Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nast?pnym razem b?dzie laweta, czyli mistrzowie parkowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jimi

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego wspomnia?em ?e jest to problemem i trzeba cos z tym zobic. Tylko co? sami nie postawimy nowych parkingów. Tyle ?e brak parkingów nie zwalnia z takiego stawania samochodem.

Temat jest ci??ki. Z jednej strony gdzie stawia? samochody, a z drugiej nie mo?na blokowa? chodnika i przej?cia.
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Tomasz Magdziak

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuj? pochodzi? z wózkiem mi?dzy autami jak autor posta z matizem i pogadamy. Co jaki? czas to przerabiam. Proponuj? te? zrobi? kilka fotek obok poczty na Merkurach od strony ul. ?okietka i zobaczy? jak tam wygl?da miejsce z zakazem parkowania albo miejsce dla inwalidów....Tam jest dopiero jazda. Najlepsze, ?e wszyscy zostawiaj? auta na chwile i jak przyjad? interwencje to z regó?y nie maja co robi?....
jay_21

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Tak faktycznie sory mój b??d, nie zauwa?y?em autora tre?ci. Ale sk?d autor ma pewno?? ?e osoba która tam zaparkowa?a mia?a do wyboru kilka innych miejsc wolnych? Mo?e w mi?dzy czasie si? zwolni?y? Dajcie w paru sytuacjach na luz

Spacerowa?em z dzieckiem wi?c widzia?em, ?e by?o sporo, nie wierz?, ?e wcze?niej te? nie by?o... po prostu komu? si? chodzi? nie chcia?o.

Chodnik i przej?cie dla pieszych to nie miejsce do parkowania i kropka.

Ostatnio zmieniony przez jay_21 dnia Sob Wrz 07, 2013 10:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jay_21

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rss20 napisał:
...

dalo sie przejsc? dalo. a ze troche po tym kawalku trawy no to juz trudno. nikt nie jest idealny, kierowca matiza zapewne nie ma w aucie miarki, zeby wszedzie gdzie parkuje zmierzyc czy aby jest miejsca na tyle aby pani z wozkiem nie musiala sie silowac co by wozek gora 10cm dzwignac

Ju? pisa?em wcze?niej, przej?cie dla pieszych to nie miejsce do zaparkowania - od tego s? miejsca parkingowe.
Owszem da?o si? przej??, ale tam jest do?? nie równo i trzeba by?o bardzo uwa?a?, ?eby bezpiecznie przej?? ko?o tego samochodu i nie zachaczy? np lusterka. Ju? widze jaki pó?niej by?by lament, ?e wandale grasuj? w knurowie.

Ja mam du?y dystans do takich sytuacji, ale tam parkuj? nawet w zimie! W miejscu trawy s? wówczas zaspy ?nie?ne. Proponuj? wtedy te? przej?? z wózkiem. Akurat niedaleko przedszkola jest sporo miejsc wolnych. Ot cho?by parkingi obok bloków czy niedaleko biedronki.
Powrót do góry
jay_21

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2013 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jimi napisał:
Dlatego wspomnia?em ?e jest to problemem i trzeba cos z tym zobic. Tylko co? sami nie postawimy nowych parkingów. Tyle ?e brak parkingów nie zwalnia z takiego stawania samochodem.

Temat jest ci??ki. Z jednej strony gdzie stawia? samochody, a z drugiej nie mo?na blokowa? chodnika i przej?cia.

Problemem jest bardziej mentalno?? spo?ecze?stwa ni? brak miejsc parkingowych w tym miejscu. Jeszcze nie zdarzy?o mi si?, ?ebym w Knurowie nie mia? gdzie zaparkowa?. Zawsze znalaz?em miejsce, najwy?ej trzeba by?o przej?? max. 100m. Nogi mi z tego powodu nie odpad?y, ani te? nikomu niczego nie utrudni?em.
Powrót do góry
Jimi

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co do parkowania to jest wiele takich ulic ?e ci??ko zaparkowa? po 18/19, ale jak twierdzisz ?e by?o troch? wolnych miejsc dalej to nie ma usprawiedliwienia dla kierowcy matiza.
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
gafhproject

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauwa?, ?e bardzo cz?sto kto? wcze?niej postawi auto nieprawid?owo, a kolejne, które chce wjecha?, mie?ci si? po prostu mi?dzy nimi? Nie wiem jak w tym przypadku, ale tak jest cz?sto.
Powrót do góry
lucjanszolajski

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedziel? jaki? ja?nie pan (z synem) w ciemnym kombiku o numerze rejestracyjnym SGL 09U9 zaparkowa? pod drzwiami biedronki na mie?cie. Po co biedni maj? chodzi? 5 metrów dalej z wolnego miejsca parkingowego (nawet chyba mniej ni? 5 metrów).
Arczi

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do napisania tego postu natchn??a mnie poranna sytuacja z 31-12-2013 r. Sytuacja oczywi?cie si? powtarza cyklicznie. Wtorek rano - dzie? wywózki ?mieci w Szczyg?owicach. Jaki? kretyn oczywi?cie zaparkowa? przed wrotami do ?mietnika. Co robi? panowie "?mieciarze"? Tr?bi? jak por?bani i oczekuj?, jak facet jednak si? "skapnie", ?e to o niego chodzi i wyjdzie przestawi? pojazd. Si?? rzeczy sytuacja nawi?zuje do tego artyku?u

http://miastoknurow.pl/30333,mistrzowie-parkowania-sa-wszechobecni-list-czytelnika.html

Jednak co mnie wkurza? W po?owie panowie wywo??cy ?mieci, gdy? tr?bi? i budz? wszystkich dooko?a nie licz?c si? z tym, ?e kto? mo?e mie? np. ma?e dzieci lub po prostu chce si? klasycznie wyspa?. A w drugiej po?owie ca?a sytuacja prawna, bo co maj? zrobi? jak taki "osio?ek" zastawi im wjazd. Jakby zadzwonili po Stra? Miejsk? to poczekaliby chyba z godzin?, poza tym SM co najwy?ej na?o?y?aby mandat w wysoko?ci 100 z? + 1 pkt karny. Jaka? kara niby jest, ale jaka? Mo?e jeszcze odholowanie zostaje - jednak nie rozwi?zuje to problemu panów "?mieciarzy", którzy chc? wykona? swoj? robot? i nie maj? pewnie ca?ego dnia. Jest kolejna mo?liwo?? z?o?liwe naklejki i pi?tnowanie poprzez umieszczanie zdj?? np. w internecie, ale na d?u?sz? met? to chyba te? niewiele da. Chc? tu zaznaczy?, ?e rozumiem troch? panów ze s?u?b porz?dkowych, bo co maj? zrobi?, jednak jest to delikatnie mówi?c uci??liwe, chcia?oby si? powiedzie? bardziej dobitnie, ale wyskocz? gwiazdki.
Wracaj?c, co mog?oby ewentualnie poskutkowa?? Mo?e to, ?e gdyby panowie "?mieciarze" zrobiliby zdj?cie takiego pojazdu i okazaliby Stra?y Miejskiej lub Policji. I na tej podstawie za ponowny przyjazd s?u?b porz?dkowych zap?aci?by pan, który zatarasowa? wjazd. Tak, jak analogicznie jest to w przypadku zrobienia sobie kawa?u np. o pod?o?eniu bomby. Za ca?? akcj? obci??any jest "dowcipni?". Tylko jest pytanie? Czy jest to wykonalne w obecnie istniej?cych ramach prawnych? Czy jak wiele rzeczy w naszym kraju - pogada? sobie mo?emy, a ?ycie leci swoim torem.
Powrót do góry
rss20

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys tez przy alei piastow 4 ktos zastawil smietnik.
godzina 6:30-6:45 trabienie przez kilka minut jakby na alarm bombowy.
wstaje, patrze prawym okien na lewo a tu smieciarka taka awanture robi.
nie dosc, ze sama praca smieciarki cicha nie jest i moze niektorych obudzic to jeszcze bezsensowne larmo robia na pol szczyglowic.
w koncu jeden sie ruszyl z tej smieciarki, obfotografowal i pojechali dalej

musze im jednak pogratulowac, bo udalo im sie dobudzic faceta ktorego nie rusza chodzacy odkurzacz kolo lozka i pies w sasiednim pokoju nawet przy otwartych drzwiach. wlasciciel i tak nie ruszyl sie auta przestawic, za to ja chyba zaczne stawiac auto na tej kopercie kiedy bede potrzebowal nastepnego dnia rano wczesnego budzenia
Powrót do góry
lucjanszolajski

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musz? zrzuci? zdj?cia z telefonu a tam min. SM , Policja... takie tam.
nz9kxw

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Odno?nie tematu, to prosz? zwróci? uwag? na zaparkowane auta przy Sztukaterii przy ul Kosmonautów oraz w rejonie Banku Spó?dzielczego. Pomimo parkingu i oznakowania sposobu parkowania , auta s? wsz?dzie a szczególnie na chodnikach . Zamieszcz? zdj?cia jak wyjd? z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla w?a?ciciela, który my?li ?e jest królem parkingu. To nie pierwszy ani drugi przypadek, kiedy ja?nie pan tak parkuje. Mam nadziej? ?e post poskutkuje, bo nast?pnym razem nie b?dzie mi?ego wpisu na WK.

silos

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Parkowanie na po??czeniu dróg - warunkowo

Na skrzy?owaniu oraz 10 m od niego, zatrzymanie i postój s? zabronione."

Skrzy?owanie Mieszka l pomi?dzy blokami 17-19 auta parkowane notorycznie czasem nie ma jak przej??.[/quote]

Serio , tu ju? przesadzasz...

Jak nie ma gdzie przejsc? Ja tam widze przejscie jak Berlin.

Zrób parking , wyburz gara?e to b?dzie gdzie stawa? a nie czepiasz si? ?e kto? krzywo stano? lub na skrzy?owaniu 5m od smietnika z mieszka I.
Zal.pl[/quote]
Czerwony z?om Uno dalej tak samo parkuje !!! Pozdrawiam w?a?ciciela/k? .
P.S.
Jak mo?na wozi? dzieci takim autem w którym brakuje po ?rubie w ka?dym kole ?Dopiero jak sie stanie tragedia to dopiero b?dziecie przesadza?.
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Pozdrowienia dla w?a?ciciela, który my?li ?e jest królem parkingu. To nie pierwszy ani drugi przypadek, kiedy ja?nie pan tak parkuje. Mam nadziej? ?e post poskutkuje, bo nast?pnym razem nie b?dzie mi?ego wpisu na WK.

Na tym parkingu jest jeszcze co najmniej dwóch kierowców, którzy prawo jazdy kupili chyba na bazarze Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: