Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 11:37 am    Temat postu: Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w Biedronce powiedziano nam żeby z wózkiem nie wjeżdżać na sklep, to jak mam zakupy zrobić z małym dzieckiem na ręku? Ten sam zakaz wisi na Grallu na Wilsona. Chyba ich pogięło, widocznie te osoby nie mają małych dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W której? Ja notorycznie jeżdżę wózkiem i nigdy nikt mi nic nie powiedział Co najwyżej zwracano mi uwagę na zakupy które miałem dlatego staram się mieć zawsze paragon z innych sklepów. Dzięki tej sytuacji kiedyś zaprzyjaźniłem się z Panem ochroniarzem, który już nigdy się mnie nie czepiał a lubił zamienić ze mną dwa słowa Smile

Jeśli sytuacja się powtórzy proponuję napisać pytanie czy wręcz skargę do centrali. Ja z pewnością bym tak zrobił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 12:29 pm    Temat postu: Re: Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Ostatnio w Biedronce powiedziano nam żeby z wózkiem nie wjeżdżać na sklep, to jak mam zakupy zrobić z małym dzieckiem na ręku? Ten sam zakaz wisi na Grallu na Wilsona. Chyba ich pogięło, widocznie te osoby nie mają małych dzieci.


... krzysiu nie piekl się. Jest w tym dużo niestety racji.

Ja zgadzam się z takim zakazem. Bo nie wiem czy zauważyłeś ale w większości sklepów nie ma za dużo miejsca. Nawet nie ma wózków takich jak w tesco.

Już teraz wystarczy. że dwie starsze paniusie zaczną pogaduszki między regałami i nie można przejść.

Więc wózek z dzieckiem dość mocno tarasuje przejście innym.

Poza tym czasami dzieci robią bałagan na półkach zrzucając rzeczy.

A jeszcze inny możliwy powód to zwykłe wynoszenie rzeczy w wózeczku dla dzieci Smile

Więc sklep zabezpiecza się przed takimi uciążliwościami dla siebie i dla innych kupujących.

Nikt nie zmusza Cię do zabierania dziecka na zakupy. Zakładam, że nie jesteś samotnie wychowujących ojcem i masz kogoś z kim możesz pójść na zakupy albo zostawić pod opieką dziecko.

Poza tym... idź do innego sklepu jak Ci nie pasuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zgadzam się z krzysiem, że nie jest to w porządku. Nie zawsze jest z kim zostawić dziecka by sobie pójść spokojnie zrobić zakupy jak pisze pytam_sie. W biedronce trochę sie coraz większe dziadostwo robi bo nastawiają wszystkiego na maksa, że czasami ciężko przejechać tym "ich" dozwolonym wózkiem a nawet minąć z kimś, który akurat coś wybiera. W tej kwestii bardzo podoba mi sie w Aldi bo jest dużo miejsca i spokojnie można zrobić zakupy. Reasumując zawsze można "zagłosować" portfelem do czego zachęcam i zrobić zakupy gdzieś indziej gdzie to nikomu nie przeszkadza. Sam bym już w takim sklepie nie kupował gdybym coś takiego usłyszał. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zgadzam z Krzysiem. Ja codziennie chodzę na spacer z maluchem i po drodze wstępuję do biedronki na mieście i na szczęście nic takiego mnie nie spotkało. Ale jeżeli ktoś by mi zwrócił uwagę to chyba bym zjechała jak psa... W takim wypadku co? Mam zostawić dziecko w wózku przed sklepem? Czuć się jak złodziejka mimo, że nigdy nic takiego by mi nie przyszło do głowy? Jak tak się boją to niech zamontują bramki.

"Bo jak dwie baby staną między regałami na pogaduchy..." Tu się robi zakupy, na pogaduchy to się umawiać na kawkę w kawiarni.
No i oczywiście taki dziecięcy wózek zajmuje tyle miejsca co ten sklepowy. Ja zawsze robiąc zakupy kładę koszyk na wózek, chyba że biorę dwa lub trzy produkty wtedy kładę je na narzutkę z gondoli.
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spróbujcie sobie wyobrazić że nie zostaje wpuszczony człowiek na wózku inwalidzkim? Czym różni się wózek dziecięcy od tego inwalidzkiego? Sklep jest przystosowany dla wózków sklepowych więc nie tu jest problem. Rozumiem ciasny sklepik z porcelaną. Oczywiście są sytuacje kiedy ktoś wykorzystuje wózek jako świetne narzędzie do kradzieży, ale dlaczego każdy z wózkiem to potencjalny złodziej??? To zwykłe widzimisie pewnie ochroniarzy, którzy rozliczani są z ilości kradzieży. Jeszcze trochę a bez zapiętych kurtek nie będzie można wchodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tulipanek



Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 37

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu która to była biedronka?
włos mi się na głowie jeży jak słyszę takie historie...
ciekawe co by na to powiedział rzecznik konsumenta
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arkadioss napisał:
Osobiście zgadzam się z krzysiem, że nie jest to w porządku. Nie zawsze jest z kim zostawić dziecka by sobie pójść spokojnie zrobić zakupy jak pisze pytam_sie. W biedronce trochę sie coraz większe dziadostwo robi bo nastawiają wszystkiego na maksa, że czasami ciężko przejechać tym "ich" dozwolonym wózkiem a nawet minąć z kimś, który akurat coś wybiera. W tej kwestii bardzo podoba mi sie w Aldi bo jest dużo miejsca i spokojnie można zrobić zakupy. Reasumując zawsze można "zagłosować" portfelem do czego zachęcam i zrobić zakupy gdzieś indziej gdzie to nikomu nie przeszkadza. Sam bym już w takim sklepie nie kupował gdybym coś takiego usłyszał. Pozdrawiam


... chyba Wam się wszystkim w głowach pomieszało ...
Po co robisz zakupy w Biedronce skoro robi się dziadostwo ?

Dziadostwo bo masz większy wybór niż w ALDI? Gdzie masz dużo miejsca i bardzo skromny wybór.

Biedronka ma coraz ciekawszą ofertę ale niestety miejsce jest ograniczone. I chyba pchanie się w wózkiem z dzieckiem do sklepu to nienajlepszy pomysł.

A to, że jesteście wygodni i z lenistwa nie chce Wam się wyjść drugi raz do sklepu to inna już sprawa Smile

Poza tym zadajcie sobie pytanie dlaczego zamykacie samochody ? I mieszkania ? Uważacie każdego za złodzieja ? NIE - bo to profilaktyka. Nigdy nie wiesz kiedy i kto może Cię okraść. I tak samo z wózkami.

Nikt nie traktuje Was jako złodziejaszków ale zapobiegawczo lepiej nie wpuszczać. Tak samo jak w Auchan jak masz reklamówkę - musisz ją 'zapakować' u ochroniarza.

To nie jest widzimisię ochroniarzy... takie są fakty. I pamiętaj, że im więcej kradzieży tym większe ceny. To wszystko się zapętla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz jeszcze powtórzę, sklep jest przystosowany dla wózków sklepowych więc nie wózek dziecięcy jest problemem. Zupełnie zrozumiałe jest oburzenie matek i ojców i chyba tylko Ci co dzieci nie mają lub odchowali nie rozumieją problemu.

Stawiam że to Niepodległości bo w żadnym innym sklepie mnie to nie spotkało. Trochę mam za daleko bo aż mnie korci żeby tam pojechać i stanąć twarzą w twarz z tym co mnie nie wpuści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina1639



Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 2:53 pm    Temat postu: Re: Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
krzysiu napisał:
Ostatnio w Biedronce powiedziano nam żeby z wózkiem nie wjeżdżać na sklep, to jak mam zakupy zrobić z małym dzieckiem na ręku? Ten sam zakaz wisi na Grallu na Wilsona. Chyba ich pogięło, widocznie te osoby nie mają małych dzieci.


... krzysiu nie piekl się. Jest w tym dużo niestety racji.

Ja zgadzam się z takim zakazem. Bo nie wiem czy zauważyłeś ale w większości sklepów nie ma za dużo miejsca. Nawet nie ma wózków takich jak w tesco.

Już teraz wystarczy. że dwie starsze paniusie zaczną pogaduszki między regałami i nie można przejść.

Więc wózek z dzieckiem dość mocno tarasuje przejście innym.

Poza tym czasami dzieci robią bałagan na półkach zrzucając rzeczy.

A jeszcze inny możliwy powód to zwykłe wynoszenie rzeczy w wózeczku dla dzieci Smile

Więc sklep zabezpiecza się przed takimi uciążliwościami dla siebie i dla innych kupujących.

Nikt nie zmusza Cię do zabierania dziecka na zakupy. Zakładam, że nie jesteś samotnie wychowujących ojcem i masz kogoś z kim możesz pójść na zakupy albo zostawić pod opieką dziecko.

Poza tym... idź do innego sklepu jak Ci nie pasuje.



Życzę Ci żebyś został inwalidą na wózku i też Cie nie wpuścili do sklepu chamie. bo Twój wózek będzie zajmował za dużo miejsca jak twierdzisz !

Reasumując nawet osoby niepełnosprawne nie mogą jechać wózkiem na zakupy ?

Jesteś kolego strasznie bezczelny ! Czyli ja Matka z dwojgiem dzieci nie mogę iść do sklep ?

PATOLOGIA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzebię po sieci i podobnych przypadków jest sporo. Przepisy chyba tego nie regulują w myśl zasady że to prywatny teren i sklep może mieć swoje przepisy. Myślę jednak że mail czy telefon do centrali jest aż konieczny. Nie sądzę żeby działo się to za wiedzą "wyższych" a kierowniczkę czy kogoś tam trzeba sprowadzić na ziemię.

Ja taką skargę złożyłem w jednej z sieci telefonii na Merkurach, po jakimś czasie Pani zniknęła ale też wymieniono całą załogę właśnie ze względu na liczne skargi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XAVERY



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 324
Skąd: Knurów/Gliwice

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na tym świecie jest fajnieeee Super są takie fajne problemy Smile Wave Szczęśliwego Nowego Roku i więcej miejsca w sklepach !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu idź z tym do maszkietów na babskie pogaduchy tam cie na pewno zrozumieją, a nie tu na forum gdzie brak wyrozumiałości dla problemu drugiej osoby jest normą.

Może z warsztatów by jeszcze ktoś skorzystał, a na forum zapanował by wreszcie błogi spokój.




Ironia – (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“), szyderstwo - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.
W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 5:35 pm    Temat postu: Re: Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku Odpowiedz z cytatem

karolina1639 napisał:
pytam_sie napisał:
krzysiu napisał:
Ostatnio w Biedronce powiedziano nam żeby z wózkiem nie wjeżdżać na sklep, to jak mam zakupy zrobić z małym dzieckiem na ręku? Ten sam zakaz wisi na Grallu na Wilsona. Chyba ich pogięło, widocznie te osoby nie mają małych dzieci.


... krzysiu nie piekl się. Jest w tym dużo niestety racji.

Ja zgadzam się z takim zakazem. Bo nie wiem czy zauważyłeś ale w większości sklepów nie ma za dużo miejsca. Nawet nie ma wózków takich jak w tesco.

Już teraz wystarczy. że dwie starsze paniusie zaczną pogaduszki między regałami i nie można przejść.

Więc wózek z dzieckiem dość mocno tarasuje przejście innym.

Poza tym czasami dzieci robią bałagan na półkach zrzucając rzeczy.

A jeszcze inny możliwy powód to zwykłe wynoszenie rzeczy w wózeczku dla dzieci Smile

Więc sklep zabezpiecza się przed takimi uciążliwościami dla siebie i dla innych kupujących.

Nikt nie zmusza Cię do zabierania dziecka na zakupy. Zakładam, że nie jesteś samotnie wychowujących ojcem i masz kogoś z kim możesz pójść na zakupy albo zostawić pod opieką dziecko.

Poza tym... idź do innego sklepu jak Ci nie pasuje.



Życzę Ci żebyś został inwalidą na wózku i też Cie nie wpuścili do sklepu chamie. bo Twój wózek będzie zajmował za dużo miejsca jak twierdzisz !

Reasumując nawet osoby niepełnosprawne nie mogą jechać wózkiem na zakupy ?

Jesteś kolego strasznie bezczelny ! Czyli ja Matka z dwojgiem dzieci nie mogę iść do sklep ?

PATOLOGIA



lol

Chamstwo i prostactwo przemawia przez Ciebie właśnie.
Albowiem chamstwo to :

a) obrażanie innych
b) życzenie komuś źle
c) pchanie się z dziećmi do sklepu ( sztuk 2 ) - gdzie ledwo można przejść z koszykiem...

No idealnie pasujesz do tego.

Poza tym nie widzisz różnicy pomiędzy inwalidą a matką z wózkiem?
KTÓRA TO MA WYBÓR - Czy pójść bez dzieci na zakupy czy z dziećmi.

To jest różnica ...

Więc szanuj innych ! Nie obrażaj i zanim wybierzesz się do sklepu pomyśl o innych... bo w dużych marketach miejsca jest na i 6 wózków... w małych sklepach nie ma miejsca na koszyk czasami... i to różnica...

No ale to trzeba mieć trochę rozumu w głowie aby dostrzec różnicę ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina1639



Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 6:04 pm    Temat postu: Re: Zakaz wejścia do sklepu z dzieckiem w wózku Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
karolina1639 napisał:
pytam_sie napisał:
krzysiu napisał:
Ostatnio w Biedronce powiedziano nam żeby z wózkiem nie wjeżdżać na sklep, to jak mam zakupy zrobić z małym dzieckiem na ręku? Ten sam zakaz wisi na Grallu na Wilsona. Chyba ich pogięło, widocznie te osoby nie mają małych dzieci.


... krzysiu nie piekl się. Jest w tym dużo niestety racji.

Ja zgadzam się z takim zakazem. Bo nie wiem czy zauważyłeś ale w większości sklepów nie ma za dużo miejsca. Nawet nie ma wózków takich jak w tesco.

Już teraz wystarczy. że dwie starsze paniusie zaczną pogaduszki między regałami i nie można przejść.

Więc wózek z dzieckiem dość mocno tarasuje przejście innym.

Poza tym czasami dzieci robią bałagan na półkach zrzucając rzeczy.

A jeszcze inny możliwy powód to zwykłe wynoszenie rzeczy w wózeczku dla dzieci Smile

Więc sklep zabezpiecza się przed takimi uciążliwościami dla siebie i dla innych kupujących.

Nikt nie zmusza Cię do zabierania dziecka na zakupy. Zakładam, że nie jesteś samotnie wychowujących ojcem i masz kogoś z kim możesz pójść na zakupy albo zostawić pod opieką dziecko.

Poza tym... idź do innego sklepu jak Ci nie pasuje.



Życzę Ci żebyś został inwalidą na wózku i też Cie nie wpuścili do sklepu chamie. bo Twój wózek będzie zajmował za dużo miejsca jak twierdzisz !

Reasumując nawet osoby niepełnosprawne nie mogą jechać wózkiem na zakupy ?

Jesteś kolego strasznie bezczelny ! Czyli ja Matka z dwojgiem dzieci nie mogę iść do sklep ?

PATOLOGIA



lol

Chamstwo i prostactwo przemawia przez Ciebie właśnie.
Albowiem chamstwo to :

a) obrażanie innych
b) życzenie komuś źle
c) pchanie się z dziećmi do sklepu ( sztuk 2 ) - gdzie ledwo można przejść z koszykiem...

No idealnie pasujesz do tego.

Poza tym nie widzisz różnicy pomiędzy inwalidą a matką z wózkiem?
KTÓRA TO MA WYBÓR - Czy pójść bez dzieci na zakupy czy z dziećmi.

To jest różnica ...

Więc szanuj innych ! Nie obrażaj i zanim wybierzesz się do sklepu pomyśl o innych... bo w dużych marketach miejsca jest na i 6 wózków... w małych sklepach nie ma miejsca na koszyk czasami... i to różnica...

No ale to trzeba mieć trochę rozumu w głowie aby dostrzec różnicę ...


Czysty Prostak - na dodatek żenujący. Przyniosę Ci na następny raz dzieci jak mój mąż pójdzie do pracy.

Albo on przyjdzie Ci pokazać troszkę pogardy jak dalej będziesz tak cwaniakował. Bo na żywo byś nawet się nie odezwał.

Ja bym się nie zdziwiła jak w ogóle z domu nie wychodzisz i tylko grasz na komputerze lub masz 15 lat co najwyżej, bo na każdy temat na forum masz inne zdanie nic cała reszta lub jesteś wszystkiemu na przekór.

A jakbyś wiedział trochę budowa każdego sklepu jest uregulowana kwestiami prawnymi, bhp oraz budowlanymi co do ilości miejsca i odstępów między regałami - a wszystko tyczy się ewakuacji i tym podobnych spraw.

Więc 2 szerokości wózka dziecięcego (lub wózka sklepowego) to jest minimum Panie Douczony, dla takiego sklepu jak np. Biedronka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka