Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Festyn Parafialny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:05 pm    Temat postu: Festyn Parafialny Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą wróciłem z festynu parafialnego i musze przyznać, że dawno nie zdarzyło mi się popłakać ze śmiechu Smile a to wszystko dzięki panom: Ernest Polok (gra Ernesta w "Świętej wojnie") i jeszcze był drugi, ale niestety nie pamiętam jak się nazywa:) takich kawałów to ja dawno nie słyszałem Very Happy kto nie był niech żałuje.
P.S. a to o tych lodach to chyba już przesada Very HappySmileRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Think a gdzie byl ten caly festyn ?? bo tez dzisja bylem i niewiem czy to ten sam ja bylem w Sośnicy Very Happy nawet lizaka sobie zapodalem z losów
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na terenie MSP7 - tuż przy kościele MB Częstochowskiej.

Demona, to bardzo fajny festyn, nietypowy do tych typowych Smile. Nie ma alkoholu, a atracji i tak co nie miara. Domowe żarcie, nagrody, artyści. Kulturalnie, bo pamiętaj, że to festyn PARAFIALNY.

Widzę, że Gliwice Ci są bliższe Smile, mimo, że w profilu użytkownika Knurów umieściłeś na pierwszym miejscu?

PS. Oczywiście, nie obyło się bez wizyty nie tylko "Plebana" ale i "Wójta" (czyt. Prezydenta).

Max
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parafialny to on chyba tylko z nazwy Smile pamietam jak rok temu był chyba pan Szołtysik, a obok niego śpiewaly i tańczyły takie faaaaje dziewczyny Smile
W tym roku pan Polok Smile i te kawały o teściowych, ksiedzach, te tłumaczenia śląsko-polskie Smile było super Very HappySmile ludzie zwijali sie ze smiechu, ja tez Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
demona



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Knurów-Gliwice-Katowice

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max wiesz ... gliwice sa mi bliskie tak jak sonica , knurów , szczygłowice i inne rejony Smile lubie sobie z nudów gdzies pojechac ... Very Happy Dancing tak pozwiedzać Razz a na jakis dobry festyn z domowym szamaniem .. poszloby sie Very Happy DVery Happy
_________________
czy istnieje prawdziwa, idealna miłość? a może to tylko chemia i mija bezpowrotnie po kilku latach? naukowcy twierdzą że nie może trwać dłużej niż 3 lata... Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka