Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gmina da bonifikatę za przekształcenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 2:10 pm    Temat postu: Gmina da bonifikatę za przekształcenie Odpowiedz z cytatem

Posiadasz prawo użytkowania wieczystego działki (domek fiński, garaż, itp.) staraj się o przekształcenie użytkowania wieczystego na własność z bonifikatą 90 % . Z dniem 1 stycznia 2008 daje taką możliwość nowelizacja ustawy z dnia 7 września 2007 r.
Ja złożyłem wymagane dokumenty czyli wypis ksiąg wieczystych, zaświadczenie o dochodach oraz wniosek.
Mój wniosek dotyczy dokładnie działki na którym znajduje się domek fiński.
Wszelkich informacji zaczerpniesz w Wydziale Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa na ul. Niepodległości 5 zajmuję się tym bardzo uprzejma Pani która w czytelny sposób wyjaśni wszystkie wątpliwości

Kod:
Podstawa prawna

■  Ustawy z 7 września 2007 r. o zmianie ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. nr 191, poz. 1371).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto to zrobić, my skorzystaliśmy w takiej okazji w latach 90., była krótko jakaś taka akcja, że szło wykupić teren za małe pieniądze na własność.
@UP: Na której ulicy tej cudownej dzielnicy mieszkasz? Very Happy Fińskie rulezz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkam pod Opolem ale jestem właścicielem jednego z domków
Właśnie wiem że kiedyś była możliwość wykupu ziemi ale trwało to bardzo krótko i sporo ludzi o tym nie wiedziało miedzy innymi to skłoniło mnie do napisania tego na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka