Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzwony kościelne - czy tylko mnie przeszkadzają?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
widi



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 5:53 pm    Temat postu: Dzwony kościelne - czy tylko mnie przeszkadzają? Odpowiedz z cytatem

Witam Szanownych Knurowian.

Mieszkamy w panstwie swieckim, tak sie sklada iz jestem ateista i chce wierzyc iz faktycznie nasze panstwo nie jest panstwem wyznaniowym/koscielnym - czy jakkolwiek je nazwac. Od dawna strasznie denerwuja mnie bijace z samego rana dzwony koscielne - czy jestem jedyna osoba w tym miescie, ktorej to przeszkadza ?
Nie mam nic przeciw kosciolowi, dzwony moga bic, nawet kilkukrotnie w ciagu dnia, ale niech zabija kilka razy, a nie kilka minut !!!! Nie ma potrzeby tez budzic ludzi z samego rana !!! Jesli ktos podziela moje spostrzezenia, niech zostawi slad Smile badz podzieli sie swoja opinia na ten temat.

Pozdrawiam
Widi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 6:43 pm    Temat postu: Dzwon Odpowiedz z cytatem

Witam,jaki z ciebie ateista???jak piszesz,cytuje,,chce wierzyć iż faktycznie nasze państwo niejest...''Ludzi wam wszystko przeszkadza!zajmujecie tylko wolne kB na serwerze pisząc takie głupoty.
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jojo



Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 81

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś wyszła dyrektywa unijna że psy nie mogą rano szczekać. Jak jednak szczekają to też Cię tak irytują? Albo jak rano śmieciarka pracuje przy śmietniku to też wpadasz w szał?
Czy aby na pewno tylko dzwony są dla Ciebie takim problemem, czy to problem natury "ateistycznej"? Może niebawem ktoś na tym forum napisze że nie podoba mu się procesja Bożego Ciała która przechodzi wprost pod jego oknem?
A mi się nie podoba że innym coś się nie podoba. Czy ktoś podziela moje zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabina



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 490
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jojo, ja podzielam. Mieszkałam już przy kościele i jednocześnie lotnisku. Nie przeszkadzały mi dzwony i startujące samoloty nad domem-do wszystkiego idzie przywyknąć tylko trzeba czasu. Jak na razie to tylko nie mogę się przyzwyczaić do hałasu z autostrady, ale to pewnie też kwestia czasu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie akurat przeszkadza bicie dźwonów:/ czasami potrafi wkurzyć człowieka, i to nie tylko mnie przeszkadza i koledze powyżej, ale też wiele osób narzeka na to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulina_m_1988



Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 226
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest proste rozwiązanie: wyprowadzić sie na zadupie, gdzie nie słychać dzwonów, i gdzie psy po nocach nie wyja Smile
_________________
"W rzekach marzeń zanurzamy się po szyję.
W rzekach marzeń w słodkim szale płyną chwile."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deejay turn



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 550
Skąd: Slonsk !

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 9:56 pm    Temat postu: Re: Dzwon Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
Witam,jaki z ciebie ateista???jak piszesz,cytuje,,chce wierzyć iż faktycznie nasze państwo niejest...''Ludzi wam wszystko przeszkadza!zajmujecie tylko wolne kB na serwerze pisząc takie głupoty.


bez kitu , popieram w 100%

Kup sobie zatyczki do uszu i nie bedziesz slyszal Smile

A mnie denerwuje hymn ktory leci o 12 w poludnie ze starego ratusza, napiszmy petycje !!! Dontknow
_________________
Śląsk Hajmat Mój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nam przeszkadzają kosiarki koszące trawę, kiedy mąż odsypia przemęczenie i stresującą pracę i plotkujące pod oknem kobiety:(
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czerwony.Baranek



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 69

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem katolikiem, ale tolerancyjnym, a nie takim jak co poniektórzy. Mieszkam daleeeeeeeko od kościoła, a dzwony słyszę idealnie, zwłaszcza przy dobrym wietrze. Poytafię zrozumieć, że ktoś innego wyznania nie czuje potrzeby sluchania tych dzwonów przez cały dzień, zwłaszcza rano mieszkając blisko kościoła. Wyprowadzać si z dala od kościoła jak nie pasuje? No cóż, czysto katolickie myślenie. No tak, katolicy si rozpanoszyli i myślą, że wsztstko co z wiarą zwiazane im wolno. Jakoś inne wiary nie narzucają nam słuchania ich dzwoneczków o innych godzinach. Potrafię zrozumić, że to może być wkurzające.... I porównywanie tu kosznia trawy np jest conajmniej durne i prymitywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 5:31 am    Temat postu: Re: Dzwon Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
Witam,jaki z ciebie ateista???jak piszesz,cytuje,,chce wierzyć iż faktycznie nasze państwo niejest...''Ludzi wam wszystko przeszkadza!zajmujecie tylko wolne kB na serwerze pisząc takie głupoty.


swieta prawda syrena ze strazy tez przeszkadza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 8:23 am    Temat postu: Dzwon Odpowiedz z cytatem

Czerwony baranek-chyba nie zrozumiałeś ironicznych odpowiedzi pisanych przez internautów tego forum!Chciałbym dodac ze ja tez jestem katolikiem i to tolerancyjnym,bardzo cierpliwie np.znosze wizyty swiadkow jechowy zwlaszcza przed najwiekszymi swietami jak wielkanoc czy boze narodzenie,troszke sie zapedzilem,powiem jeszcze jedno w kazdym miescie i wsi sa koscioly z dzwonami i pierwszy raz w zyciu spotykam osobe ktorej to przeszkadza.pozdrawiam zwolennikow i PRZECIWNIKA bicia dzwonu.
P.S. zazdroscic czy wspolczuc?krakusom hejnalu oto jest pytanie.
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sabina



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 490
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od wieków dzwony biją i dopiero teraz zaczyna niektórym przeszkadzać Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deejay turn



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 550
Skąd: Slonsk !

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sabina napisał:
od wieków dzwony biją i dopiero teraz zaczyna niektórym przeszkadzać Dontknow


Takie mamy dziwne spoleczesntwo
_________________
Śląsk Hajmat Mój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olka69



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 208
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do ptaków ,które zaczynają swój koncert już po 3 nad ranem tez masz pretensje Drogi Widi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walt



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 74

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie akurat te dzwony budzą do pracy i nie mam potrzeby nastawiać budzika:) Czerwony Baranku - słyszałeś kiedyś muezina?
_________________
walt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka