Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

II Zaduszki Rockowe - Sztukateria - 02.11.2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

były tam z pewnością osoby, które przyszły zobaczyć kilka kapel, ale kilka ich nie interesowało, więc moim zdaniem mogły się nie interesować wszystkimi. to nie był koncert jednego zespołu, na który człowiek się wybiera, bo lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co nie zmienia faktu, że osoba wychowana, ba, osoba funkcjonująca w społeczeństwie na zdrowych zasadach, wie co to szacunek i umie zachować się przyzwoicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
greenish



Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak było widać (albo raczej słychać) niektóre z osób funkcjonujących w społeczeństwie nie wie co to szacunek. przychodzenie na jedną kapelę - w porządku, ale potem należałoby dać zagrać w spokoju reszcie, lub poprostu wyjść. niestety jest to chyba zbyt wiele do pojęcia dla niektórych osób.

w każdym bądź razie - pomimo niemiłego dysonasu w postaci ogólnego szumu na sali, Zaduszki uznaję za udane. faktycznie nie było tego klimatu co poprzednio, ale to chyba wynik popularności imprezy w tym roku.

Zaproszenie kapel z Gliwic - jestem jak najbardziej za. w końcu to nasze sąsiednie miasto, dobrze byłoby nawiazć z nim współpracę.

co do poziomu reprezentowanego przez zespoły, to było różnie, aczkolwiek szanuję każdy występ - bo wszyscy się napracowali.

i jeszcze apropo repertuaru - pioseki Nalepy - w porządku, repertuar własny? szkoda, że porzuciło się początkową ideę grania tylko muzyki zmarłych artystów. brawa dla kapel, to utrzymały. ale, zagranie własnych utworów i zachowanie pewnego poziomu kultury - jestem jak najabrdziej za.
lecz zagranie właśnych utworów i robienie z tego "imprezy dla <<fanów>>" mija się trochę z celem tej imprezy.

p.s. witam się, co by nie było, że bez "dzieńdobry" przybyłam ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie chrzanić nastoletni rockmeni , dobra!!!!?
1 . Takie zaduszki były organizowane w tym mieście już nie po raz drugi , ale po raz n-ty....nie pamiętacie bo jesteście za smarkaci.....

2. Kto powiedział ,że ma być smętnie i melancholijnie??

Chuck Schuldiner & Death

Docent - Vader

C. Burton z Metallicy

Mam dalej wymieniać ?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
greenish



Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybacz Igorex, że urodziłam się trochę później niż Ty.
i mam trochę inny pogląd na pewne sprawy.
mówiąc "klimat" mam na myśli zachowanie osób w koło - bawić sie do muzyki proszę bardzo, ale nie na zasadzie "mam w dupie że inni tu są, że kapela gra". bo tak to wyglądało.
a w pewnych momentach nie było słychać co zespoły grają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex Ty jestes tym Igorem z jednej z grajacych kapel? jesli tak to moze nie mow o wieku, bo sam za duzo lat nie masz. najczesciej ci co sa mlodzi najbardziej patrza w czyjas metryke Smile jezeli sie myle to przepraszam...szkoda, bo moglo byc zabawnie Mr. Green

nie wiem jak te osoby sie zachowywaly, bo mnie nie bylo, ale koncert to rowniez okazja do spotkania sie ze znajomymi, wiec rozmowy podczas kapel, ktore sa mniej interesujace to normalne zjawisko. parzejdzcie sie na inne imprezy, tak na prawde jest Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie ten Igor. Tamten Igor to młody człowiek, który poglądy dopiero precyzuje. Ten Igor, to jak wnoszę z postów, człowiek cokolwiek dojrzały, o mocno ugruntowanej postawie wobec świata jako takiego. Czasem zgorzkniały a zawsze negatywnie nastawiony do imprez typu <<festyn>> w sztukaterii. Em ar rajt, Igorex?Razz

Że zaduszki już były? No to co, pewnie swoim poziomem, zachowaniem i ogólnym poziomem tańczymy na grobie czegoś wspaniałego? Wszak wszyscy wiemy, że kiedyś było lepiej. Ba, przed wojną to jak się koło z roweru napompowało, to było takie powietrze, że niektóre na tym samym do dzisiaj jadąSmile. Ale zamiast złośliwości, może lepiej było by, zaproponować formę współpracy. Jakkolwiek zabrzmiały moje powyższe słowa, mam szacunek do tego co robiłeś i co wiesz. Gdybyś się zaangażował, miałbyś wpływ na kształt imprez i wychwytywał takie błędy jak nazywanie tegorocznych zaduszek 2. Bo skąd my, młodzi knurowscy rockmeni, mamy o tym wiedzieć? Na palcach jednej ręki policzyć można osoby zaangażowane w tego typu imprezy które ukończyły lat 20. Z czego łatwo wynika, że kiedy działy się te wielkie i wspaniałe rzeczy (swoją drogą słuchając opowieści, faktycznie chciałbym urodzić się wcześniej) my na chlyb mówiliśmy byp.

Wracając do zachowania jednostek specjalnej troski: wiem, że zachowanie zafundowane nam przez zbuntowanych jest swego rodzaju standardem, aczkolwiek wolałbym, żeby nie było. Takie tam pobożne życzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde jestem po trzydziestce , czuję się młodo , ale chyba nie jest aż tak kolorowo Super Super Super Super Super

Ludziska!! tyle kapel co ma teraz Knurów , sprzęt jakim dysponują i ta chęć grania !!!
Na co tu czekać ?? Na urzędasów z wydziału kultury nie ma co liczyć !!!!!!
Oni tylko nabijają swoją kieszeń. Odfajkowana impra typu Oktoberfest (sic!) , albo występ Wrazidloków (nic do nich oczywiście nie mam) i po krzyku ! Raport wypisany, kasa na "kulturę" wydana i sru do szufladki.....
Ktoś kto organizuje cokolwiek rockowego z kopem w tym pieprzonym mieście jest wielki !!!!!! Applause
Szkoda , że niektóre (jak słyszałem-czytałem ) muzykanty nie podeszli do sprawy profesjonalnie....ale przed nami cały roCk mozna na Zaduszki A.D. 2008 przygotować masę cover'ów dać ognia na szerszą skalę od bluesa , M. Grechutę po ciężkie brzmienia !!!!
W Knurowskich kapelach jest potencjał , trzeba go umiejętnie wykorzystać Evil or Very Mad Evil or Very Mad
No ,a publika........to temat rzeka...sam byłem świadkiem jak kolesie którzy na mojej kapeli trzęśli głową , a zespół który po nas występował wyzywali od pedałów, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie, to nie ten Igor. Tamten Igor to młody człowiek, który poglądy dopiero precyzuje.


Jestem młody i przez następne kilkanaście lat nie mam zamiaru tego zmieniać. Very Happy
Knurowskie kapele powiny nabrać do siebie dystansu, a potem bawić sięw rock'n'roll. Narazie mamy za dużo gwaizdek i gwaizdeczek. Wiem ktoś może mi takie gwiazdkowanie zarzucić, lecz ja to robię z ironią, a nie nieświadomie.

Pozdro Igoł Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex: Amen:)

Igor (vel. pajak): bardzo ironicznie nakładasz sobie makijaż przed koncertem na twarz. I bardzo ironicznie strasznie się czerwienisz jak ktoś na to zwraca uwagęRazz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DjRudy napisał:
Igorex: Amen:)

Igor (vel. pajak): bardzo ironicznie nakładasz sobie makijaż przed koncertem na twarz. I bardzo ironicznie strasznie się czerwienisz jak ktoś na to zwraca uwagęRazz.


mi chodziło bardziej o słowa typu wiesz "po co robić próby? i tak jesteśmy najlepsi". są taki przypadki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra dobra:P. Tak tylko sobie kpięSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje tu u nas koncertu z tzw. "kopem" jak to Igorex powiedział...a zaproszenie jakiejś ciekawej znanej grupy mogłoby rozreklamować nieco nasze kochane miasto...ale już nic nie mówię bo posądzą mnie o mówienie i nic nie robienie Mr. Green

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggae dance napisał:
ale już nic nie mówię bo posądzą mnie o mówienie i nic nie robienie Mr. Green


oj stary mówisz i nic nie robisz. Very Happy

pozdro pińcet!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj wiem wiem jednak moja siła przebicia w tym mieście jest znikoma...cóż ja biedny niedojrzały szaraczek mogę wskórać...;p...ale kończę off top bo mi się warnem obliźnie

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka