Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolorowe bloki, przepiękne!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 1:55 am    Temat postu: Kolorowe bloki, przepiękne! Odpowiedz z cytatem

Pewnie by się znalazł stary wątek o kolorowaniu spółdzielczych bloków, ale chcę szybko wyrazić zachwyt: w przebarwnym więcej-niż-mieście przy ul. Mieszka I (za Kazimierza Wlk. w stronę LO) pojawiło się nowe rewelacyjne zestawienie kolorystyczne - blok pomarańczowo-zielony. Na, cudo i mniód! Wydaje się, że to nie jest ostatnie słowo plastyka, który dawno prześcignął projektantów disneylandu, więc czekam na kolejne niespodzianki barwne. Znacznie więcej niż kolor, nieprawdaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kosmonautów tylko boki są odświeżane i "paski" lecące środkiem... Reszta zostaje stara i brudna. to dopiero ciekawie wygląda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko kiedy bloki są ładnie pomalowane. Przeważnie to kicz i tandeta. Jedyny blok jaki mi się podoba to na Kosmonautów przy sklepie Maja Wink niebiesko-zielony.

Na Kosmonautów dlatego są paski przez środek, bo rynny wymieniają i jakoś inaczej je puszczają, na Mieszka zresztą podobnie. Boki plus rynny. Dlaczego tak, a nie od razu całość to należałoby zapytać zarządców poszczególnych bloków Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na Maieszka I blok nr. 11 jest cały pomalowany na nowo i nawet klatki pomalowali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto w ogóle decyduje o tym w jaki sposób bloki są malowane? Czy może to realizacja fantazji estetycznych pana prezesa Litwina?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wentyl1



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 11

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no, tylko narzekać potraficie... mam wrażenie, że na tym forum to tylko same zgredy siedzą
w innych miastach bloki nawet nie są ocieplone, tylko brudne i szare
u nas bloki są drugi raz malowane, bo jak sami widzicie kolory bardzo wyblakły a i grzyby się pojawiły, więc cieszcie się, że wzięła się spółdzielnia do roboty, a nie tylko marudzicie jak stare baby...
kolory moim zdaniem dobrze, że są wyraziste bo nawet jak wyblakną, to i tak będą wyglądały lepiej niż te które były wcześniej malowane
a co do tego że malują tylko część bloków, no to coś nie halo z wami jest,
jak czynsz ma iść w górę, to wielkie oburzenie, a niby z czego spółdzielnia ma te remonty robić?
ja już nie mieszkam w spółdzielczym bloku i trochę mi do tego tęskno...
na wspólnocie mamy ocieplony blok i zrobioną elektrykę w klatce, ale na remont ścian na klatce to będę chyba jeszcze kilka lat czekał, bo kasa się skończyła, a mała wspólnota nie ma szans pożyczyć takiej kasy jak spółdzielnia

podsumowując - nie bądźcie starymi pierdzielami, którym wszystko nie pasuje tylko doceńcie to co macie, a jak już macie jakieś poważne zastrzeżenia to ruszcie dupy na dyżury radnych lub na walne... ale na to trzeba trochę więcej wysiłku niż na wklepanie kilku głupich zdań na forum
_________________
Wentyl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wentyl1 napisał:
bo jak sami widzicie kolory bardzo wyblakły a i grzyby się pojawiły, więc cieszcie się, że wzięła się spółdzielnia do roboty, a nie tylko marudzicie jak stare baby...



Skoro się grzyb pojawił to ktoś dał ciała ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbychu



Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Rzadko kiedy bloki są ładnie pomalowane. Przeważnie to kicz i tandeta. Jedyny blok jaki mi się podoba to na Kosmonautów przy sklepie Maja Wink niebiesko-zielony.

Na Kosmonautów dlatego są paski przez środek, bo rynny wymieniają i jakoś inaczej je puszczają, na Mieszka zresztą podobnie. Boki plus rynny. Dlaczego tak, a nie od razu całość to należałoby zapytać zarządców poszczególnych bloków Wink


akurat na tym bloku robiłem na tej elewacji
i nie tylko elewacja była robiona wszystkie okna w piwnicach były wymieniane na plastikowe Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się dowiedzieć kto decyduje o kolorach. Jestem jak najbardziej za tym, żeby były ocieplane i malowane, ale wydaje mi się, że czasem ktoś sobie eksperymentuje i jak się na to patrzy to głowa boli... np. część mojego bloku jest różowa Brick wall
W Zabrzu widziałem ładnie pomalowane bloki, a u nas może czasem jest zasada, że maluje się tą farbą, która akurat została Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wentyl1



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 11

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro trzeba się dowiedzieć, to jak już mówiłem polecam zebrania w spółdzielni, lub rady osiedla, w końcu oni biorą za coś pieniądze?
a co do kolorów, to mnie od lat bardziej razi różowy kościół niż kolorowe bloki ;p
_________________
Wentyl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamazow



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 138

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wentyl1 napisał:
skoro trzeba się dowiedzieć, to jak już mówiłem polecam zebrania w spółdzielni, lub rady osiedla, w końcu oni biorą za coś pieniądze?
a co do kolorów, to mnie od lat bardziej razi różowy kościół niż kolorowe bloki ;p


Odradzam. Sam zostałem zaciągnięty na takowe. Przez zebraniem, zauważyłem wyróżniającego się z tłumu pana, był bardzo charakterystyczny, szczególnie z powodu iż jego słownictwo w 80% składało się ze słów na k i ch. Jakieś moje było zdziwienie gdy potem się dowiedziałem iż ów pan zasiada we władzach spółdzielni. Ba! Świadomość że część z comiesięcznej oddawanej pańszczyzny o wysokości 600 zł idzie na wynagrodzenie tegoż jegomościa, zniechęciła mnie do dalszych wizyt na zebraniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karamazow napisał:
wentyl1 napisał:
skoro trzeba się dowiedzieć, to jak już mówiłem polecam zebrania w spółdzielni, lub rady osiedla, w końcu oni biorą za coś pieniądze?
a co do kolorów, to mnie od lat bardziej razi różowy kościół niż kolorowe bloki ;p


Odradzam. Sam zostałem zaciągnięty na takowe. Przez zebraniem, zauważyłem wyróżniającego się z tłumu pana, był bardzo charakterystyczny, szczególnie z powodu iż jego słownictwo w 80% składało się ze słów na k i ch. Jakieś moje było zdziwienie gdy potem się dowiedziałem iż ów pan zasiada we władzach spółdzielni. Ba! Świadomość że część z comiesięcznej oddawanej pańszczyzny o wysokości 600 zł idzie na wynagrodzenie tegoż jegomościa, zniechęciła mnie do dalszych wizyt na zebraniach.


I dalej mój drogi tak rób, niech za Ciebie decydują inni. Po co się angażować w jakiekolwiek sprawy, skoro można się zniechęcić czyimś językiem i obrazić się jak księżniczka na cały świat. A potem tylko narzekania i marudzenia.

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty arc na pewno wiesz kto decyduje o kolorach w blokach należących do LWSM Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietas napisał:
wentyl1 napisał:
bo jak sami widzicie kolory bardzo wyblakły a i grzyby się pojawiły, więc cieszcie się, że wzięła się spółdzielnia do roboty, a nie tylko marudzicie jak stare baby...



Skoro się grzyb pojawił to ktoś dał ciała ...


hahaha skoro się grzyb pojawił to najlepiej pomalować cały blok na znacznie więcej niż kolory i grzybka ni widać Dancing Dancing Dancing
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzyb bierze sie z oszczędzania lokatorów na ogrzewaniu!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakęcają zimą ogrzewanie, ubierają sie w dwa dresy, nie wietrzą w ziemie w ogóle, a potem dziewne że na ścianach jest grzyb. Nooo ale ważne że mają duuuuuży zwrot za ogrzewanie. Nic innego się nie liczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka