Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziury na ul. Pocztowej i okolicznych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 1:11 pm    Temat postu: Dziury na ul. Pocztowej i okolicznych Odpowiedz z cytatem

Witam
Widział ktoś co się dzieje na Pocztowej i okolicznych ulicach po pracach związanych z kanalizowaniem Knurowa i być może wie co miasto w zawiązku z tym zamierza? W każdym razie ulica jest pokrojona i pewnie nawet użytkownicy pseudo uterenowionych pojazdów boleśnie odczuwają skutki tego zaniedbania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to wykonawca robót ma zostawić drogi w takim stanie w jakim je zastał a więc pewnie będą łatane. Poza tym roboty nadal trwają. Tylko że robotnicy chyba mają przerwę świąteczno-noworoczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolina1639



Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulica Koziełka biorąca obecnie udział w tych pracach wygląda jak poligon - syf, kiła i mogiła.

Asfalt rozkopany - zamiast zaasfaltowane - zasypane gliną i piaskiem z kamieniami wielkości piłek do tenisa Brick wall

Wykonawca robót powinien się wstydzić - można sobie bez problemu rozciąć opony - a Panowie nadzorcy nic sobie z tego nie robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziemia zruszona/rozkopana musi najpierw się uleżeć/ubić. Potem dopiero można asfaltować. Teraz, gdyby położyli asfalt to by się zapadł i zaś komuś by to nie pasowało, bo dopiero zrobili. Eh nie urodził się jeszcze taki co każdemu "dogodził".
Zapewne chcą jak najszybciej zrobić jak najwięcej póki UE daje kasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Koziełka praca wre Smile Przesuwają się dość szybko, syf niestety jest ale przecież to normalne gdy są remonty. Miejmy nadzieje, że po zakończeniu robót Koziełka będzie doprowadzona do porządku Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ziemia zruszona/rozkopana musi najpierw się uleżeć/ubić.


knw-78 czy Ty widziałeś/widziałaś jakie pozostawili po sobie dziury ?
Czy tych dziur nie da się zasypać/wyrównać w miarę możliwości właśnie ziemią?
Fajnie się gada tym co nie muszą przez te okopy jeździć ,póki co to wygląda to jak by przejeżdżać przez tory w szczerym polu,tylko ile moje auto to wytrzyma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję, że nie widziałem tych dziur (może zrobisz foto). Podejrzewam, że pozostawianie auta przed tymi miejscami nie wchodzi w grę. Pozdrawiam. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co wiem to są 2 problemy w jednym.
Może firma ma gotowy i przygotowany do asfaltowania odcinek, ale zima znów zaskakuje. Nie powinno się kłaść masy bitumicznej przy temp. bliskich zera i poniżej, bo ma to wpływ na jej trwałość.
Dlatego są 2 problemy. Albo będą przeklinani przez zimę jeżeli nie wyleją asfaltu. Albo będą przeklinani na wiosnę kiedy nowy asfalt zacznie się sypać.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

quake jeżdżę tymi samymi dziurami co Ty i tak nie płaczę... Wystarczy dostosować prędkość do warunków jakie oferuje. I wierz mi, że samochód na tym nie ucierpi znacznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manfred jestem tego samego zdania..,
Przez Koziełka przewija się dziennie ok 100 samochodów i jakoś nikt pany nie złapał jeszcze... Jadąc powoli ładnie da się przejechać....

Ale u nas już tak jest... Jak nic nie robią to źle bo jak tak można.. A jak robią to też źle bo przecież jeszcze nie skończyli ale już wiadomo że robią fuszere... Cóż jeszcze się taki nie narodził coby każdemu dogodził Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie pytanie było dość proste
Cytat:
Czy tych dziur nie da się zasypać/wyrównać w miarę możliwości właśnie ziemią?


Nie mam terenówki a auto usportowione i jazda nawet na pierwszym biegu jest bolesna ,nawet w ala dostawczaku boli jeździć tą drogą więc niech ktoś pierw pojeździ od początku pocztowej i przejedzie te 10 kraterów a potem odpowie na moje proste pytanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten syf i błoto na końcu pocztowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dziury jak były tak są tylko...coraz głębsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temperatury nawet w nocy powyżej zera, jak było sucho to pył był bezlitosny,bił po twarzy i piaskował co popadło, dziury coraz głębsze, zawieszenie już robiłem kompletne bo amorki już lały...swoją drogą przebieg ale przed robotami nawet nic nie klepało, pomimo to brak mi słów bo to totalnie bezmyślne planowanie inwestycji, zamiast etap po etapie od a do z to rozkopali i zostawili pół Knurowa
Buduję się w Knurowie i zaczynam tego żałować, moja ulica bez odwodnienia, w piwnicy woda a miasto niewiele w tym temacie planuje
Rozumie że wszystko to koszt ... ale za co biorą tą kase i co z nią robią skoro w zasadzie poza kanalizowaniem (nie osiedla przy Jęczmiennej, Kwiatowej, Rózanej i okolicznych ) Knurowa nic więcej dobrego w tym mieście się nie dzieje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@quake - jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do pięknych pustych słówek prezia? Jak to będzie pięknie jak zrobią? Tylko kiedy coś zrobią?
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka