Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tereny Dworcowa - Przemysłowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M0L



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 51

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 3:34 pm    Temat postu: Tereny Dworcowa - Przemysłowa Odpowiedz z cytatem

Dziś wybrałem na rekonesans w te zapomniane okolice. To co zobaczyłem, to obraz nędzy i rozpaczy. Takiego czegoś w innych miejsach Knurowa nie widziałem. No chyba, że nie zauważam z przyzwyczajenia (np. "pustynia Szczygłowicka Razz) Gdybym wiedział, co zastanę to wziąłbym aparat i "pofocił" trochę. Wybrałem się tam z tego powodu, iż jedna z agencji pracy wysłała mnie do firmy AiB na Przemysłowej do pracy. Dziś chciałem zaznajomić się z trasą do pracy, aby w poniedziałek nie pobłądzić...
Na początek kładka nad torami koło Memfis. Gdy wchodziłem na kolejne szczeble schodów rdza "ledwo zipiała". Tzn stal na każdy mój ruch dziwnie skrzypiała, tak jakby to były jej ostatnie chwile... Kolejny obrazek to nieprzebrana ilość zarośli. Następnie buda dla bezdomnych, ze standardowym wyposażeniem bezdomnego (czyli wielka góra różnego rodzaju śmieci...). Po ok. 15 minutach podszedłem pod zakład. Zobaczyłem swoje i wracałem tą samą trasą i już mi się odechciało tam pracować Mr. Green . Jakoś nie wyobrażam sobie iść przez te tereny koło 22:00. Confused Ciekawe czy miasto, wie jak tam wygląda. Tam jest dosyć sporo zakładów, może pora zrobić z tym porządek?

PS. Na maps.google.com znalazłem alternatywną trasę: Kopalniana - Przemysłowa. Tylko coś mi się wydaje, że ta mapa wprowadza w bład, gdyż z tego co pamiętam trzeba przejść przez teren kopalni. Czyli przejścia brak... Wie może ktoś czy jednak jest przejście?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje miasto dawno już zapomniało o tym rejonie.Prezydent przecież mieszka na osiedlu to co go to obchodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zwalaj wszystkiego na prezydenta, bo to głównie w kwestii radnych leży, żeby zadbać o swoje okolice oraz pozyskać dotacje i nowe inwestycje. Nie ma tam żadnych radnych??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilq

Zgadzam się z Tobą w pełni. Prezydent to jedynie może zatwierdzić lub odrzucić jakąś propozycję. Ale właśnie najpierw ta propozycja mus być... ale tak to jest jak niektóre osoby większość powtarzam większość co złe obwiniają Prezydenta... a od czego są radni z dzielnic wybierani?? przecież to ich zasrany obowiązek jest Thumbsup zadbać o swój teren i zgłosić jakieś wady do Rady Miasta prawdasz???
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam tamte tereny i jest tam dużo bezpieczniej niż np. o 22 spacerować po koloniji Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
znam tamte tereny i jest tam dużo bezpieczniej niż np. o 22 spacerować po koloniji Sad


koledze chyba chodziło, że może wpaść do jakiejś dziury chyba. Ogólnie to tam jest masakra, jeszcze teraz jak zaczeli autostrade robić do droga niedość ze błotnista to jeszcze z mega dziurami. A to bardzo fajny teren pod działalność.
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no problem z błotem widać na autobusach jadących tamtędy. ja znam to po 47, którym jeżdżę do Zabrza. przez szyby nic nie widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że kolonija to masakra w nocy.I nie brońcie tak prezydenta bo to on z radnymi wszystko zatwierdza a zrobienie z koloniji slamsów to jego zasługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matka napisał:
no problem z błotem widać na autobusach jadących tamtędy. ja znam to po 47, którym jeżdżę do Zabrza. przez szyby nic nie widać.


hmm 47 raczej po przemysłowej nie jeździ ale okej Mr. Green
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto powiedział, że jedzie przez przemysłową?Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka