Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tematy polityczne i światopoglądowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 4:27 pm    Temat postu: Tematy polityczne i światopoglądowe Odpowiedz z cytatem

Od kilku miesięcy większość wątków na Forum zmienia się w pyskówki na tematy najpierw polityczne, potem światopoglądowe, a na końcu osobiste. Nie wiem jak innych forumowiczów, ale mnie taka sytuacja zniechęca do odwiedzania Forum, które w swoim założeniu miało dotyczyć Knurowa.

Ponieważ moderatorzy nie reagują zdecydowanie, bojąc się zapewne posądzeń o cenzurę, proponuję utworzenie działu pod nazwą np. "Polityka". Byłoby to miejsce, w którym wszyscy zainteresowani mogliby się do woli wyzywać od lewaków i faszystów, nie zanieczyszczając całego Forum. Jednocześnie, wszelkie próby dyskusji na tematy polityczne, podejmowane poza przeznaczonym dla nich działem, powinny być ekspresowo i bezwględnie wycinane.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 6:54 pm    Temat postu: Re: Tematy polityczne i światopoglądowe Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, brakuje tu takiego działu Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również popieram ale czy jest sens tworzyć dział dla jednej osoby, chyba nie muszą mówić kto tak namiętnie wali swoje farmazony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
ale czy jest sens tworzyć dział dla jednej osoby,

Może właśnie dlatego warto Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na gorąco:
zmiana etykietki z "Wolna dyskusja" na "Polityka" to tylko pozorne działanie nic nie zmieniające.

Dział Wolna dyskusja zawsze był najtrudniejszy do moderacji, więc może go w ogóle zlikwidować i zachować forum branżowe: tylko o Knurowie. Może to jakieś rozwiązanie, ale czy nie jest to wylewanie dziecka z kąpielą i poddanie się z powodu jednostek tych, które nie potrafią się zachować? Dontknow

Do przemyślenia...
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były znowu tutaj posty....

Ten temat nie jest kontynuacją dyskusji, która niektórych rozpalała do czerwoności. Proszę ochłonąć.. na stałe.

Nie dyskutujemy na tym forum publicznie co kto i o kim myśli, kto kogo lubi i nie lubi, kto z kim trzyma, kto jest fe a kto be. Mnie to nie interesuje i wierzę, że jednak większości też nie.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:

Nie dyskutujemy na tym forum publicznie co kto i o kim myśli, kto kogo lubi i nie lubi.... Mnie to nie interesuje i wierzę, że jednak większości też nie.

"Święte słowa". Trudno nie przyznać Ci Admie racji. Większości nie interesują głupawe, obraźliwe i prowokujące zachowania i wypowiedzi "głównego bohatera ostatniego zamieszania" Czas na działania. Najwyższy czas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ami napisał:
...głupawe, obraźliwe i prowokujące zachowania i wypowiedzi "głównego bohatera ostatniego zamieszania" ....

Ami ustawił(a) sobie wysoko poprzeczkę. Kultura wypowiedzi jak zwykle na najwyższym poziomie.
Czy krzyczenie, że jestem trollem to aby zgodne z netykietą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak się spodziewałem, również ten temat przerodził się w kłótnię. To chyba najlepszy dowód, że trzeba podjąć zdecydowane kroki.
Żeby była jasność: nie powinny to być kroki personalne. Po prostu, tak jak napisałem w pierwszym poście, muszą być jasne reguły i WSZYSTKIE posty łamiące te reguły, powinny lecieć do kosza.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riannonn



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 368

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba - było napisane- czyli przypuszczenie a nie świadome skłamanie, drogi Adminie, i nie zamierzam już dyskutować. Amen

Ostatnio zmieniony przez riannonn dnia Pon Lis 28, 2011 11:51 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

riannonn napisał:
taak, moj post poleciał... ale chyba tylko mój- był do Admina z grzecznym zapytaniem... ja sie juz nie odzywam i nie wypowiadam, pozdrawiam.


Nie zadawaj pytania, nawet najgrzeczniej jak potrafisz, na które już w odpowiednim temacie odpowiedziałem.

I oczywiście, kłamiesz - napisałem wyraźnie, że "były tutaj >>posty<<" (liczba mnoga). I były niepotrzebną polemiką, którą sprowokowałaś.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
Tak jak się spodziewałem, również ten temat przerodził się w kłótnię. To chyba najlepszy dowód, że trzeba podjąć zdecydowane kroki.
Żeby była jasność: nie powinny to być kroki personalne. Po prostu, tak jak napisałem w pierwszym poście, muszą być jasne reguły i WSZYSTKIE posty łamiące te reguły, powinny lecieć do kosza.



Brzmi świetnie.

Ale może jakaś konkretna podpowiedź... może ktoś oświecony napisze, zaproponuje te jasne reguły.

Chętnie zmodyfikuję regulamin i dodam te jaśniejsze.



Na marginesie, ale jednak a propos reguł:

Czy wiesz ile osób komentuje ogłoszenia, a jest jak WÓŁ napisane (już jaśniej i widoczniej nie ta się tego wyrazić): "Tutaj NIE DYSKUTUJEMY" (specjalny przyklejony post z treścią - przypomnieniem)?

Zapewniam, to nie są pojedyncze przypadki. A wiesz, że do grona tych osób zaliczają się użytkownicy, którzy są zarejestrowani na forum do dawien dawna?

Usuwamy, ale ile można? A napisałeś, że nie mogą to być kroki personalne... No to, po pewnym czasie, jakie?
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krok 1 ostrzezenie,2 ostrzezenie,3 ban
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do działu ogłoszeń to nawet zacząłem sobie w excelu rozpisywać kto, kiedy i jak łamie regulamin. Niestety jest tego tak dużo, że po tygodniu przestałem. Zgadzam się, że po 3 razie powinien być ban. Szkoda, że nie ma opcji, żeby dać ostrzeżenie użytkownikowi. Przy profilu byłoby napisane np "ostrzeżenia 0/3"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka