Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyburzanie zabudowań szybu Foch
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na myśli cały Foch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
arc napisał:
Anonim napisał:
Za kilka lat ktoś stwierdzi, że likwidacja Focha to był błąd i sprowadzi do Knurowa Czechów z Dębieńska.


Anonim :
nikt tak nie stwierdzi, Czesi po prostu na dole powybierają węgiel i nikt oficjalnie nie będzie nic mówił , bo się i tak nie opłaci Smile

Pozdr
Arc
Arc a ty myslisz ze na dole to kazdy sobie fedruje gdzie chce???buhahaha


Ja nie myślę, Smile ja wiem . Czesi dostali zgodę na wydobycie na określonych głębokościach i obszarze , za niedługo pójdą w łaski i poszerzą koncesje. Zobaczymy czy się wtedy będziesz śmiał , jak ich infrastruktura będzie rozbudowana, a do przejęcia pokładów będzie potrzebny tylko jeden podpis lub małe porozumienie.
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za. Niech sobie zagraniczne firmy wszystko w Polsce wykupią. Nasi i tak sobie z tym nie radzą, a tak przynajmniej nie będzie rozkradane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
szpitalniak napisał:
arc napisał:
Anonim napisał:
Za kilka lat ktoś stwierdzi, że likwidacja Focha to był błąd i sprowadzi do Knurowa Czechów z Dębieńska.


Anonim :
nikt tak nie stwierdzi, Czesi po prostu na dole powybierają węgiel i nikt oficjalnie nie będzie nic mówił , bo się i tak nie opłaci Smile

Pozdr
Arc
Arc a ty myslisz ze na dole to kazdy sobie fedruje gdzie chce???buhahaha


Ja nie myślę, Smile ja wiem . Czesi dostali zgodę na wydobycie na określonych głębokościach i obszarze , za niedługo pójdą w łaski i poszerzą koncesje. Zobaczymy czy się wtedy będziesz śmiał , jak ich infrastruktura będzie rozbudowana, a do przejęcia pokładów będzie potrzebny tylko jeden podpis lub małe porozumienie.
mylisz sie,to nie jest tak,to by bylo za proste,kazdo gruba mo swoje zloza!
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartosz-ko napisał:
Ja jestem jak najbardziej za. Niech sobie zagraniczne firmy wszystko w Polsce wykupią. Nasi i tak sobie z tym nie radzą, a tak przynajmniej nie będzie rozkradane.
ludzie nie myslcie jak POpaprance,nie mozna w kraju wszystkiego sprzedac bankow,zakladow pracy,itd,itd zachodnim firmom czy koncernom!tylko po to zeby zalatac dziure budzetowa!to jest rozboj w bialy dzien!
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale można polskim przedsiebiorcom. Na bazie kop. Postowski powtał Siltech a na bazie kop. Powstańców Śl. powstał EKO-PLUS - obydwa zakłady górnicze są polskie. Natomiast Czech kupił kop. Dębieńsko i zatrudnił Polaków - więc co - źle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:

Ja nie myślę, Smile ja wiem . Czesi dostali zgodę na wydobycie na określonych głębokościach i obszarze , za niedługo pójdą w łaski i poszerzą koncesje. Zobaczymy czy się wtedy będziesz śmiał , jak ich infrastruktura będzie rozbudowana, a do przejęcia pokładów będzie potrzebny tylko jeden podpis lub małe porozumienie.

Arc proszę Cię ! Jest coś takiego jak obszar górniczy, więc czesi co najwyżej mogą kretować ale na obszarze OBSZARU GÓRNICZEGO Kopalni Dębieńsko, nie wiem jak sobie to wymyśliłeś ze Czechy wejdą w tereny KW.S.A
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 10:16 am    Temat postu: Bezmyślność. Odpowiedz z cytatem

Każda kopalnia ma swoje pole i obszar wydobywczy i mało kiedy zdażało sie wyjść z pola a o ile to tylko za zgodą OUG.Bardzo dobrze że Czesi ruszają z pracami bo spadną koszta odwadniania dla Knurowa Nareszcie sortownia w Szczygłowicach wyschnie a przy okazji spadnie zasolenie zrzutów wodnych ,A co do przejęcia Fochu to bliżej mają Gliwice i pole Bojków .
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile nie neguję Waszych wypowiedzi. Zdajecie sobie jednak sprawę, że Urzędy Górnicze potwierdzając warunki koncesji , również pod pewnymi oczywistymi względami mogą je poszerzyć. Skoro któraś z kopalń nie będzie sobie dawała rady, to jaki problem wspomóc sąsiednie zakłady , będące chociażby w rękach Czechów ??


Pzodr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wracając do właściwego wątku. Stan an dzisiaj, tj 14 X 2011r.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złomiarze kursują z częstotliwością tramwajów na katowickim Rynku, ale pewnie rzecznik Gałkowski stwierdzi, że to nie jest kopalniany złom.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Złomiarze kursują z częstotliwością tramwajów na katowickim Rynku, ale pewnie rzecznik Gałkowski stwierdzi, że to nie jest kopalniany złom.


Też to zauważyłem. Skup złomu przy oczyszczalni przeżywa teraz istne oblężenie. W sumie dobrze. Kopalnia zaoszczędzi na dalszej rozbiórce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprowadźcie mnie z błędu, albo potwierdźcie, ale wydaje mi się, że przez tę rozbiórkę strasznie wszystko na osiedlu jest zakurzone. Pył osiada na autach mocniej niż wiosną w szczytowym okresie pylenia wszelkiej zieleniny.

Zastanawiam się jaka byłaby odpowiedź rzecznika Gałkowskiego w tej sprawie. Dałbym sobie jajka ogolić, jeżeli byłaby inna niz taka jak w przypadku syfu na Dworcowej.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 26, 2011 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Wyprowadźcie mnie z błędu, albo potwierdźcie, ale wydaje mi się, że przez tę rozbiórkę strasznie wszystko na osiedlu jest zakurzone. Pył osiada na autach mocniej niż wiosną w szczytowym okresie pylenia wszelkiej zieleniny.

Zastanawiam się jaka byłaby odpowiedź rzecznika Gałkowskiego w tej sprawie. Dałbym sobie jajka ogolić, jeżeli byłaby inna niz taka jak w przypadku syfu na Dworcowej.


To wina kanalizacji Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka