Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Adam Szczypka nie jest już starostą gliwickim
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no musze z przykrościa stwierdzić, że niektóre posty są co najmniej dziwne... ktos pisze post diametralnie w innym tonie niz poprzednie i w dodatku to jego pierwszy post, troche dziwne ale w koncu demokracja:)

Zobaczymy co nowe władze zrobia, ale to się wydaje jakieś dziwne, takie działanie, przecież z punktu widzenia Knurówa nie było źle, a wydaje mi sie że za Pana Szczypki było lepiej niż w poprzedniej kadencji...a to że sie nie umiał dogadac z radnymi to żaden powód przecież, po to jest pluralizm w Polsce zeby każda "partia" mogła mieć swoje zdanie.....

Pozdrawiam wszystkich:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kopiec88



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 480
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, że w końcu dało o sobie znać PO.

Niby w wyborach była Knurowska Partia, a tu nagle coś się nie podoba się robi się jakieś koło PO - dla mnie jest to sytuacja bardzo śmieszna.

Jak można odwołać kogoś z posady "gdyż się nie dogadują" ? Chyba chodziło głównie o Nas Knurowian tam - Niby Pan Nieszporek "WIELCE" Knurowianin to po co się przepycha o stołek jak było tak dobrze ?

Pytam po co ?
Ciekawe czy teraz "Przegląd Lokalny" będzie pisał obiektywnie, pewnie będą bać się o swoje miejsca pracy i znowu będzie Cisza, a stara gwardia jak była - tak będzie !
_________________
"We Ride Together We Die Together, Bad Boys For dead and Live!!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
A.R



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 15

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbawiło mnie stwierdzenie, że miałbym zakładać wiele kont żeby sprawić wrażenie, że wiele osób myśli tak jak ja... szczerze to nawet bym na to nie wpadł żeby coś takiego zrobićSmile Ale oczywiscie spisek można wszędzie wykryćSmile tylko po co takie podniecenie i taka emocjonalność wypowiedzi... chyba niestety uczymy sie od naszych "kochanych" polityków którzy w TV robia sobie takie awantury, bo przeciez jesli ktos ma inne poglądy, daną sprawę widzi inaczej to należy mu udowodnić że jest głupszy i najlepiej obrazić mu całą rodzine jego samego a jakby sie dało tak auto porysować też by było nieźle:). Ludzie wyluzujcie troche nie macie jakis swoich problemow zeby z taka nerwica na forum wskakiwac, a tak na marginesie to nikt nie odpowiedział mi na pytanie, PO CO CZŁONKOWIE ZARZĄDU, KTÓRZY POZOSTALI NA SWOICH STANOWISKACH NIE OTRZYMALI ŻADNYCH KORZYŚCI MIELIBY GLOSOWAC ZA ZMIANA SWOJEGO SZEFA???? nie interesuje sie tymi relacjami "na górze" ale ta sytuacja akurat wydaje sie prosta... przynajmniej dla mnie, bo jeśli mój szef jest dobry to nawet jesli mam mozliwosc to go nie wymieniam:).

P.S bart- z wymienionych funkcji najbardziej życzę Ci członka zarządu gazpromu Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A.R



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 15

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kopiec88 napisał:

Ciekawe czy teraz "Przegląd Lokalny" będzie pisał obiektywnie, pewnie będą bać się o swoje miejsca pracy i znowu będzie Cisza, a stara gwardia jak była - tak będzie !

A czemu przegląd ma się bać starosty? przecież to UM finansuje nasz PL. Chyba, że coś pomyliłem, jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie bo jeżeli powaznie Powiat finansuje przegląd to zwrócę uwagę na obiektywizm naszej lokalnej gazety:).

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz to nie tak, poprostu gdyby nie założono klubu PO to ta sytuacja nie miałaby miejsca bo nie wystarczyłoby im głosów, a prawda taka że głosowali człąkowie zarządu bo odeszli z obecnej koalicji, żeby w późniejszym czasie mieć profit.... mnie sie osobiście wydaje że zrobili błąd ale tak mi sie wydaje tylko, bo przecież startowali "bezpartyjni" a Tu nagle tworzą PO, mnie to nie przekonuje.... taka niestałość w pogladach prawie jak w sejmie, ale to tylko moje zdanie.

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A.R



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 15

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Ciebie, że takie nagłe zmienianie barw budzi podejrzenia ale jeśli się zastanowimy to :
1) 4 członków PO ze wszystkich 6 którzy tworzą klub, jest w platformie już od dawna tylko tworzyli jeden klub- te porozumienie ziemi gliwickiej(coś takiego) ale członkami partii byli od jakiegoś czasu(panowie: Adamczyk,Mamok,Michalski,Nieszporek) więc stworzyli klub ale w Platformie byli od dłuższego czasu jeśli ktoś oddał na nich głos to pewnie poczytał trochę o swoim kandydacie i wiedział że jest członkiem PO.
2) Nawet z tym nowym kołem PO radni opozycji nie mieliby większości bo ich jest 7(bez Nieszporka[PO]) a PO jest 6 więc 13 głosów to za mało, bo (być może się mylę) chyba do odwołania starosty potrzeba 15 głosów. Dodatkowo jeden z radnych opozycji był nie obecny na sesji więc PO+MGNP mieli 12 głosów.
3) Za kandydaturą p.Nieszporka było 19 z 22 obecnych na sali radnych, więc nie tylko po i opozycja poparły ale takze 7 innych radnych.
4) Nie bardzo wiem jakie profity mieliby czerpac z tego w przyszlosci...??

Ale tak jak sam napisales, prezentuje jedynie swoje zdanie i pogląd na tę sprawęSmile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.R napisał:
Rozbawiło mnie stwierdzenie, że miałbym zakładać wiele kont żeby sprawić wrażenie, że wiele osób myśli tak jak ja...


tak, mnie też to rozbawiło że można to zrobić i to tak naiwnie, ale widać wszystko jak na dłoni (str. 1) więc niech każdy sam to oceni Wave

A.R napisał:
po co takie podniecenie i taka emocjonalność wypowiedzi...
(...) nie interesuje sie tymi relacjami "na górze" ale ta sytuacja akurat wydaje sie prosta...

tak, tak nic się nie stało! byle ciszej nad tą trumną... Liar
wg. mnie cechą społeczeństwa obywatelskiego jest zwracanie uwagi na takie zgrzyty na górze - między innymi dlatego że za 2,5 roku będziemy wybierać tych co tam rządzą a my możemy się sobie odpowiedzieć czy akceptujemy takie podejrzane metody i czy wolimy aby rządzili kolesie klepiący się po plecach, Brick wall czy ludzie którzy chcą coś zmieniać i pokazują, że jest to możliwe! Thumbsup
Jak to się mówi "Pioniera poznaje się po strzałach w jego plecach" Violent

Narzekajcie na polityków, którzy nic nie robią?! Dontknow To zwróćcie uwagę na to jak eliminują innych od siebie. Jeśli trafisz między wrony musisz krakać tak jak one... albo ciebie zadziobią. Na szczęście raz na 4 lata mamy szanse przetrzebić stado wron Thumbsup

A.R napisał:
na tak na marginesie to nikt nie odpowiedział mi na pytanie, PO CO CZŁONKOWIE ZARZĄDU, KTÓRZY POZOSTALI NA SWOICH STANOWISKACH NIE OTRZYMALI ŻADNYCH KORZYŚCI MIELIBY GLOSOWAC ZA ZMIANA SWOJEGO SZEFA????

Szczerze powiedziawszy podałem na 1. stronie 3 powody tej sytuacji - czy z którymś z nich się nie zgadzasz???
Wiesz, interesuję się już trochę polityką i zauważyłem że w dużej mierze to gra obietnic, gróźb i haków... Podam jedynie kilka argumentów jakich mogli użyć Szumilaso-Nieszporko-Platformersi:
1. (Groźba) "PO wzięła całą władze i tak szybko jej nie odda - jesteście z nami czy przeciwko nam? Widzieliście jak skończył Moszyński?..." Violent
2. (Blef) "Mamy już wystarczająco głosów do odwołania starosty... przyłączacie się? inaczej resztę kadencji spędzicie w opozycji i nic nie załatwicie!" Violent A zwłaszcza członkowie zarządu mieli co stracić... Tak uratowali swoje stołki za cenę honoru...
3. (Obietnice) Nie wiem... można różne rzeczy obiecać... ale czy zauważaliście że wśród dysydentów/spiskowców jest bodajże 5 lekarzy a zbliżają się przekształcenia w służbie zdrowia... zabawny przypadek... 2 man down

w jednym się zgadzamy - sytuacja jest prosta... bo grubymi nićmi szyta...

pozdrawiam
bart

P.S A.R/Kika/? - dzięki za życzenia - gdybym był w Gazpromie (szaba-daba-da...Wink to przynajmniej gaz byłby tańszy Mr. Green
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A.R



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 15

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz dochodzimy do takiego momentu w dyskusji, w którym to już ani ja Ciebie ani Ty mnie nie przekonasz do swojego punktu widzenia, dlatego ja stwierdzam, że swoje zdanie zaprezentowałem starałem się(naprawdę się starałem) w miare racjonalnie przedstawić swoje argumenty, może do kogoś trafiły może nie, tak czy inaczej swoje już powiedziałem/napisałem w tym temacie Smile jeśli w tej sprawie pojawią się nowe wątki to pewnie znów zabiorę głos. A tak podsumowując to szczerze życzę sobie i wszystkim mieszkańcom powiatu, żeby każdy kolejny starosta(obojętnie kto nim będzie) robił więcej i lepiej od poprzednika i niech to będzie z korzyścią dla nas wszystkich Amen.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.R napisał:
No widzisz dochodzimy do takiego momentu w dyskusji, w którym to już ani ja Ciebie ani Ty mnie nie przekonasz do swojego punktu widzenia, dlatego ja stwierdzam, że swoje zdanie zaprezentowałem starałem się(naprawdę się starałem) w miare racjonalnie przedstawić swoje argumenty


Problem w tym że obaj przedstawiliśmy swoje opinię, ale ja moją odpowiedź poparłem argumentami i odpowiedziałem na Twoje pytania.
Niestety Ty argumentów prawie nie podałaś a z moimi argumentami nie polemizowałeś.

Moim zdaniem racjonalna dyskusja polega na formułowaniu tezy, przytaczaniu argumentów ją popierających i polemizowaniu z oponentem... Thumbsup

szkoda że nie podjąłeś prawdziwego dialogu... Shame on you ale nigdy nie jest za późno...

Obal moje argumenty albo przyznaj mi racje... Wave

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.R napisał:
Rozumiem Ciebie, że takie nagłe zmienianie barw budzi podejrzenia ale jeśli się zastanowimy to :
1) 4 członków PO ze wszystkich 6 którzy tworzą klub, jest w platformie już od dawna tylko tworzyli jeden klub- te porozumienie ziemi gliwickiej(coś takiego) ale członkami partii byli od jakiegoś czasu(panowie: Adamczyk,Mamok,Michalski,Nieszporek) więc stworzyli klub ale w Platformie byli od dłuższego czasu jeśli ktoś oddał na nich głos to pewnie poczytał trochę o swoim kandydacie i wiedział że jest członkiem PO.
2) Nawet z tym nowym kołem PO radni opozycji nie mieliby większości bo ich jest 7(bez Nieszporka[PO]) a PO jest 6 więc 13 głosów to za mało, bo (być może się mylę) chyba do odwołania starosty potrzeba 15 głosów. Dodatkowo jeden z radnych opozycji był nie obecny na sesji więc PO+MGNP mieli 12 głosów.
3) Za kandydaturą p.Nieszporka było 19 z 22 obecnych na sali radnych, więc nie tylko po i opozycja poparły ale takze 7 innych radnych.
4) Nie bardzo wiem jakie profity mieliby czerpac z tego w przyszlosci...??



przeoczyłem tego posta więc spieszę z odpowiedziąSmile
Ad.1
Racja że Adamczyk,Mamok,Michalski byli już w PO (Nieszporek dołaczył do nich ostatnio, żeby jak pisałem Szumilasowa mogła się pochwalić że zdobyła starostwo;)
ALE byli oni członkami Porozumienia Samorządowego Ziemi Gliwickiej i tak też zostali wybrani w wyborach... więc oszukali swoich partnerów i zerwali nie tylko koalicję ale i porozumienie jakie zawarli idąc do wyborów!
Ad.2.
potrzeba było chyba 14 głosów, a oni wniosek przeszedł wynikiem 16:6... zadecydowali Dombek i Stronczek oraz ich "Zdrada i Prywata" (bez jednego honorowego członka)
Ad.3.
"Król nie żyje, niech żyje król!" w tym głosowaniu już było po pticach...
Ad.4
odpowiedziałem powyżej

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeoczyłem tego posta więc spieszę z odpowiedziąSmile
Ad.1
Racja że Adamczyk,Mamok,Michalski byli już w PO (Nieszporek dołaczył do nich ostatnio, żeby jak pisałem Szumilasowa mogła się pochwalić że zdobyła starostwo;)
ALE byli oni członkami Porozumienia Samorządowego Ziemi Gliwickiej i tak też zostali wybrani w wyborach... więc oszukali swoich partnerów i zerwali nie tylko koalicję ale i porozumienie jakie zawarli idąc do wyborów!
Ad.2.
potrzeba było chyba 14 głosów, a oni wniosek przeszedł wynikiem 16:6... zadecydowali Dombek i Stronczek oraz ich "Zdrada i Prywata" (bez jednego honorowego członka)
Ad.3.
"Król nie żyje, niech żyje król!" w tym głosowaniu już było po pticach...
Ad.4
odpowiedziałem powyżej

pozdrawiam
bart[/quote]

tak, dokładnie racja ja to popieram i wydaje mi sie ze takie przedstawienie sprawy jest najbardziej sprawiedliwe i pokazuje autentyczność tego co sie stało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marko Polo



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 6

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zaciekawieniem czytam waszych opinii jako odpowiedz na to co sie działo w dniu 3 kwietnia w Starostwie w czasie XIX i XX Sesji Rady Powiatu.
Pewne sprawy które tu zostały poruszone trochę mnie zdziwiły
Po pierwsze Pan Michał Nieszporek nie jest Przewodniczącym Rady bo jest nim Tadeusz Mamok
Po drugie mieszkańcy Knurowa wybrali Pana Nieszporka do składu Rady Powiatu Gliwickiego i to on uzyskał największą ilość głosów w Knurowie bo ponad 1000 (w tym samym czasie chwalony przez Was Pan Adam Szczypka otrzymał dokładnie 68 głosów)
Szanowni Państwo musicie zrozumieć ze Powiat Gliwicki to nie tylko Knurów ale też inne gminy i czasami nie wszytko to co jest w interesie Powiatu nie jest do końca w interesie Knurowa.
O interesy Knurowa powinna dbać Rada Miejska a o interesy Powiatu dba rada Powiatu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A.R



Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 15

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart napisał:

Wiesz, interesuję się już trochę polityką i zauważyłem że w dużej mierze to gra obietnic, gróźb i haków... Podam jedynie kilka argumentów jakich mogli użyć Szumilaso-Nieszporko-Platformersi:
1. (Groźba) "PO wzięła całą władze i tak szybko jej nie odda - jesteście z nami czy przeciwko nam? Widzieliście jak skończył Moszyński?..." Violent
2. (Blef) "Mamy już wystarczająco głosów do odwołania starosty... przyłączacie się? inaczej resztę kadencji spędzicie w opozycji i nic nie załatwicie!" Violent A zwłaszcza członkowie zarządu mieli co stracić... Tak uratowali swoje stołki za cenę honoru...
3. (Obietnice) Nie wiem... można różne rzeczy obiecać... ale czy zauważaliście że wśród dysydentów/spiskowców jest bodajże 5 lekarzy a zbliżają się przekształcenia w służbie zdrowia... zabawny przypadek... 2 man down

Mr. Green

MOGLI- wyraża jedynie przypuszczenie, jeśli podasz jakieś FAKTY lu twoje przypuszczenia udowodnisz chętnie przyznam Ci rację gdyż absolutnie jestem daleki od przekonania, iż moje poglądy są jedyne i właściwe:). Ja napisałem fakty NIKT Z ZARZąDU NIE SKORZYSTAł NA ZMIANIE STAROSTY WIEC PO CO BY GO ZMIENIALI a Ty odpowiedziałeś przypuszczeniami, że ich zastraszyli, obiecali, itd, itp. Czekam na fakty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.R napisał:

4) Nie bardzo wiem jakie profity mieliby czerpac z tego w przyszlosci...??


pytasz jakie mieliby/mogliby czerpać z tego profity radni i członkowie zarządu, więc Ci wyjaśniam jakie mogły one być - jest to wypowiedź publicystyczna - na takiej płaszczyźnie dyskutujemy.
Jeżeli prezentowałbym fakty to po pierwsze było by to dziennikarstwo śledcze, a po drugie sprawę należałoby skierować do prokuratury!

A.R napisał:
Ja napisałem fakty NIKT Z ZARZąDU NIE SKORZYSTAł NA ZMIANIE STAROSTY WIEC PO CO BY GO ZMIENIALI a Ty odpowiedziałeś przypuszczeniami


mylisz pojęcia - to jest Twoje przypuszczenie oparte na obserwacji z zewnątrz, ale nie wszystko jest tak proste że trąbią o tym w gazetach. Brick wall Pisałeś, że "nie interesujesz nie tymi relacjami na górze" i spoko - masz do tego prawo!
Ale w takim razie nie ośmieszaj się podawaniem takich "faktów" - tak jakbyś powiedział ziemia jest płaska - bo tak ją widzę - to fakt! Dontknow to zwykła ignorancja...

Przypomnij sobie sprawę "taśm prawdy" , na których Lipiński proponuje stanowiska Berger z przejście do PiSu...

po to mamy mózg żeby móc analizować różne fakty i prawidłowości oraz wyciągać z nich wnioski... Thumbsup

pozdrawiam
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marko Polo napisał:
Z zaciekawieniem czytam waszych opinii


A.R/Kika/Marco Polo/?
nie znudziło Ci się? - ile jeszcze kont założysz? już to widzieliśmy...
ale jak wolisz w ten sposób przedstawiać swoje poglądy to proszę bardzo - widać masz sporo czasu...

Marko Polo napisał:
mieszkańcy Knurowa wybrali Pana Nieszporka do składu Rady Powiatu Gliwickiego i to on uzyskał największą ilość głosów w Knurowie bo ponad 1000 (w tym samym czasie chwalony przez Was Pan Adam Szczypka otrzymał dokładnie 68 głosów)

to miło że zadałeś sobie trud żeby to sprawdzić - szkoda że przemilczałeś, że Nieszporek startował do Rady Powiatu a Szczypka do Rady Miasta, które diametralnie się różniły (po pierwsze rozmiarem okręgów wyborczych => ilością możliwych do uzyskania głosów) Speak to the hand

prócz tego nie zauważyłem żeby Szczypka prowadził jakąkolwiek kampanię wyborczą... przypuszczalnie dlatego, że spodziewał się stanowiska wiceprezydenta jak w poprzedniej kadencji, a w tej sytuacji obietnice tego co będzie się realizować w ramach Rady Miasta, byłyby puste...

Marko Polo napisał:

Szanowni Państwo musicie zrozumieć ze Powiat Gliwicki to nie tylko Knurów ale też inne gminy i czasami nie wszytko to co jest w interesie Powiatu nie jest do końca w interesie Knurowa.


sęk w tym że w czasie 1,5 roku Szczypka robił więcej niż Nieszporek w 4 lata zarówno dla Knurowa jak i całego powiatu...
Z drugiej strony myślę, że jako Knurowianie najbardziej merytorycznie możemy dyskutować o skutkach dla naszego miasta... Dlaczego więc tego nie robić??? Dontknow
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka