Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

II Zaduszki Rockowe - Sztukateria - 02.11.2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
greenish



Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jako publiczność naprawdę Was szanuję za to, że chce Wam się poza przygotowaniem artystycznym jeszcze całą pozostałą robotę odwalać .
wiem jak to wygląda, bo na takich imprezach byłam nie raz.
nie znam się na nagłaśnianiu itp. ale jakby trzeba było kiedyś kabel potrzymać lub przenieść coś (krzesła na przykład), to chętnie pomogę Wink
w końcu trzeba choć minimalnie zaangażowac się w wspomaganie kultury w naszym mieście. a jeśli Wam też miałoby to jakoś pomóc to czemu nie? Wy zajmujecie się częścią artystyczną - my pobocznymi pracami Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

;( Very Happy
Nic, tylko wyciągnąć białą chustkę i pomachać...
wzruszyłem się...
jak tak dalej pójdzie, to muzycy w końcu znajdą czas na to co najważniejsze w tym zajęciu. PODRYWANIE DZIEWCZYN:)SmileSmile.

Pajak: rozumiem, że przyjęta doktryna młodzieżowa jakiej sprzyjasz każe Ci wszystko widzieć w czarnych kolorach (za wyjątkiem Twej bladej twarzy:P), być smutnym i na wszystko reagować rytualnym 'fuckiem', ale postaraj się popatrzeć inaczej. Wiem że na każdym koncercie jest sporo osób którym na tym zależy. Wiem że na zaduszkach było kilka osób które przyszło posłuchać specjalnie waszej kapeli, i nie mieli w dupie jak to wyjdzie. Może kiedyś to docenisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PrzemoHR



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha dokładnie DjRudy Very Happy jeszcze może dojdzie do tego, że my poprostu przyjdziemy i zagramy, a inni będą wszystko w koło nas robić Very Happy albo nawet zagrają za nas!! haha to by był czad Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voyelle



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam że tak zapytam Rudy, ale podrywaniem jakich dziewczyn? Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najpiękniejszych:)

Oczywiście, dotyczy to tylko muzyków pozostających w stanie wolnym i w odpowiednim przedziale wiekowym. Ja już dawno się nie łapię. Więc chłopaki, walczcie, bo jak was też dopadnie taka co sprawdza wasze posty na forum, to będzie za późno:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PrzemoHR



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to dziewczyny, walić do mnie jak nic... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie to się marzy żeby kiedyś w knurowie odbył się koncert na którym zagrałyby wszystkie knurowskie zespoły (bez wyjątku). Z tego co można się zorientować byłaby to bardzo zróżnicowana impreza i każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. Z tego co wyczytałam są w knurowie zespoły Rockowe, jest jakieś tam rege, i ostre metalawe. Taka impreza mogłaby chyba potrwać ładnych kilka godzin, albo i kilkanaście. Myśle że byłoby trochę wiary na takiej imprezie i przychodząc człowiek mógłby poznać tak naprawdę całą paletę knurowskiej podziemnej twórczości. Oczywiście nieznam się zupełnie na organizacji takich koncertów i nie wiem czyja zgoda jest potrzebna, ani co jest potrzebne od strony technicznej. Co o tym myślicie szanowni knurowianie Smile ??????????????????? Wiem wiem. Mażenia ściętej głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reggae nie rege ;p

Z tego co słyszałem to takiego typu impreza ma się odbyć na urodzinach Knurowa w czerwcu...a mianowicie w piątek miałyby zagrać knurowskie kapele a resztę dni tak jak zwykle...ale są to jedynie plotki...

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm no i fajnie. Plenerówka. Nie będzie coprawda klimatu jak na imprezach nieplenerowych (np. dom kultury czy jakiś klub jak np power play) ale i tak powinno być spoko. Minusami takich imprez zawsze są stare babcie i kibole. Większość zespołów knurowskich to zespoły rockowe więc lepiej by było np w szczygłowicach. A może dalibyśmy radę policzyć ile teoretycznie jest zespołów w naszym miasteczku i ile potencjalnie mogłobyzagrać? Ty się chyba bardziej orientujesz więc wymieniaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale może założę osobny temat bo trochę chyba odbiegliśmy od zaduszek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka