Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wizerunek miasta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowic o promocji miasta nie mozna sie nie rozpisywac Think szczerze mowic to mozna zrobic jakas mala konferencje nt. tego jak promowac miasto knurow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
sawo



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 10:08 pm    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieję że "nasze władze"mają jakąś koncepcję promocji, ale jak wiadomo jest ona tak tajna że nie chcą nam szarym obywatelom jej zdradzić, więc możemy się tylko domyślać co nam zafundują, może następne rondo JPII;)
A tak na poważne jak najbardziej przydałaby się jakaś konferencja na temat promocji naszego miasta, gdzie zostaną pokazane możliwości w czym się specjalizować, bo wszystkiego się nie da sprzedać. W skrócie pomysł z konferencją Thumbsup Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi policjancji już się wzięli za promocję miasta

http://motoryzacja.interia.pl/news/wzial-lapowke-grozi-mu-10-lat,1074966


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie czym ma się knurów wypromować bo narazie jest sypialnia gliwic i okolicznych wiekszych miast. Bo chyba autostrada sama niewystarczy. Kiedyś to przynajmniej w boksie była pierwsza liga i o knurowie czasem się słyszało a teraz........
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś słyszałem jakiś czas temu, że Knurów ma się bardzo promować, a tu jakaś cisza Smile
Może by tak wziąć przykład z Radzionkowa ?
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,10317894,Radzionkow_z_hollywoodzkim_rozmachem__Zobaczcie_spot.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy szukałem materiałów do pracy dyplomowej, szukając w różnych źródłach, natknąłem się na bardzo ciekawe książki dotyczące marketingu terytorialnego. Gdyby nie to, że pisałem na zupełnie inny temat, a poza tym zawodowo zajmuję się zupełnie inną dziedziną chętnie zgłębiłbym ten temat.

Sądząc po treści wątku i braku jednolitej identyfikacji wizualnej i promocyjnej samorządów myślę, że marketing terytorialny jest dziedziną, która ma wielkie szanse na rozwój i dobry zarobek.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowym hasłem proponującym Knurów powinno być
"Jeb*ać Sze***a konfidenta", opcjonalnie "Jeb*ać Sze***a psa". Koszt billboardów odpada, bo całe miasto już przystrojone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2011 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym Urzędzie nie ma niestety wydziału stricte promocji miasta. Nie ma rzeczniaka prasowego, specjalisty od PR, kogoś kto włożyłby w sprawę całe serce, umiejętności i czas. Najwyraźniej władzom miasta nie jest to potrzebne na zasadzie - jakoś to będzie, zrobi sie przy okazji innych spraw, wciśnie się komuś dodatkowo do zrobienia i tak sie toczy. A wcale nie trzeba nikogo dodatkowo zatrudniać. Wystarczy sprecyzować zakresy obowiązków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie dlaczego odwodnienie terenu naprzeciw przystanku WP II wygląda tak jak wygląda? Woda nadal stoi nawet w odwadniających rynienkach które tę wodę powinny chyba odprowadzać do Machoczka? Dontknow Na wjeździe do miasta to trochę niefajna wizytówka. Think Pytam z czystej ciekawości bo chyba ktoś zapłacił za te prace a efektu nie ma. No chyba że trzeba zaczekać na duuuży deszcz i sprawdzić czy zaleje ulicę czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę radnych z tego rejonu zapytać wybraliście ich więc niech teraz pokarzą na co ich stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfilo



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 144
Skąd: Świńskie Miasteczko

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stworzyli dodatkowe miejsca dla kaczek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym miejscem co wiem to jest skomplikowana sprawa. Ma być wybudowany jakiś zbiornik, który będzie zbierać tą całą wodę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Planują budowę zbiornika na granicy Knurowa i Gliwic

Niezależnie od budowy galerii handlowej sprawą zbierania wody z pól od dawna interesują się urzędnicy w Knurowie. Chodzi nie tylko o ulicę 1 Maja, ale również rejon Jęczmiennej, gdzie spływa woda z wyżej położonych pól.

Rozwiązaniem ma być budowa zbiornika o powierzchni 1,5 ha na granicy Knurowa i Gliwic. Termin rozpoczęcia tej inwestycji zależy od dotacji unijnych, do których projekt został zgłoszony. Jeśli pieniądze zostaną przyznane, prace mogą ruszyć dosyć szybko. Sprawa jest jednak skomplikowana, ponieważ nad inwestycją pracują urzędnicy z Knurowa, jednak będzie ona realizowana na terenach leżących w granicach Gliwic. Powodem tej sytuacji jest brak wolnej przestrzeni po stronie Knurowa. Wiele będzie zależało więc od przychylności władz Gliwic i szybkości załatwienia formalności po tej stronie.

Zbiornik ma znacząco poprawić sytuację i zbierać wodę tak, aby nie powtarzało się zalewanie ulicy 1 Maja oraz okolicznych działek.

Źródło: http://miastoknurow.pl/36778,chca-wybudowac-zbiornik-ktory-bedzie-zapobiegal-zalewaniu-pol-i-ulicy-1-maja.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informację, teraz będziemy obserwować postępy prac. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się tak nie cieszcie z tym zbiornikiem bo droga daleka do celu a na końcu będzie hasło że to nie leży w mojej kompetencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka