Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Życie naszego powiatu" - darmowa gazetka czy..?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RYBKACORP



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 69

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 10:43 pm    Temat postu: "Życie naszego powiatu" - darmowa gazetka czy..? Odpowiedz z cytatem

Dziś pod drzwiami znalazłem taką właśnie bezpłatną gazetkę którą jak mniemałem po tytule wydaje powiat gliwicki (niestety brak w niej jakiejkolwiek adnotacji redakcyjnej). Okazało się jednak, że w środku nie wiele było do poczytania o powiecie (no może krótki artykuł o mojej starej szkole ZSŁ ), za to dużo o PiS. Znajdziecie kilka pseudo wywiadów z działaczami PiS oraz oczywiste reklamy wyborcze ich kandydatów. I tylko ich!
Stąd pojawia się mój zarzut:
1. Podszywając się pod gazetkę powiatową uprawia się tu jawną propagandę wyborczą, jednej tylko partii, czyli dla mnie nie jest to gazetka powiatowa ale reklama wyborcza.
2. Jeśli tak to należy złożyć donos do PKW (Państwowej Komisji Wyborczej), ponieważ prawie na pewno złamano tu prawo wyborcze odnośnie finansowania kampanii wyborczej - bo jak znam życie nie wpisali tego w koszty kampanii - jest to jeden z przykładów "lewego finansowania", co więcej prowadzonego pod szyldem powiatu - co może również wprowadzać w błąd wyborcę, że gazetkę to wydaje powiat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Repus



Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 21

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dostałem dzisiaj tą gazetkę Smile na targu rozdawali Very Happy
I zgadzam się że jest to gazetka partyjna Smile nie da sie ukryć za dużo jest w niej ludzi z PISu i rożnych bzdetów....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oficjalna gazetka powiatu gliwickiego sa WIADOMOSCI POWIATU GLIWICKIEGO redagowane przez pracowników Starostwa. Zycie jest jakas prywatna inicjatywa...

...ja niestety nie widzialem i nie wiem o czym mowicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka