Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu MTBS przy ulicy Batorego (Jagiełły)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz golarz_filip budowa blokowiska zlikwiduje Twoją bolączkę z psimi kupami .
Gdzie teraz będziesz chodził na pseudo-festyny Mr. Green .Psiarze przeniosą się w inne miejsce a psy będą sr..y i sr..y Smile .

Not talking
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasza1976 napisał:
No widzisz golarz_filip budowa blokowiska zlikwiduje Twoją bolączkę z psimi kupami .
Gdzie teraz będziesz chodził na pseudo-festyny Mr. Green .Psiarze przeniosą się w inne miejsce a psy będą sr..y i sr..y Smile .

Not talking

nie będę chodził, a wiem, że i Tobie to po myśli.. co roku pierdzisz, że Ci za głośno za oknami.. wilk syty i owca cała.. a jak los dopomoże to i atrakcyjne sąsiadki będziesz mógł podglądać Mr. Green
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla zainteresowanych TBS: nie planuje się w najbliższym czasie (w dalszym być może też nie) budowy kolejnych TBS- taką informację uzyskałam w naszym urzędzie miejskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co z tym TBS ? powstanie kiedyś ? Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie coś dzisiaj znalazłem w gazecie:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych:

http://miastoknurow.pl/7455,beda-nowe-mieszkania-w-knurowie,czytaj,artykul.html

Moim zdaniem się to nie opłaca. Zapłacić 90 tyś i "tylko wynajmować" gdyż nie masz prawa własności to troche lipa. To wolalbym już dołożyć kilkadziesiąt tys (ewentualnie większy kredyt) i kupić już coś na własność. W TBSach są dość drogie czynsze i nie ma gazu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkleiłeś link, a chyba artykułu nie przeczytałeś. Wyraźnie jest napisane "Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie MTBS sp. z o.o. finansowa partycypacja najemcy wynosić ma od 30% do 50% kosztów budowy wybranego mieszkania, z dodatkową opcją nabycia mieszkania na własność. "
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj się mylisz bo czytałem. Ciekawe jakie są warunki "opcji nabycia na własność"(kwota 90 tys to partycypacja i dlatego tak napisałem) bo to jest najważniejsze a co do wysokości to aby mieć szanse to pewnie będziesz musiał dać partycypacje 50% (orientacyjne kwoty są wypisane) a z mniejszymi wniosek po prostu zostanie odrzucony ze względu na duże zainteresowanie. Jak będzie czas pokaże Smile We wcześniejszych budynkach partycypacja wynosiła 10-30% i były to kwoty rzędu 20-40 tys więc różnica jest znaczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo w naszym kraju należy kupić mieszkanie i związać się z nim na amen. Na Zachodzie raczej się mieszkania wynajmuje i dlatego ludzie są bardziej mobilni jeśli chodzi o miejsce pracy. A u nas ktoś z Wałbrzycha nie przeniesie się np. do Białegostoku za pracą - "bo przecież mieszkanie". Woli zostać bezrobotnym! Taki zwyczaj. Dontknow

Nie żebym miała coś na przeciw, też mam mieszkanie wykupione. Taki zwyczaj. Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina, taka argumentacja do mnie średnio trafia. To wina ludzi, że są mało mobilni? Raczej wina systemu i niewydolnego państwa.
Spróbuj wyjechać do innego miasta za pracą i wynająć M. W tym państwie możesz wynająć tylko od prywatnego właściciela, bo gminy nie mają mieszkań na wynajem. To nie są Niemcy, że idziesz do urzędu i dostajesz mieszkanie jakie chcesz, byle tylko jesteś w stanie je utrzymać.
Zatem mając do wyboru zamieszkanie w mieście X i kredyt na mieszkanie (a w perspektywie zostanie jego właścicielem), a przeniesienie do miasta Y za pracą i wynajem mieszkania za pół pensji co wybierzesz?
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie powiedziałeś to samo tylko innymi słowami. Taka jest prawda i długo nic tego nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połowa czerwca już. Są jakieś nowe informacje ww. inwestycji ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebcio



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 88

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Poniedziałek lub wtorek na tym polu widziałem 4 osoby które coś mierzyły i nanosiły na mapke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rozmawiałem telefonicznie z prezesem MTBS Tarnowskie Góry w sprawie jak wyżej, w trakcie rozmowy dowiedziałem się min że MTBS nie ma środków własnych na tę inwestycję i w związku z tym termin jej realizacji przesunie się co najmniej o pół roku. Doradziłem Panu Prezesowi spotkanie z Panem Litwinem, który posiada ogromne doświadczenie i wiedzę którą myślę że chętnie się z nim podzieli.
W związku z powyższym faktem proszę o kontakt wszystkie osoby, które składały wniosek o mieszkanie w ww TBS-ie.
Zbierzmy się razem i pokażmy im że nie wolno z Nami tak pogrywać!!!
W tytule maila proszę wpisać TBS.
Mój mail: milmackan@op.pl

Pozdrawiam serdecznie:

Maciej Kandzior
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Doradziłem Panu Prezesowi spotkanie z Panem Litwinem, który posiada ogromne doświadczenie i wiedzę którą myślę że chętnie się z nim podzieli.
Zbierzmy się razem i pokażmy im że nie wolno z Nami tak pogrywać!!!

A co ty się tak wykazujesz? Wybory się zbliżają?
Dobrze że nie doradziłeś mu spotkania z Tuskiem, bo po jego radach za pół roku MTBS ogłosił by bankructwo.

Przynajmniej mieszkańcy okolicznych bloków mają nadal miejsce do wyprowadzania swoich psów Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka