystarczy tylko odrobina checi.


Cytat:

- zmiana Planu Zagospodarowania Przestrzennego miasta odnośnie "Al. Lipowej" w celu umorzliwienia istnienia tam miejsc pracy (tzw. "budki przy kościele"), przypominam że w tej chwili praca ludzi tam handlujących jest zagrożona,

Tzn chcesz zostawic te budki w tym miejscu?
Moze wykombinowac cos innego?
Mam w zwiazku z tym pytanie do Ciebie. Dlaczego wciaz w Knurowie nikt nie pomyslal o stworzeniu czegos w stylu "centrum miasta"(patrz chocby ul. wolnosci w Zabrzu, o rynkach w Gliwicach czy tez Rybniku nie trzeba chyba mowic)
Czy tylko ja zauwazam, ze w tym 40 tysiecznym miescie nie ma miejsca, do ktorego moznaby pojsc wieczorem i pospacerowac, napic sie piwka czy tez najnormalniej swiecie spotkac sie z innymi mieszkancami naszego miasta?
Czy nikt nie zastanawial sie nad tym dlaczego wieczorami na rynku w Gliwicach mozna spotkac wiecej osob z Knurowa niz w samym naszym miescie?
Dlaczego ludzie tych pieniedzy nie mogą zostawić u naszych restauratorów czy też właścicieli klubów?
Nawet w mniejszych miastach niz Knurow sa pewnego rodzaju centra, ktore spelniaja role reprezentacyjna, czy tez sa pewnego rodzaju centrum rozrywki dla lokalnej spolecznosci.

Dlaczego nie u nas?
A moze wlasnie wokół łąki zwanej placem 700 lecia?
Pozdrawiam
Felix
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:52 pm    Temat postu: Maciej Kandzior Odpowiedz z cytatem

cenzura
_________________
Maciej Kandzior


Ostatnio zmieniony przez maciekknurow dnia Wto Paź 31, 2006 4:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:36 am    Temat postu: Re: Maciej Kandzior Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
mam sentyment jeszcze wyniesiony z przedszkola do tego budynu i tej sceny Smile


ja również mam sentyment, grałem bociana w jednym z przedstawień Mr. Green
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka