Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kaufland w Knurowie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 2:39 pm    Temat postu: Kaufland w Knurowie? Odpowiedz z cytatem

Słyszałem plotkę że w dużym Tesco ma powstać Kaufland? Podobno nawet w necie było o tym, ale nic nie mogę znaleźć. Jest coś na rzeczy? Od dłuższego czasu świeci się w środku, ale żadnych remontów nie widzę poza tym że zniknęła z powierzchni ziemi myjnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaufalnd kupił niedawno kilka dużych hal po zamkniętych Tesco (miasta wojewódzkie). Pisali także, że trwają rozmowy w sprawie przejęcia kolejnych budynków w mniejszych miastach, ale bez szczegółów co do ich lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o naszym wróble też ćwierkają ?
https://finanse.wp.pl/intermarche-nie-sklada-broni-siec-zapewnia-ze-dostrzega-potencjal-wzrostu-w-polsce-6457344372635265a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lidl po niemiecku to Kaufland.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
thomas1511



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: Knurów/Rijnwaarden-Nederland

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Lidl po niemiecku to Kaufland.
A można coś więcej, oczywiście w rozwinięciu tej myśli Prayer Wszak wiadomo ze Lidl i Kaufland to niemieckie sieci należące do jednego niemieckiego właściciela. Podobnie jest z siecią Saturn i Media Markt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No że Kaufland to to samo co Lidl tylko inna nazwa. W Polsce Kauflandy są tylko tam gdzie jest duże stężenie pseudo "niemców" czyli na Górnym Śląsku.

Nigdy tam nie pójdę. Auchan na Rybnickiej jest świetny.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
No że Kaufland to to samo co Lidl tylko inna nazwa. W Polsce Kauflandy są tylko tam gdzie jest duże stężenie pseudo "niemców" czyli na Górnym Śląsku.

Nigdy tam nie pójdę. Auchan na Rybnickiej jest świetny.


Chyba Ci się trochę coś pokręciło... Kaufland to bardzie super market a lidl to zawsze tylko dyskont.... więc raczej nie jest to to samo.

No Auchan jest świetny - szkoda tylko że dzięki dojnej zmianie i 500+ ceny szybują w kosmos...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
No że Kaufland to to samo co Lidl tylko inna nazwa. W Polsce Kauflandy są tylko tam gdzie jest duże stężenie pseudo "niemców" czyli na Górnym Śląsku.

Nigdy tam nie pójdę. Auchan na Rybnickiej jest świetny.


A co do teorii, że Kaufland jest tylko na Śląsku to też nie masz racji... bo sieć jest w całej Polsce !!! Brick wall Brick wall Brick wall
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, masz rację.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matt



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 51

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tesco było super, nie trzeba wyciągać auta z garażu, brak kolejek przy kasach samoobsługowych, sensowny asortyment. Teraz trzeba jeździć do Auchan nawet po kawałek sera. W Intermarche od zawsze panuje jakiś strajk włoski, wiecznie kolejki (jak w Biedronce), tylko jedna kasa otwarta no i nic tam nie ma. Auchan > Lidl > Biedronka > Intermarche
Czekam z niecierpliwością co otworzą w miejscu Tesco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
No że Kaufland to to samo co Lidl tylko inna nazwa. W Polsce Kauflandy są tylko tam gdzie jest duże stężenie pseudo "niemców" czyli na Górnym Śląsku.

Nigdy tam nie pójdę. Auchan na Rybnickiej jest świetny.

Masz facet jakiś problem do ślązaków? Jak Ci nie pasuje to wypieprzaj na zad***e z którego przyjechałeś.

Proszę o wybaczenie ale tacy frajerzy działają na mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę się nie unosić.
Wyraźnie napisałem o "pseudo Niemcach" nie o Ślązakach. Pseudo Niemiec to dla mnie ktoś, kto pluje na Polskę, a ciągle wywyższa Niemcy, zapominając o tym jak Prusacy traktowali polskojęzyczną ludność Górnego Śląska. Zapominają o tragedii tysięcy Ślązaków siłą wysyłanych na NAJGORSZE fronty.

Proszę mi tu nie imputować czegokolwiek, bowiem brzydzę się wszelkimi szowinizmami na tle narodowym czy wyznaniowym. Brzydzę się też instrumentalnym traktowaniem historii.

Jeśli jednak czuje się Pan urażony to przepraszam i zapewniam o modlitwie.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SQT napisał:
Rotmistrz napisał:
No że Kaufland to to samo co Lidl tylko inna nazwa. W Polsce Kauflandy są tylko tam gdzie jest duże stężenie pseudo "niemców" czyli na Górnym Śląsku.

Nigdy tam nie pójdę. Auchan na Rybnickiej jest świetny.

Masz facet jakiś problem do ślązaków? Jak Ci nie pasuje to wypieprzaj na zad***e z którego przyjechałeś.

Proszę o wybaczenie ale tacy frajerzy działają na mnie.


Spokojnie... już mu udowodniłem, że nie ma racji i jego teorie są z D...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Proszę się nie unosić.
Wyraźnie napisałem o "pseudo Niemcach" nie o Ślązakach. Pseudo Niemiec to dla mnie ktoś, kto pluje na Polskę, a ciągle wywyższa Niemcy, zapominając o tym jak Prusacy traktowali polskojęzyczną ludność Górnego Śląska. Zapominają o tragedii tysięcy Ślązaków siłą wysyłanych na NAJGORSZE fronty.

Proszę mi tu nie imputować czegokolwiek, bowiem brzydzę się wszelkimi szowinizmami na tle narodowym czy wyznaniowym. Brzydzę się też instrumentalnym traktowaniem historii.

Jeśli jednak czuje się Pan urażony to przepraszam i zapewniam o modlitwie.


Jakiś czas temu pseudo dyktator wypowiadał się o ukrytej opcji niemieckiej... czyli o Ślązakach - szczerze mnie to ubodło, ale niestety byłem za daleko żeby mu dać po mordzie. Dlatego też tego typu wypowiedzi niestety są dość kontrowersyjne jak dla mnie
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Rotmistrz, muszę panu uświadomić smutną prawdę, o której pan nie wie, albo po prostu nie chce wiedzieć.

Pisze pan, że pseudo Niemiec zapomina że Prusacy źle traktowali polskojęzyczną ludność Górnego Śląska.

Niech pan z łaski swojej zapozna się z faktami historycznymi, jak polska władza traktowała autochtonów po plebiscycie, jak wyglądały rządy spadochroniarza Grażyńskiego i jak wykończono Korfantego, który walczył o polskość tej Ziemi.

Dla Niemiec czy Prus Ślązacy byli Polakami, dla Polaków - Niemcami. Byli zwykłym mięsem armatnim, walczyli po obu stronach przeciw sobie. A na końcu czekała ich zsyłka.

Aby panu uświadomić coś jeszcze, napiszę że w czasie zaborów zmieniały się granice państw, ale nie zmieniało się prawo własności. Natomiast świetnie zostało pokazane w Kamerdynerze jak polska władza traktowała przyznane po I WŚ ziemie. I nie było ważne czy się na nich dobrze gospodarowało, czy źle. Ważne że są nasze i możemy z nimi zrobić co chcemy. To takie tuskowe "TERAZ K... MY".
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka