Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry stomatolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isztar



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze... może przekręciłam Razz jak tak to przepraaaaszam Smile
Mam numer tylko do gabinetu: Bo-Dent ul. Puszkina (chyba 7) tel. 32 239 59 22 w tej chwili czeka sie koło tygodnia na wizytę Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Arczi



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

novi napisał:
Cytat:
Dziś już wiem. Lekarz nazywa się Karol Babiński. Widocznie jakaś rodzina od tego Babińskiego w Planecie. Byłem u niego w piątek i bardzo miłe zaskoczenie. Nie dość, że widać, iż stomatologia to jego pasja (po założeniu plomby przyniósł lusterko, jak u fryzjera ), to jeszcze ma podejście do pacjenta i poczucie humoru. Co myślę, jest bardzo ważne u dentysty. Ponadto mówi dokładnie co będzie robił, kiedy kończy wiercić, itp. Ząb po leczeniu - bardzo duży ubytek - wygląda jak nowy. Po tuningu . Polecam.

Podpisuję się pod tym obiema rękami! Byłam dziś u tego doktora i nie dość że faktycznie ślicznie robi zęby i jest bardzo delikatny, to do tego jeszcze przystojny i z niebieskimi oczami! Od razu przyjemniej siedzieć na fotelu Razz.
Podobno pracuje też w jakimś dobrym gliwickim gabinecie, ale tam pewnie będzie drożej :/.

Wiesz. Nie wiem jakie ma oczy i nie oceniam, czy jest przystojny, bo oznaczałoby to, że jestem "ciepły". Ale zastanawiam się, czy czasem żona nie powinna zmienić lekarza, bo tak samo mówi. Dontknow Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kessel



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam panią doktor stomatolog Babińską. Z usług pani doktor jestem zadowolony od ponad dwóch lat, a cenowo nie najgorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja1977



Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 21

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodzę na Witosa, jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
novi



Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arczi napisał:
novi napisał:
Cytat:
Dziś już wiem. Lekarz nazywa się Karol Babiński. Widocznie jakaś rodzina od tego Babińskiego w Planecie. Byłem u niego w piątek i bardzo miłe zaskoczenie. Nie dość, że widać, iż stomatologia to jego pasja (po założeniu plomby przyniósł lusterko, jak u fryzjera ), to jeszcze ma podejście do pacjenta i poczucie humoru. Co myślę, jest bardzo ważne u dentysty. Ponadto mówi dokładnie co będzie robił, kiedy kończy wiercić, itp. Ząb po leczeniu - bardzo duży ubytek - wygląda jak nowy. Po tuningu . Polecam.

Podpisuję się pod tym obiema rękami! Byłam dziś u tego doktora i nie dość że faktycznie ślicznie robi zęby i jest bardzo delikatny, to do tego jeszcze przystojny i z niebieskimi oczami! Od razu przyjemniej siedzieć na fotelu Razz.
Podobno pracuje też w jakimś dobrym gliwickim gabinecie, ale tam pewnie będzie drożej :/.

Wiesz. Nie wiem jakie ma oczy i nie oceniam, czy jest przystojny, bo oznaczałoby to, że jestem "ciepły". Ale zastanawiam się, czy czasem żona nie powinna zmienić lekarza, bo tak samo mówi. Dontknow Mr. Green
Pilnuj żony! U mnie w sąsiedztwie dziewczyny zakładają się, czy doktorek da się poderwać. Mr. Green

Dowiedziałam się jeszcze niedawno , że dr Karol nie jest jednak rodziną tych Babińskich z Knurowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nefi



Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robił ktoś moze mosty, koronki u dr Reginka? Czy były ładnie i porządnie wykonane? Jakim ogólnie jest stomatologiem? Bede wdzieczna za każdą o opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paw7777



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 2:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moderator napisał, że ten wątek jest aktualniejszy, więc zapytam jeszcze tu.
Czy ktoś jeździ do tego dentysty do Gliwic?
Stomatolog Gliwice - Jakie macie o nim opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia777



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 154

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZonaCyklopa napisał:
Pani Chmielewska jest protetykiem a nie stomatologiem:)
Jednak Państwo Chmielewscy oferują pełen zakres stomatologii.Może ktoś się orientuje jak to wygląda u nich cenowo?Opinie czytałam pozytywne,no ale cen nigdzie nie znalazłam...Proszę o rady Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia777



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 154

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia777 napisał:
ZonaCyklopa napisał:
Pani Chmielewska jest protetykiem a nie stomatologiem:)
Jednak Państwo Chmielewscy oferują pełen zakres stomatologii.Może ktoś się orientuje jak to wygląda u nich cenowo?Opinie czytałam pozytywne,no ale cen nigdzie nie znalazłam...Proszę o rady Wave
Naprawdę nikt nie był u P.Chmielewskich??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem póki co raz i niestety nie pamiętam cen. Odniosłem pozytywne wrażenia. Bardzo dobre, profesjonalne podejście. Zdjęcie rtg wykonane od razu na miejscu na fotelu, po czym wyświetlone na dużym telewizorze gdzie następnie wszystko dokładnie opisują co się dzieje, co będzie robione itd Wink Cena za wykonany zabieg na pewno nie była wyższa niż gdzie indziej, bo bym na pewno zapamiętał Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia777



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 154

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Ja byłem póki co raz i niestety nie pamiętam cen. Odniosłem pozytywne wrażenia. Bardzo dobre, profesjonalne podejście. Zdjęcie rtg wykonane od razu na miejscu na fotelu, po czym wyświetlone na dużym telewizorze gdzie następnie wszystko dokładnie opisują co się dzieje, co będzie robione itd Wink Cena za wykonany zabieg na pewno nie była wyższa niż gdzie indziej, bo bym na pewno zapamiętał Mr. Green
serdecznie dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę napisać jedynie tyle, że byłam z córką (2,5) u Pani Chmielewskiej żeby sprawdzić zęby - atmosfera super, kontakt z dzieckiem rewelka, fajnie "współpracowały" ze sobą Wink, a co do ceny to ... nie wiem bo Pani nic od Nas za tą wizytę nie wzięła czym mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Na pewno stawimy się u Nich w lipcu na kontroli Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baginek



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 29

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 7:12 pm    Temat postu: Chmielewscy :) Odpowiedz z cytatem

Polecam Państwa Chmielewskich. Jestesmy z żoną od dłuższego czasu w tym gabinecie i poprostu REWELKA!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamut55



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić panią Lek. dent. Annę Mikluszkę-Jędrzejowską która przyjmuje w akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Zabrzu na Pl. Traugutta 2. Jeżdżę do Niej od 7 lat i jestem bardzo zadowolony. Zawsze bałem się chodzić do dentysty ale jak się przemogłem to zacząłem jeździć właśnie do tej dentystki bo ktoś mi kiedyś polecił i zrobiłem u Niej wszystkie zęby Smile Od tego czasu jeżdżę tylko na kontrole co pół roku Smile Zdecydowanie POLECAM !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maaniek2



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 80
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić panią Sylwię Czekurłan w Gliwicach na ulicy Niedbalskiego 8 (osiedle Waryńskiego, numeru telefonu nie podaję, bo powiecie, że reklamę robię Razz). Miałem leczonego kanałowo zęba w Bo-Dencie na fińskich i jak się okazało- po niecałym roku znowu ząb bolał. Okazało się, że kanał nie był dobrze wyczyszczony. Znajomi polecili mi panią Sylwię i byłem bardzo zadowolony. Nie czułem żadnego bólu przy kanałowym leczeniu, sprzęt ma pierwszej klasy i przede wszystkim podejście do pacjenta bardzo dobre. Polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka