Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Adam Szczypka nie jest już starostą gliwickim
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beginek



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 111

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co Nowy-Stary Starosta zrobi w sprawie prywatyzacji knurowskich przychodni? Poprzedni wymyślił,żeby wszystko w cudowny sposób zrobiło się samo... A pieniądze z nadwyżki budżetowej lepiej przeznaczyć na upiększenie terenu wokół starostwa... Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antybiotyk napisał:
Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall
to była pełna kompromitacja ....!
- czego lub kogo?
- domyśl się Szanowny Czytelniku ...!


tak! w tym wypadku masz racje Applause - w czasie kilku dni tej dyskusji pojawiło się 4 nowych userów (Kika, A.R, Marco Polo, Beginek), którzy właśnie w tym temacie włączyli się do dyskusji.
Wspólna cecha? wszyscy popierają "nocną zmianę" Nieszporka, PO i renegatów ze ZiP oraz z PSZG, atakując jednocześnie ich oponentów... wszystko bez argumentów, w żenującej formie... Violent

antybiotyk napisał:
Panie i Panowie kryjący się pod różnymi pseudonimami
- ratunku!

no i jeszcze ta hipokryzja! Brick wall akurat zdecydowana większość osób którzy uważają że odwołanie Szczypki było nieuzasadnione i obawiają się "nocy nieszporkowej" od dawna uczestniczą w dyskusjach na tym forum! z resztą wystarczy spojrzeć na datę dołączenia do nas i liczbę postów...

parafrazując antybiotyka, wielbiciela Fredry i speca od nomen omen - "pustej muzgownicy" D'oh! "Mocium Gmina, Mocium Powiat" Nieszporka 2 man down , oraz "Zdrada i Przekupstwo" Dombka 2 man down oraz BMW-PO Szumilasowej&Gałażewskiego&Tomczykiewicza Prayer znaleźli godnych/ego siebie adwokatów/ta na naszym forum któr(z)y nie tylko ma(ją) problemy z uzasadnieniem swoich opinii ale i wstydzą/i się występować nawet pod własnym nickiem... Violent
to dopiero jest kompromitacja Brick wall

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987


Ostatnio zmieniony przez bart dnia Sro Kwi 16, 2008 1:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beginek napisał:
A pieniądze z nadwyżki budżetowej lepiej przeznaczyć na upiększenie terenu wokół starostwa...?


już się gubię - czy to oskarżenie czy Twoja propozycja?! Dontknow ponieważ z tego co wiem to gros podwyżki poszedł na podwyżki dla urzędników i pracowników budżetówki...

biorąc pod uwagę ich wysokość to było dobre posunięcie Szczypki...

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beginek



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 111

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:07 am    Temat postu: Adam Szczypka nie jest juz starostą Odpowiedz z cytatem

Nie interesują mnie rozgrywki personalno-polityczne w starostwie.Chcę tylko,zeby nowa ekipa wyremontowała knurowskie przychodnie lub wybudowała nową(jak to sie stało w Gierałtowicach za pieniadze gminy).Miasto twierdzi,ze to sprawa powiatu..Chyba jesteś też pacjentem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Bart, dołączyli oni do forum akurat dopiero teraz i bronią Nieszporka a taka jest prawda że on nic dla Knurowa nie zrobił i na pewno nie zrobi.Liczy sie tylko stanowisko i kasa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin w „najlepszym” momencie (aż do dzisiaj zastanawiałem się dlaczego) przerzucił dyskusję na temat ogólny.
Dzisiaj myślę, że Admin domyślał się, że poskutkuje to „wyciszeniem” tematu z naszego ogródka. Bo przecież mowa tutaj o Jego ugrupowaniu Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Admin w „najlepszym” momencie (aż do dzisiaj zastanawiałem się dlaczego) przerzucił dyskusję na temat ogólny.
Dzisiaj myślę, że Admin domyślał się, że poskutkuje to „wyciszeniem” tematu z naszego ogródka. Bo przecież mowa tutaj o Jego ugrupowaniu Smile.


spokojnie Marku Speak to the hand
szanuje zdanie Admina, mając w pamięci jego udział choćby w dyskusji w sprawie ostanie kampanii wyborczej (ale szacunek zobowiązuje i mam nadzieje że wypowie się On w tym temacie... Thumbsup ) i jego reguły - wielką politykę omawiamy w wolnej dyskusji...

Więc chciałbym zawężyć problem, który zaznaczył już secundo w jednym z wcześniejszych swoich postów i ja w "wolnej dyskusji" degrengolada lokalnych ugrupowań... Brick wall

jak już pisałem: wydawało się że sytuacja jeśli chodzi o samorządy się poprawia - co raz więcej lokalnych ugrupowań - ale teraz mogliśmy zobaczyć komu zależy na tym żeby się znajdować przy władzy i w szeregach opcji która akurat rządzi... 2 man down
niestety koniunkturaliści i oportuniści zawsze byli i będą - ale to są momenty w których możemy poznać ich twarze... i zapamiętać do następnych wyborów Violent

Cytat:
http://wiadomosci.onet.pl/1730842,11,poslanka_po_o_dzialaczach_z_terenu_tamta_platforma,item.html
- Może oni się tam tylko zaplątali - powiedziała o działaczach partii Leppera, którzy przeszli do XX Iwona Śledzińska - Katarasińska [posłanka XX].


ciekawa analogia - też znamy takich którzy wiedzą gdzie się zaplątać Wave

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, widać że spekulacje co do próby przeniesienia dyskusji gdzie indziej, wobec braku argumentów na obronę Nieszporka,BMW-PO i reszty koniunkturalistów, podsunęły pomysł naszemu nowicjuszowi "A.R./Kika/Marko Polo/beginek" Applause

po prostu rozpocznijmy nowy świeży temat! Thumbsup

wg. mnie - trochę przeczysz sobie - jeśli najpierw twierdzisz że "powiat to nie tylko Knurów", a potem się dziwisz że w innych gminach przeprowadzane są remonty... Dontknow może się zdecyduj D'oh!

ktoś już w czasie dyskusji trafnie stwierdził, że wobec małej ilości środków na inwestycje, lepiej wykonywać stopniowo większe projekty... taka była strategia Szczypki...
ale zobaczymy co pokaże Nieszporek - ciekawe co jest bardziej prawdopodobne - wyremontuje wszystko czy nic? Think

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beginek



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 111

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Sherlocku !
Ciekawe jak na to wpadłeś,że my wszyscy to jedna osoba?
Wobec żenującego poziomu tej dyskusji -ja rezygnuję.Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi beginku et consortes Wave

jestem przekonany, że każdy kto przeczyta tą dyskusję będzie wiedział jak na to wpadłem, zresztą fakty mówią za siebie... Thumbsup

a co do poziomu dyskusji - ja staram się używać argumetów ale to już nie moja wina że się boisz/nie potrafisz z nimi polemizować...Dontknow

ale masz racje - najlepiej zabrać zabawki i iść do własnej piaskownicy Not talking pamiętam nijakiego Maćka Kadziora, zausznika Szumilasowej... on też wbierał takie rozwiązanie... i jak skończył? jako przegrany kandydat LPRu do Sejmu D'oh! nikomu nie życze takiego żałosnego finału... Brick wall

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram Barta w jego dedukcji wieloosobowościowej Smile.
A Maciek jeszcze wypłynie. możecie być tego pewni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Maciek jeszcze wypłynie. możecie być tego pewni Smile


hmm... a może już wypłynął - przynajmniej na forum Mr. Green ale to już czyste spekulacje...

pzdr
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin forum bardzo łatwo może sprawdzić po nr-ach IP kto pisze z jakiego komputera. W forum tego typu jest to w panelu administracyjnym. Także w statystykach lub logowaniach do serwera jest to bardzo łatwe do stwierdzenia. Niech więc "schizofrenicy" uważają Smile

przykład z mojego forum CA

Gość 21 Kwi 2008 03:01 pm 21 Kwi 2008 03:01 pm Polityka (IP) xx.249.66.xx
Gość 21 Kwi 2008 02:59 pm 21 Kwi 2008 02:59 pm Polityka xx.249.66.xx

przykład ze statystyk :

Szczegółowa analiza ostatnich 25 odwiedzających:
Data: IP Przeglądarka OS Rozdzielczość
19.04.2008
14:33:15 (IP)xxx.neoplus.adsl.tpnet.pl FireFox Win XP 1280x1024
18.04.2008
12:21:18 xxxx.uz.zgora.pl MS IE Win XP 1280x1024
17.04.2008
22:28:10 xxxxx.neoplus.adsl.tpnet.pl MS IE 6.0 Win XP 1024x768

Tak więc żegnamy wieloosobowościowców, ale także awanturników i oszustów.
Niech Miłość (oprócz wiadomo jakiej) zagości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka