Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tani sklep RTV AGD w Knurowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosomak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 29

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 11:37 am    Temat postu: Tani sklep RTV AGD w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Pochwale sie że długo nosiłem się z zamiarem zakupu telewizora LCD zjeździłem pół ślaska i okazało się że w Knurowie mają najtaniej!!!!!!!!!!!! Wszystkie Media Saturny i Avansy to kit
i tak kupiłem Samsunga 32R81 na Szpitalnej 8 w www.zawszetaniej.pl po 2899 a w Media Markt kosztuje 3499 w Saturnie 3399 Smile a w Avansie 3299
Czyli jestem conajmniej 400 zł do przodu
A jeszcze na Merkurach dziadek popychał mi go za 3150 i twierdził że sprzedaje mi go po cenie hurtowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja za to polecam www.skapiec.pl

tam dopiero idzie znalesc okazje. za transport sie placi jakies 50zl a czasem nic jak znajdzie sie sklep np w katowiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harnas



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 32
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO colo przepłaciłeś tu masz taniej http://www.max24.pl/?a=sklep.view&produkt=20615 i na oblanie zostaje sporo. Tak jak poprzednik polecam skąpca ceneo i inne tego typu stronki , ja jak kupowałem kino domowe to zaoszczędziłem dzięki skąpcowi 2000,- szukaj sklepów na zad..iu tam jest najtaniej Prayer 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosomak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 29

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerabiałem to też ale większość tych sklepów to sklepy w których nie możesz przyjść porównać,sprawdzić co chcesz kupić-poprostu sklepy internetowe
Mnie coś takiego nie interesowało a w tej chwili ( po tygodniu ) mają już ten telewizor taniej
http://www.zawszetaniej.pl/rtv/index.php?products=product&prod_id=2986
Po zapłaceniu za paczke róznica jest znikoma i wole zobaczyć i sprawdzić sprzęt który kupuje ,pozatym nie płace za paczke kurierowi który wcześniej sobie porzucał z kolegami moim sprzętem -kumpel pracował w servisco i strzeż mnie Boże przed firmami kurierskimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harnas



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 32
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosomak napisał:
Przerabiałem to też ale większość tych sklepów to sklepy w których nie możesz przyjść porównać,sprawdzić co chcesz kupić-poprostu sklepy internetowe
Mnie coś takiego nie interesowało a w tej chwili ( po tygodniu ) mają już ten telewizor taniej
http://www.zawszetaniej.pl/rtv/index.php?products=product&prod_id=2986
Po zapłaceniu za paczke róznica jest znikoma i wole zobaczyć i sprawdzić sprzęt który kupuje ,pozatym nie płace za paczke kurierowi który wcześniej sobie porzucał z kolegami moim sprzętem -kumpel pracował w servisco i strzeż mnie Boże przed firmami kurierskimi


TYLKO JEST JEDNA ZALETA TYCH ZAKUPÓW W SKLEPACH INTERNETOWYCH : MOŻNA ZAWSZE ODDAĆ SPRZĘT W CIĄGU 10 DNI BEZ TŁUMACZENIA SIĘ DLACZEGO , A TAK KUPISZ W SKLEPIE PÓŹNIE STWERDASZ BYŁO KUPIĆ INNY I AMBA Prayer 2 man down


rosomak napisał:
......pozatym nie płace za paczke kurierowi który wcześniej sobie porzucał z kolegami moim sprzętem -kumpel pracował w servisco i strzeż mnie Boże przed firmami kurierskimi.


Chciałbym widzieć tego co by mu się chciał porzucać takim telewizorkiem swoje waży a i opakowanie ma nie wygodne do żucania chyba że ten gościu lubi się molestować fizycznie wież mi takich mało jest na tym padole, no i masz obowiązek sprawdzić stan sprzętu przed zapłaceniem i podpisaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roznica nie jest znikoma bo za przesylke zaplacicsz 50zl a w kieszeni nawet 500 jak kupujesz cos wiekszego. poza tym wierzysz w to ze kurier ktory wie co wiezie rzuca telewizorem za 3tys ot tak dla zabawy? to nie jest dostawca pizzy tylko sprzetu za duza kase....

stereotypy rzadza. ale jak dla mnie- nie ma taniej niz w necie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To racja w sklepach internetowych nie mozesz sprawdzic sprzetu. ALe od czego są sklepu zamiejscowe z salonem. Wchodzisz do normalnego sklepu testujesz, sprawdzasz wybierasz model a i tak kupisz przez internet bo taniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rosomak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to kurierzy i ekipy z firm kurierskich mają gdzieś to co przesyłasz i myli się ten kto myśli że ktoś kto ma 200 paczek dziennie trudzi się dzwiganiem,tam się nie kładzie ,tam się rzuca,wozi przeładowanymi wózkami, towar spada idt ,po drugie jak dobrze potrafie liczyć to różnica w cenie po doliczeniu kosztów przesyłki wynosi 20-30 zł więc jest żadna a ja moge www.zawszetaniej.pl sprawdzić dokładnie sztuke którą kupuje i mam sklep na miejscu więc oszczedzam czas i kase na jeżdzenie,
W sklepach internetowych jeśli chce oddać towar to znów ponosze koszt przesyłki i nie kosztuje to wtedy 50 zeta tylko coś koło 100-150 (bo nie mam umowy z firmą kurierską)
Raty w sklepach internetowych są poprostu drogie i dość problematyczne do załatwienia a ja kupiłem na raty 0% z ubezpieczeniem 6% na 10 miesięcy ,bez zaświadczeń tylko na dowód co było bardzo wygodne i przyt tej cenie w porównaniu z konkurencją bardzo tanie
Kto nie chce niech nie kupuje,ja się przekonałem że najtańszy sklep ze sprzętem,półkami i naprawde dużym wyborem mamy na Szpitalnej 8 ,nazwa też fajna www.zawszetaniej.pl mnie się podoba itd
Staram się wesprzeć Knurów i Naszą przedsiębiorczość
NIe interesuje mnie sklep internetowy który dziś jest a jutro kto go może nie być,przesyłki kurierskie z wytrzęsionym sprzętem itd ,a te 20 zeta zaoszczędzone na kwocie 3 tysi to mogą se wsadzić bo to żadna różnica
Dziele sie informają dla tych którzy chcą kupić tanio i widzieć co kupują i poprostu iść i kupić co się widzi i w razie potrzeby mieć gdzie wrócić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowisz 20zl? ojjj Tobie chyba sie nie przetlumaczy. dla prostego przygladu

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/59304

sklep EURO RTV AGD! wiec chyba znany sklep. akurat promocja za 1900zl

Ty go w Twoim "Zawszetaniej" masz za 3,9 tys.
http://www.zawszetaniej.pl/rtv/index.php?products=product&prod_id=650

a poza tym "Odbiór osobisty w 138 sklepach RTV EURO AGD w 73 miejscowościach na terenie całej Polski"

dalej bedziesz bronil "zawsze taniej?"

do tego w Euro masz ladniejszy kolor Smile

aha i zeby byla jasnosc- nie wysilalem sie na szukanie najlepszej oferty- wziolem pierwszy lepszy model z brzegu i wkleilem do skapca. jakbys dobrze poszukal to jeszcze lepsze oferty dnia znajdziesz... mysle ze nie warto bronic tradycyjnych zakupow kosztem 2 tys zl... a knurowska przedsiebiorczosc to ja mam w nosie- mamy wolny rynek i to oni maja walczyc o klienta a nie odwrotnie. jesli beda mieli lepsza lub porownywalna oferte wtedy nie widze przeszkod... a tak za ta kase dodatkowo mam kino domowe wysokiej klasy i lodowke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harnas



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 32
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A TY MYŚLISZ ŻE TEN TELEWIZOR CO KUPIŁEŚ W TYM SKLEPIE NA SZPITALNEJ TO CO NA SPADOCHRONIE Z PODUSZKAMI POWIETRZNYMI TAM PRZYJECHAŁ ,TERZ GO WYCZĘŚLI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riina



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecałabym Partner AGD RTV w Knurowie na ul. Niepodległości 9. Zobaczyć można wszystko dokładnie, wybór duży (można zamówić sprzęt w wypadku, gdy w chwili obecnej nie ma go w sklepie), obsługa miła, zawsze dobrze doradzi. A jak się zagada to i z ceny opuszczą (oczywiście w granicach rozsądku). Zakupiony towar przywożą do domu, nawet wniosą do mieszkania (oczywiście gratis).

Sama tam niejednokrotnie kupowałam, moi znajomi też i wszyscy są bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosomak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tez w Partnerze,Avansie,na merkach w Media itd i wszystko się zgadza ale gościu w Partnerze poniżej 3200 z ceny mi nie zszedł więc 300 zł różnicy to sporo na plus chłopaków ze Szpitalnej,jedynie co to na merkach dostałem cene 3150 ale ile sie dziadek przy tym nalamentował,na obsługe też nie narzekam,facet wiedział o czym mówi a w Partnerze odesłał mnie na infolinie producenta jak zacząłem zadawać pytania,zresztą wogóle niewiele widział i nie potrafił mi polecić niczego prócz Grundiga-śmiech na sali bo akurat miał,jak dla mnie to taki górnik co bajeruje starsze Panie,może one to lubią.Transport gratis to dziś standard,nie widziałem sklepu żeby kasował za transport po mieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja też polece sklep na Szpitalnej ,kupiłam tam już pare rzeczy i faktycznie mieli w knurowie najtaniej i obsługa niczego sobie
Moim zdaniem to najlepszy sklep w Naszym mieście w tej branży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riina



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na infolinię producenta??? Chyba kpisz... Sprzedawca w Partnerze (gdy nie ma wystarczającej wiedzy, by odpowiedzieć) to sam znajduje informację. Sam dzwoni do punktów obsługi, nie każe robić tego klientowi!!!

Po drugie chyba troszkę kręcisz. Najpierw piszesz: "gościu w Partnerze poniżej 3200 z ceny mi nie zszedł", a potem nagle: "zresztą wogóle niewiele widział i nie potrafił mi polecić niczego prócz Grundiga".

Po trzecie transport na terenie miasta gratis to podstawa. Ale oni nawet do Gliwic, Przyszowic, Wilczej czy Bojkowa za darmo przywożą i wnoszą do mieszkania czy domu. A jak kiedyś kupiłam lodówko zamrażarkę na Szpitalnej to nie dość, że przyjechał jeden koleś samochodem osobowym (combi) i wiózł ją na leżąco (co jest kompletnie zabronione!!!) to jeszcze zostawił mi ją przed klatką i sama musiałam martwić się o to jak ją wnieść na górę (2 piętro). A Ci z Partnera rozwożą samochodem dostawczym i bez gadania nawet okap na górę wniosą bez dodatkowej opłaty!!!

Kompletnie nie mam pojęcia czemu tak chwalisz ten sklep ze Szpitalnej. Think Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riina napisał:
Kompletnie nie mam pojęcia czemu tak chwalisz ten sklep ze Szpitalnej. Think Dontknow

czy tylko ja widzę tutaj tanią formę reklamy w wykonaniu użytkownika Rosomak (od 13.09) i Gosiek (od 14.09), a ich pierwsze wypowiedzi... sami widzicie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka