Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie Urząd Pracy w Knurowie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 10:05 am    Temat postu: Gdzie Urząd Pracy w Knurowie? Odpowiedz z cytatem

Witam- mam pytanie czy ktoś z Was forumowiczów orientuje się gdzie mieści się w naszym mieście Urząd Pracy. Jakieś namiary jeśli wiecie napiszcie. Pozdrawiam. Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A istnieje w ogóle w naszym mieście Urząd Pracy ? Myślałem, że w Gliwicach najbliższy... ale najwidoczniej się mylę Smile
_________________


Ostatnio zmieniony przez lukas2401 dnia Pon Mar 17, 2008 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Haydi



Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 48

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 1:18 pm    Temat postu: Re: Gdzie Urząd Pracy w Knurowie Odpowiedz z cytatem

anna-maria napisał:
Witam- mam pytanie czy ktoś z Was forumowiczów orientuje się gdzie mieści się w naszym mieście Urząd Pracy. Jakieś namiary jeśli wiecie napiszcie. Pozdrawiam. Super [/b]


Z tego co wiem to Urząd Pracy w Knurowie to jeden pokój mieszczący się w tzw" hotelu dwójka" na parterze. Zaraz jak wchodzisz to w tym korytarzu po prawej stronie, chyba pierwsze czy drugie drzwi. W każdym razie było to kiedys obok kostnicy przy szpitalu, ale przenieśli do hotelu. Tyle, że tam są tylko oferty pracy i jeśli jesteś zarejestrowana to możesz się tam co miesiąc podpisywać zamiast jechać do Gliwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kopiec88



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 480
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urząd Pracy w Knurowie był - tam gdzie siedzibę ma pogotowie (bardzo schludne miejsce - jeden pokój zabity dechami - syf, sodoma i gomora) - ale niestety chyba już go nie ma - bo kiedyś podpisywało się co miesiąc zaświadczenie o braku pracy (czy jak to tam leci) w Knurowie - a teraz tylko i wyłącznie można to zrobić w Gliwicach (swoją drogą skąd bezrobotny ma brać kasę na bilety do Gliwic jak nie ma pracy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kopiec88 napisał:
Urząd Pracy w Knurowie był - tam gdzie siedzibę ma pogotowie (bardzo schludne miejsce - jeden pokój zabity dechami - syf, sodoma i gomora) - ale niestety chyba już go nie ma - bo kiedyś podpisywało się co miesiąc zaświadczenie o braku pracy (czy jak to tam leci) w Knurowie - a teraz tylko i wyłącznie można to zrobić w Gliwicach (swoją drogą skąd bezrobotny ma brać kasę na bilety do Gliwic jak nie ma pracy)



patrz post wyżej... przedstawiciel PUP przyjmuje obecnie w budynku DG2 na Szpitalnej 8
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopiec88



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 480
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
kopiec88 napisał:
Urząd Pracy w Knurowie był - tam gdzie siedzibę ma pogotowie (bardzo schludne miejsce - jeden pokój zabity dechami - syf, sodoma i gomora) - ale niestety chyba już go nie ma - bo kiedyś podpisywało się co miesiąc zaświadczenie o braku pracy (czy jak to tam leci) w Knurowie - a teraz tylko i wyłącznie można to zrobić w Gliwicach (swoją drogą skąd bezrobotny ma brać kasę na bilety do Gliwic jak nie ma pracy)



patrz post wyżej... przedstawiciel PUP przyjmuje obecnie w budynku DG2 na Szpitalnej 8



Skoro przyjmują "niby" w Knurowie - to czemu do Urzędu Musze jeździć do Gliwic ? - np. po co miesięczny podpis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Haydi



Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 48

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro przyjmują "niby" w Knurowie - to czemu do Urzędu Musze jeździć do Gliwic ? - np. po co miesięczny podpis.[/quote]

- Dziwne, ja jak byłam bezrobotna to podpisywałam się własnie w Knurowie najpierw tam przy pogotowiu, a potem jak przeniesiono to do Hotelu to właśnie tam się podpisywałam, zamiast jeździć do Gliwic. Trzeba po prostu powiedzieć w Gliwicach, że chce się podpisywac w Knurowie i oni wysyłają do Knurowa tę informację i już potem można się w naszym mieście podpisywać co miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kopiec88



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 480
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że nie mówiłem ?

Powiedzieli - co miesiąc proszę stawiać się do Gliwic gdyż w Knurowie tego już się nie robi - są tylko oferty pracy i nic więcej.

Kiedyś pamiętam - było to możliwe i w pogotowiu, a potem w Hotelu - ale od grudnia do dziś to same Gliwice, Gliwice i Gliwice Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Haydi



Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 48

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kopiec88 napisał:
A myślicie, że nie mówiłem ?

Powiedzieli - co miesiąc proszę stawiać się do Gliwic gdyż w Knurowie tego już się nie robi - są tylko oferty pracy i nic więcej.

Kiedyś pamiętam - było to możliwe i w pogotowiu, a potem w Hotelu - ale od grudnia do dziś to same Gliwice, Gliwice i Gliwice Dontknow


Być może faktycznie się coś zmieniło, bo ostatni raz podpisywałam się w Urzędzie Pracy w listopadzie, a wtedy jeszcze można było to robić w Knurowie w hotelu. Jeśli rzeczywiście nie można się już nawet w Knurowie podpisywać to już zupełnie teraz nie rozumię po co wogóle jest ten "Urząd Pracy " w Knurowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka