Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sygnalizacja na skrzyż. ul. 1 Maja, Kosmonautów, Jęczmiennej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to przepraszam Very Happy nie wiedziałem, że prace są już aż tak bardzo zaawansowane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
wronski



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sprawie robut publicznych to jęczmienna częsciowo już jest w przebudowie a wsprawie świateł napewno to nie jest zła inwestycja
napewno poprawi bezpieczeństwo . Cikawe natomiast co powstanie za
cmentarzem na rakoniewskiego , roboty w toku
jerzy
_________________
jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś przejejżdżałem koło Leader Price prace wrą że hej postawili wiecej znaków ślepych jest nas więcej!Idżmy wszyscy do okulisty haha.Dziś tzn piątek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas zgadzam się z Tobą że robota wre, w porównaniu z tym co było kilka lat temu to nie ma porównania... tu basen, drogi, przystanek bloki pomalowane wszystko cacy się robi wkońcu Very Happy Naprawdę przecież niedawno to jesszcze Knurów był wyśmiewany, a teraz jest fajnym miastem;) wszędzie coś robią... możemy powiedzieć że to zasługa naszego prezydenta, i mam nadzieję że pozostanie znów nim bo robi naprawde dużo dla naszego miasta.... no jedyne co mi nie pasuję to rejony koloniji itp mogli by też coś zacząć tam robić bo za ciekawie to nie wygląda. Życzę wszystkim miłego weekendu Pozdro:)






"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, lecz na tym że potrafi się podnieść."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, ze robota wre na skrzyżowaniu to byla taka przenośnia Razz bo przez 3 dni postawili jedynie kilka znaków Razz Czy to do końca zasługa naszego prezydenta hmmm... ja staram się patrzeć na całe 4 lata, a nie na ostatnie pół roku, niektóre rzeczy to dokończenie projektów poprzedniej władzy... no, ale zeszliśmy z tematu jakim jest sygnalizacja świetlna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patka



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: Knw/Glw

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

etam ja zawsze staram się we wszystkim znależź tą dobrą stronęWink a wy za dużo narzekacie i mówie poważnie Smile dobranoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś musi narzekać Smile nie chcę władzy zagłaskać Smile głosy krytyki zawsze się przydadzą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzekanie jest bardzo higieniczne, bo władza w Knurowie ma nieposkromiony trend do samochwalenia i ciągle udoskonala środki propagandy, które mają na celu utrzymywać ją w dobrym nastroju i miłości własnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 9:01 am    Temat postu: potrzebne Odpowiedz z cytatem

Te Swiatła sa potrzebne jak diabli..sam tam kiedys piec minut stałem a zaden ham nie chcial przepuscic nie mowiac juz o przejsciu...zeby porzejsc trzeba wymusic inaczej nie darady...tez chce bybory dwa razy w roku! a rondo jest całkiem miłe...szkoda ze dla miniaturowych samochodzików haha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 9:56 am    Temat postu: Re: potrzebne Odpowiedz z cytatem

rafus napisał:
Te Swiatła sa potrzebne jak diabli..sam tam kiedys piec minut stałem a zaden ham nie chcial przepuscic nie mowiac juz o przejsciu...zeby porzejsc trzeba wymusic inaczej nie darady.


Kogo kolega nazywa hamem ??

ogólnie to budowa tego skrzyżowania jest bardzo niebezpieczna
jadąc od strony miasta wyjeżdża się z zakrętu prosto na przejście gdzie bardzo często ktoś nagle wpada na pasy nie biorąc pod uwagę że auta nie da się zatrzymać w miejscu... nawet z 40 km/h (takie tam jest ograniczenie)
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 10:16 am    Temat postu: wiem wiem Odpowiedz z cytatem

To fakt ze to skrzyzowanie nie jest najlepiej usytuowane ale swiatła i tak beda lepsze niz nic...a jak bys nazwal kogos kto widzi ze na przejsciu stoi 10 osób i wszyscy jada nikt sie tym nie przejmuje...predzej przebiegniesz przez srodek drogi niz ktoc Cie przepusci.Niestety taka mamy kulture na drogach w naszym kraju..zreszta po stanie drog nie mozna tez duzo wymagac ale w knurowie drogi nie sa jeszcze takie najgorsze...tragedia jest dopiero w szczygłowicach i krywałdzie Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
www.powiatgliwicki.pl



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 95

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Was,

do całej dyskusji dodam tylko, że inwestycja SYGNALIZACJA ŚWIETLNA na skrzyżowaniu ul. 1-go Maja i ul. Kosmonautów to inwestycja wspólna Starostwa Powiatowego w Gliwicach oraz Urzędu Miasta Knurów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 11:06 am    Temat postu: :} Odpowiedz z cytatem

czemu dopiero teraz?? Magia wyborów czy co?? Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie w domu przez 3 tygodnie.... a robota raczej średnio wre. Coprawda jak wczoraj wracałam, widziałam prace na skrzyżowaniu, ustawiane były słupy... Ale wydaje mi się,że od momentu ogłoszenia faktu robót do momentu rzeczywistych prac to troche przesada, by tak długo zwlekać z robotą... Myślę, że to żenujące. Nie wiem, kiedy wyjdę ponownie z domu, ale mogę się założyć, że za następne 3 tygodnie prace będą wreć dopiero na parę dni przed uroczystym przecięciem wstęgi na skrzyżowaniu.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idzie dość powoli, ale idzie...




_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka