Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skąd kasę dla przedsiębiorców?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 7:43 pm    Temat postu: Skąd kasę dla przedsiębiorców? Odpowiedz z cytatem

Ale się nam Starostwo ozywiło Thumbsup , dzisiejsze Nowiny Gliwickie az dwa razy zamiesily informacje o szkoleniu dla przedsiebiorcow. I dobrze bo temat jest wazny. Nie mam jeszcze wlasnej firmy, ale zastanawiam sie nad otworzeniem czegos wlasnego. Pytanie tylko skad wziac pieniadze na rozruch? Skoro jest unijna kasa do wziecia do trzeba z tego skorzystac. W jaki sposob? mam nadzieje ze dowiem sie tego na szkoleniach w Starostwie Powiatowym ...

źródło www.powiatgliwicki.pl

Zarząd Powiatu Gliwickiego przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach przygotował dwa seminaria informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania środków unijnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Odbędą się one w Starostwie Powiatowym w Gliwicach (ul. Zygmunta Starego 17).

Pierwsze zorganizowane zostanie 27 listopada o godz. 11.00. Jego temat to „Fundusze unijne - wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Drugie odbędzie się 13 grudnia o godz. 11.00, temat: „Dotacje unijne na inwestycje w przedsiębiorstwach w latach 2007-2013”.


Udział w nich jest bezpłatny, dodatkowe informacje i zgłoszenia pod numerami tel. 032 332-66-53 lub 032 332-66-10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkolenia hahaha pic na wodę tylko kasę za to biorą i to nie małą ale oni twierdzą że walczą z bezrobociem Brick wall po moim ostatniej wizycie w inkubatorze przedsiębiorczości stwierdziłem że ta instytucja nie powinna w ogóle działać szkoda kasy (rozchodzi sie o inkubator przedsiębiorczości w Opolu) nie potrafili odpowiedzieć na żadne zadane pytanie szok to samo jest z tego typu szkoleniami ktoś na tym czepie niezłą kasę
prowadzę interes od 1999 roku zacząłem po szkole średniej i do dnia dzisiejszego żadne szkolenie ani żaden inkubator przedsiębiorczości mi w tym nie pomógł a tematem interesuje się od samego początku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka