Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szerzej nie szło?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deejay turn



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 550
Skąd: Slonsk !

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 1:08 am    Temat postu: Szerzej nie szło? Odpowiedz z cytatem

witam. Nie uwazacie ze nowy chodnik na Krywaldzie jest zbyt szeroki do potrzeb mieszkanocw???? Droga nie dosc ze dalej waska to dziurawa... a chodnik jak w warszawie na marszalkowskiej Evil or Very Mad Nie wiem kto to projektowal ale wydaje mi sie ze troche schrzanil robote.... Ogolnie jestem na NIE Dontknow
_________________
Śląsk Hajmat Mój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy teraz rowerzyści będą się poruszać po chodniku, czy dalej po ulicy.. Jak u mnie zrobili chodnik, to ludzie centralnie łażą po drodze, chociaż jest dziura na dziurze i 3 garby spowalniające na odcinku 300 metrów! Brick wall Najlepszym hitem sezonu są rodzice, którzy zachrzaniają z wózkiem po ulicy (pokonując garby i dziury) chociaż mają nowy chodnik..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowianin_007



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 214

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 9:53 am    Temat postu: ..... Odpowiedz z cytatem

Witam, biorąc pod uwagę okres oraz sposób wykonania - na 100% chodziło o wypchniecie kasy z kiesy miasta. Ktoś na tej kostce swietnie zarobił, no i wykonawca tez swoje wzioł Smile))

Bo na h... komu takie szerokie deptaki na Krywałdzie. Jezeli ludnosc ma sie przemieszczac pieszo bo np: drogi zostana zamkniete (rozkopane), zniesione zostaną połączenia autobusowe z tą dzielnicą miasta -.......... to inwestycja uzasadniona (duzo luda z buta bedzie chodzić)Razz

Ogólnie i bez żartów, kto odpowiada za takie marnowanie kasy z moich podatków !!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Pozdrawiam -= Knurowianin_007 =-

teraz :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez tam ma byc element sciezki rowerowej ludziska - nie sadze ze miastu zalezaloby na wyplynieciu kasy - przeciez mozna by ja zostawic na rok przyszly i dodac do czegos innego. pod koniec roku wszyscy podliczaja budzety i decyduja sie na rozne dzialania, samorzad dziala w tem sam sposob
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma ktoś jakieś zdjęcie tej drogi? nie miewam okazji przebywać w tym terenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak ktoś powiedział ma tam być scieżka rowerowa... tyle że zaczyna się ona chyba "nagle" i równie nagle się kończy w Szczygłowicach.. no ale plus za to że tam jest.

Smiganie na rowerze po tej dziurawej wąskiej drodze razem z samochodami nie było przyjemne.

Ale fakt faktem że szersza droga powinna tam być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie o to chodzi... jaki jest tam ruch rowerowy a jaki samochodowy...

trochę to jak dla mnie przerost formy nad treścią
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Wy znowu swoje i koniecznie musicie pomarudzić.
Chodnik + droga dla rowerów - czyn zacny , bardzo ładnie wyglądający.
Może skoro to również Knurów to powinno jakoś wyglądać . I nie pastwcie się nad szerokością bo inwestycja na lata więc powinna przewidywać różne konfiguracje terenu.
Po drodze póki co zasuwają samochodziki z autostrady więc znając życie za niedługo również będzie jeszcze większa kaszana. Może wtedy ktoś pomyśli o generalnym remoncie i poszerzeniu jezdni. Wszystko przed nami .

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktos pomyśli w przyszłości? to co wtedy stwierdzą, że trzeba poszerzyć i trzeba będzie rozebrać wszystko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 216
Skąd: Mieszka I

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 11:47 am    Temat postu: Okiem człowieka z Krywałdu Odpowiedz z cytatem

Mieszkałem długo na ul. Bojowej w Knurowie (z Michalskiego trzeba skręcić w prawo). W tamtą stronę nie było chodnika, a przy ilości ciężarówek, które tam jeżdżą i wbrew pozorom sporej ilości mieszkających tam np dzieci, chodnik jest bardzo potrzebny.
Co do szerokości chodnika w stronę Szczygłowic to rzeczywiście jest spory, ale za to Knurów wygląda znów lepiej.

Swoją drogą kto buduje chodniki przy drogach wojewódzkich , bo chodnik do Gierałtowic był chyba finansowany nie tylko ze środków miasta...
_________________
Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka