Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyszukiwarka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 8:35 pm    Temat postu: Wyszukiwarka Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:

Chcialem się zapytac ADMINA !!!! dlaczego ta wyszukiwarka odpowiedzialna za wyszukiwanie na forum nic nie wyszukuje? albo ja mam takie wrazenie? pod opcja szukaj wpisuje "Brutalny szpital" i co? ciagle ta sama odpowiedz -> ...
Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów

a szkoda gdyz tematow i postow jest juz tak wiele iz szukanie starszych spraw staje sie mozolne i dlugotrwale Brick wall


Niestety, ale masz rację. Sad

Po napisaniu posta, skrypt Forum tworzy indeks na podstawie którego funkcjonuje potem wyszukiwarka. Ów indeks coraz bardziej się rozrastał, aż pewnego dnia musiałem go... wyczyścić, gdyż przekroczona została dopuszczalna pojemność bazy danych, którą miałem wykupioną w ramach usługi hostingu serwisu WK. Z tego tez powodu w maju tego roku utrzymanie strony przeniosłem do innej firmy, teraz pojemność jest duuużo większa i indeks wyszukiwania może się spokojnie rozrastać. Jednak niestety, nie da się go odbudować i dlatego funkcjonalność wyszukiwarki będzie ograniczona. Na pocieszenie mogę dodać, że w nowej wersji oprogramowania Forum (phpBB3) można stworzyć cały indeks w dowolnym momencie. Pytanie, kiedy "postawię" Forum na nowych skryptach, biorąc pod uwagę, że jeszcze się do nich nie przekonałem.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka