Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blacharz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 3:52 pm    Temat postu: Blacharz Odpowiedz z cytatem

Macie może na miary na dobrego jakiś blacharzy (trzeba autok wyklepać Wink )z Knurowa? lub okolic nie musi być to jakiś zakład blacharski może być to jakiś facet co dorabia sobie we swoim garażu Smile

z góry dzięki za pomoc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Iskierka



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 26

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój samochodzik klepałam w Szczyglowicach też ktoś mi polecił i nie powiem jestem zadowolona-super zrobiony Smilea co chyba ważne wcale dużo nie płaciłam Smile
Nie posiadam niestety nr.tel ale opiszę jak tam dojechać Smile
Więc tak jadąc do Szczyglowic jak zjeżdzasz z mostu po lewej stronie stoi taki przechylony z cegły dom i tam właśnie skręcasz w lewo,tamtędy podobno tez na parking kopalni mozna dojechac :)więc jak wjedziesz juz w tą drogę to jedziesz cały czas prosto potem troszkę odbijasz w prawo i jak już tam wjedziesz to widać na placu stoi dużo samochodów zaraz pierwszy dom po prawej stronie Smile
Ewentualnie zawsze możesz kogoś zapytać bo pewnie ludzie ze Szczygłowic się dobrze oriętują to podpowiedzą Tobie Smile
Pozdrawiam jak i polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja klepałem auto w autobum w knurowie - na wprost basenu zacisze

moge szczerze polecic
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka