Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pan Prezydent odpowiada na pytania mieszkańców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R.



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 82

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest i druga część odpowiedzi: http://miastoknurow.pl/7375,prezydent-adam-rams-odpowiada-na-pytania-mieszkancow-czesc-druga,czytaj,artykul.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drugiej części jest jeszcze bardziej arogancki i odpowiada nie na temat, omija kłopotliwe fragmenty pytań. Moim zdaniem odpowiedzi są bezczelne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KtosInny



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 83

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Moim zdaniem odpowiedzi są bezczelne.

Co Ty gadasz ?! Miłościwie nam panujący gospodarskim okiem patrzy i dogląda wszystkich spraw ... Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!

A tak serio ... może zrobimy stronę w stylu http://kimjongillookingatthings.tumblr.com ? Miejmy nadzieję że styknie wykupić domenę na 2 lata ... góra 3 lata ... bo w 2014 wybory Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KtosInny napisał:
bo w 2014 wybory Smile

Mam obawy, że może zastąpić go równorzędny knurowski kacyk, który przez kolejne 3-4 kadencje będzie udupiał to miasto. Osobiście dziś widzę tylko jednego kandydata na prezydenta Knurowa i jest nim radny Dulias, uważam że taki człowiek dałby miastu szansę na nowe otwarcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslicie ze jak zmienimy prezydenta to cos to zmieni?czy bedzie p.Rams czy p.Dulias czy inny p.Iksiński to kazdy bedzie patrzyl swoich interesow a nie mieszkancow,takie jest moje zdanie
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmuszony jestem tutaj opublikować swój komentarz, bo cenzura MK działa jak za komuny.

Zgadzam się z secundo, to przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Odpowiedzi aroganckie, w domyśle mówiące "odwalcie się ode mnie". Już mam dość tego, że prezydent "nic nie mogę" Rams ciągle mówi, że coś nie leży w jego kompetencjach. Albo odpowiedzi w stylu "tak jest bo tak i już" - chodzi o drogę z Sienkiewicza na Farskie. Albo o fundusze unijne wspierające organizatorów kursów, po których bezrobotni nadal są bezrobotni.

Może faktycznie pora przestać podążać za sercem, a zacząć podążać za rozumem i wyprowadzić się z tego miasta. Przynajmniej moje podatki nie będą służyć finansowaniu bezradnych i ich pryncypała.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
Myslicie ze jak zmienimy prezydenta to cos to zmieni?

Niestety ryzyko jest wysokie, bo tu nie ma po prostu aktywnego obywatelskiego społeczeństwa, które kontroluje władzę, a wtedy nawet dobra wyrodzi się i zostanie to, co zawsze, czyli żłób i koteria.

Na przykładzie tej publikacji pytań od mieszkańców widać problem jak w soczewce: duży postęp polega na zadaniu pytań i że mandaryn zechciał prychnąć do mikrofonu, ale teraz dopiero powinna zacząć się klasyczna dziennikarska obróbka klienta, bo są głosy oburzenia czy niezadowolenia czy niedosytu po odpowiedziach, ale już nie ma następnego kroku, nie ma dalszej konfrontacji i te głosy padają w pustkę, jak grochem o ścianę.

Czyli jest pozór otwarcia na lud, ale dalej nie ma kontroli. Nikt skutecznie nie wytknie odpowiadającemu kłamstw, manipulacji i opuszczonych kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Może faktycznie pora przestać podążać za sercem, a zacząć podążać za rozumem i wyprowadzić się z tego miasta. Przynajmniej moje podatki nie będą służyć finansowaniu bezradnych i ich pryncypała.


Tak na marginesie: Właśnie w tym roku (jeśli budzet na to pozwoli i plany wypalą) planuje kupić działkę budowalną w Gierałtowicach Smile
Dlaczego? a dlatego ze tam chociaż nie ma zakłamanego społeczeństwa i bezradnych preziów misiów, któzy przy każdym temacie o starym Knurowie wyjezdzają z kanalizacją. I ile to wszystko bd trwało? do końca świata i jeden dzień dłużej?

Co mam zrobić aby w końcu nasz prezydent zajmował się ważnymi dla miasta sprawami a nie likwidacją obiektów, stawianiem kolejnych na sławnym osiedlu, co mam zrobić aby w końcu był spokój i ULICE ODŚNIEŻONE !!!!!!!


kur***** !!! 3 dni zimy a ja ani razy nie widziałem odśnieżarki na Dworcowej !!!!!!! wieś ! wieś ! wieś ! nic tylko sie wyprowadzać co mam zamiar w najblizszych max 7 latach uczynić AMEN !
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 11:31 pm    Temat postu: Przenośnia Odpowiedz z cytatem

Niektóre odpowiedzi po prostu są rozwalające:) może ja odpowiem na kilka pytańSmile:

1."Jakiś czas temu powrócił temat nocnych połączeń Knurowa z Gliwicami oraz Zabrzem, a także zwiększenia połączeń linii 120, szczególnie wieczorem, czy możemy liczyć na rozwiązanie tego problemu?"

Maciej Kandzior: Nie ponieważ prezydent będąc (o ile się nie mylę) w zarządzie KZK GOP nie ma na to wpływu:)

http://www.kzkgop.com.pl/strony/p-1-zarzad.html


2. "Nadal są problemy z zapisaniem dziecka do przedszkola, chętnych jest wielu a miejsc niewystarczająco. Czy będą tworzone nowe oddziały?"

Maciej Kandzior: Co chcecie od mojego kochanego prezydenta, prezydent wie przecież że ilość miejsc jest niewystarczająca, a to że za jego 1 kadencji przedszkola były zamykane to szczegół, przecież skąd mógł wiedzieć że Knurowianie go aż tak pokochają że będzie rządził przez kolejne kadencje.

3. "Czy nie sądzi Pan, że rejon III Kolonii jest rejonem slumsów knurowskich, czy to nie jest wizytówka Knurowa dla osób wjeżdżających i wyjeżdżających z autostrady A1? Te budynki w odróżnieniu od bloków na osiedlach WPI, WPII nie były przez kilkadziesiąt lat malowane."

MAciej Kandzior: Miasto ma ograniczone możliwości finansowe, których prezydent nie mógł przewidzieć wcześniej, w końcu miasto włożyło tylko 11 000 000 zł w czasie 1 jego kadencji w remont basenu przy ul Szpitalnej.

4. "Co dalej z kanalizacją, czy będzie budowana np. w dzielnicy Krywałd."

Maciej Kandzior: Może za 20 lat jak się uda:)

5. "Co dalej ze stadionem w Krywałdzie, jest w opłakanym stanie! Na osiedlu budują nowe boiska, a tu taka nasza perełka niszczeje."

Maciej Kandzior: Miasto nie jest skłonne do wykupu tego obiektu od syndyka.

6"Może Pan wie dlaczego radni tak bardzo się boją pozwolić upublicznić nagrania dźwiękowe z sesji Rady Miasta? Pan radny Dulias jest w tej sprawie zbywany. Odnoszę wrażenie, że radni mają coś do ukrycia i chcą zrobić wszystko, żeby do tego nie doszło. Nie wspomnę już o tym, że w wielu cywilizowanych miastach (na Śląsku również) przez Internet można oglądać relacje na żywo, a jeśli kogoś nie ma w tej chwili w domu to potem może sobie obejrzeć retransmisję (plik do pobrania)."

Maciej Kandzior: Przyjdżcie na sesję Rady Miasta jeśli możecie o 14 czy 15. Owszem niektórzy radni mają do ukrycia niekompetencję i brak własnego zdania, niektórzy są tylko "maszynką" do głosowania. Są również kompetentni i aktywni może z 6 na 21.Smile

7"Dlaczego miasto nie pozyskuje funduszy unijnych? Chwali się Pan pozyskaniem dofinansowania do budowy kanalizacji. Na te działania wszystkie projekty są rozpatrywane pozytywnie więc nasze miasto nie odstaje w tym przypadku na plus. Jeżeli się mylę, proszę o wskazanie gminy, która nie uzyskała dofinansowania do kanalizacji."

Maciej Kandzior: Bezczelne pytanie, niebywałe chamstwo i arogancja, jak można nie dostrzegać wspaniałego działania naszego gospodarza mojego kochanego prezydenta pana Adama, przecież prezydent i cały zespół ekspertów pracują ciężko w pocie czoła żeby miasto miało środki unijne a tu takie chamstwo i arogancja... Mój prezydent jest osobą wysoce kulturalną i inteligentną i nie będzie wskazywał palcem na innych, patrzy tylko na siebie tzn na nasze kochane miasto, jest bardzo ale to bardzo oddany naszemu kochanemu miastu.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Quill napisał:
Spotkałem się już z bardzo wieloma głosami krytyki wobec polityki prezydenta, nie tylko w wirtualnym, ale też realnym Knurowie. I tak sobie myślę - gdzie jest to wyborcze 80 procent, które po raz kolejny wywindowało go na stanowisko? Sytuacja analogiczna do polityki krajowej - wszyscy jadą po PO, a jednak ktoś na nich musiał głosować. A może niezadowolenie z naszych lokalnych władz dopiero teraz zaczęło rosnąć?

Ma przed sobą niezachwiane 4 lata o co więc ma się martwić????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 18, 2012 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj można ocenić Pana Prezydenta Smile
http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1239887,ponad-rok-temu-adam-rams-wygral-wybory-ocen-ten-rok,galeria,id,t,tm.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sro Sty 18, 2012 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
Tak na marginesie: Właśnie w tym roku (jeśli budzet na to pozwoli i plany wypalą) planuje kupić działkę budowalną w Gierałtowicach Smile
Dlaczego? a dlatego ze tam chociaż nie ma zakłamanego społeczeństwa i bezradnych preziów misiów, któzy przy każdym temacie o starym Knurowie wyjezdzają z kanalizacją. I ile to wszystko bd trwało? do końca świata i jeden dzień dłużej?


Ty chyba nie masz pojęcia jakie przekręty są w Gierałtowicach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 18, 2012 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wieloletnim Planie Gospodarczym było napisane, że przebudowa targu obejmie również ulicę oraz zajezdnię autobusową. Teraz Pan Prezydent mówi, że zajezdni nie planują przebudowywać...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piter89



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panie Prezydencie. Jestem mieszkancem Chorzowa oraz glowa rodziny skladajacej sie z dwojki dzieci oraz konkubiny zamieszkalych w Knurowie. Staramy sie o mieszkanie socjalne w Urzedzie Miasta lecz napotkal nas problem: ja oraz konkubina posiadamy tytul do mieszkania najmu w Chorzowie do roku 2014 dlatego dostalismy bardzo niezrozumiala odpowiedz od Urzedu Miasta Knuorow z ktorej wynikalo, ze niemamy mozliwosci starac sie o owe mieszkanie. Dlaczego jesli mamy najem okreslony? Bardzo nam zalezy gdyz teraz mieszkamy oddzielnie, w Chorzowie nieposiadam warunkow dla dzieci,a pragniemy stworzyc wkoncu wspolne ognisko rodzinne. Czy da sie jakos z tym naszym okreslonym najmem dostac sie na liste oczekujacych na mieszkania z zasobow miasta Knurow?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj raczej odpowiedzi nie uzyskasz , to tylko tytul watku a pan prezydent nie odpowiada
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka